Menštruácia počas dojčenia

newmoomy
31. aug 2021

Ahojte chcela by som sa opýtať.. plne dojčím syn má 3,5 mesiaca je v poriadku keď som dostala menzes ?
Neviem ako to funguje nestudovala som si to.. nemá to ziaden vplyv na tvorbu mlieka ?

elizabet173
31. aug 2021

@newmoomy tiež som dostala, keď malo dieťa tri mesiace, nemalo to žiaden vplyv na tvorbu mlieka, kojila som v pohode ďalej

newmoomy
autor
31. aug 2021

@elizabet173 super, ďakujem 🙂

adamadent
31. aug 2021

Menzes od 3 mes, kojila som do 2r. A vždy keď mal prísť sa tvorba znížila, kojila som častejšie, tak som vedela ze sa to blizi

ivangeline
31. aug 2021

Ms od sestonedelia pri oboch detoch. ;) Dojcila som dalej. Pri druhorodenej som videla zmenu..ze menej mliecka ci co...ale to len nejake 2/3 dni na zaciatku ci pred ms.. inak sa dojcila dobre.

domka222
31. aug 2021

Tiež som si myslela, že budem mať pokoj, kým budem dojčiť. No MS prišla keď mal syn 3 mesiace

zenazaba
31. aug 2021

Menzes je zväcsa nasledok poklesu tvorby mlieka, nie pricina. Treba zintenzivnit dojcenie.

leuska15leuska15
31. aug 2021

@newmoomy môžeš dostať už 6 týždňov po pôrode a kľudne môžeš nedostať aj 2 roky a viac.

elizabet173
31. aug 2021

@zenazaba dosť možné, že je to tak, ale to by som ho musela v noci budiť, od štyroch týždňov spal celú noc a to teda nie. Radšej menzes 😉