Materské mlieko z fľašky

11. aug 2022

Ahojte ženy, je tu nejaká taka ktorá bábätku mlieko nedáva s prsníka ale odsava? Koľko odsavate mlieka do fľašky? Ako mliecko prihrievate?
Kľudne mi opíšte váš režim zaujíma ma to..( musim chodiť 2-3h denne do prace po sestonedeli, chlap bude dávať mlieko malej)

adelkapeciova
11. aug 2022

Vždy som odsala čo najviac mlieka, ohriala som normálne vo fľaške v mikrovlnke. Množstvo som si odsledovala podľa apetítu malej🙂 ak mala málo tak som ešte prihriala trošku

eerikusik
11. aug 2022

Ja som odsávala koľko bolo ( mala som malo) a keď bolo treba potom dokrmila UM.Ohrievala som vo vodnom kúpeli.

ildiko36
11. aug 2022

@adelkapeciova v mikrovlnke sa vobec nesmie zohrievať mlieko ale vo vodnom kupeli na 40stupnov

sapetka
11. aug 2022

Odsavam kolko ide. Uskladnim v chladnicke a do 24hod spotrebujem. Ohrievam v avent ohrievaci. Inak by som ani nezohrievala.. davat pozor aby nemali viac ako 37st

marticka85po
11. aug 2022

Odsavam od 3.mesiacov dcerky.teraz ma 6 a pol mesiaca.mliecko ohrievam vo vodnom kupeli na max. 40stupnov

autor
11. aug 2022

@eerikusik
@marticka85po baby ako fungujete v noci na tom vodnom kúpeli? 🙂

marticka85po
11. aug 2022

Ja v noci kojim.mala cez den odmieta prsnik ale v noci v polospanku sa normalne prisaje a pije.ale su aj noci ked nechce,tak musim vstat a ohriat co mam uskladnene v chladnicke. Plus odsat prsia aj v noci aby mi do rana neexplodovali 🤣

eerikusik
11. aug 2022

Moja má už teda 20 mesiacov, už je dávno na UM iba,ale normálne som vstávala a ohrievala som to odsate z chladničky.....ale podľa mojej si si mohla nastaviť hodinky na sekundu......presne každé 3 hodiny🤦

anavixy
11. aug 2022

Elektricku ohrievacku na flase-vodny kupel, trva to kratucko. MM nezohrievajte v mikrovlnke, to radsej dajte vypit v izbovej teplote 🙏
Mlieko mozete preliat do sackov na odsate mm a do flase naliat tolko, kolko vypije na jednu davku, neohrievat to iste viackrat.

sapetka
12. aug 2022

V noci fungujeme na UM

essenceee
23. aug 2022

prečo ho chceš dávat z fľašky?