Kedy mi zmizne úplne mlieko z prsníkov?

basadri
15. mar 2018

Dobry den.
Kedy mi zmizne uplne mlieko z prsnikov? Prestala som kojit cca pred dvomi mesiacmi. Zmensia sa este prsia?
Dakujem

pribinak
15. mar 2018

Ak mas este stale mlieko, tak chod na gyndu, daju ti tabletky na zastavenie laktácie

carrot_apple
15. mar 2018

@basadri ja keď som už dokojila (marec)tak sa mi to voláko samo upravilo a prsia sa mi zmenšili trošku,ale žiadne tabletky na zastavenie laktácie som nebrala, vždy som si len trošku odstrekla keď ma bolelo aby som uvoľnila tlak a bolo, potom som dostala aj menzes(apríl) cca za mesiac a pol sa to všetko stalo..skús to tak a uvidíš.

dagmara17
15. mar 2018

Rozprávala som sa o tom so sestrou staršou a ona hovorila, že keď dokojila tak sa jej trochu prsia zmenšili ale nie o moc.

pininka
15. mar 2018

Aj ja uz kojim iba tak raz za den, niekedy ani to a mlieko stale mam. Aj pri starsom synovi ktory sa odstavil zo dna na den som mala este dost dlho mlieko. A co sa tyka tych prs, tak asi sa uz uplne nezmensia do povodnej velkosti, moja segra mala total lentilky a po kojeniach jej ostali take dvojky. Sesterka detto a pritom ma ledva 50kg.

basadri
autor
15. mar 2018

@carrot_apple Dakujem 😉 Ano. Menzes mam. Prsia ma nebolia. Nemam ich take plne ako som mavala ked som kojila. Len ked si ich potlacim, vytecie mi mliecko. Nie vela, ale je stale tam. Asi sa to upravi ako pisete. 😉

basadri
autor
15. mar 2018

@pininka Ved prave. Ja som kojila rok, z toho necely pol rok uz len v noci, lebo maly cez den papal tuhu stravu a prso odmietal. Za to v noci, si to vynahradzal 😊Mavala som vzdy prsia take akurat a teraz su zase take, ze by uz mohli zostat 😉

basadri
autor
15. mar 2018

@dagmara17 Super, lebo uz by aj nemuseli 😊 👍

pininka
15. mar 2018

@basadri ved uvidis, ja mam velke prsia ale podla starsich podprsienok vidim ze sa trocha zmensili.

carrot_apple
16. mar 2018

@basadri ak sa bojíš tak choď jedine k gynekológovi, či nemáš ešte zvýšenú hladinu prolaktínu(čo podľa mňa máš trošku viac ako je norma,ale to je normálne) a na to ti dá tabletky,ale podľa mňa pokiaľ ti len trošku tečie pri stlačení...to sa časom upraví ,ak by to trvalo viac ako 4 mesiace a mala si aj zlý menzes(bolesti,veľa dní špinenia, silné krvácanie,nervy,zvýšená chuť do jedla,nechuť na sex) tak choď na kontrolu.

basadri
autor
16. mar 2018

@carrot_apple Aha.inak moze byt. Lebo od porodu sa mi mlieko spustilo hned a mala som ho vela, ze som ho stale sestrickam nosila a krmili nim vsetky deti v porodnici 😊 ..takze dobra dojka.hihi. oki. Super. Skusim este chvilu pockat. Blizi sa termin preventivky, tak sa o tom zmienim lekarke ak by to pretrvavalo. Dakujem 😉