Moje bábätko je stále po dojčení nervózne

mary2610
14. okt 2015

Dobrý deň prosím vas neviete mi povedať že čo mám robiť,ked nábojmi moju 7 týždňov malinku tak je vždy nervózna ťažko sa jej odgrgava a potom jej vyjde mliecko potom začne plakať tak jak keby chcela zase .potom jej dám aj z druhého prsníka na nom sa ukľudni a aj ťahá..potom zaspi dám ju odgrgnut a zase sa to opakuje..prosím poraďte mi lebo vždy ked ona chce prsníkov tak vždy jej dám lebo som už zúfalá,môže to bit s toho že sa prejeda??

luba41
21. okt 2015

@mary2610 tam platí ten odkaz o tých uplakaných večeroch čo som Ti pridala pred týždnom . to prejde okolo 3 mes....grckanie nerieš, grckajú takmer všetky deti..a máš úplne normálne správajúce sa dieťa..a prečo by mala prespať noc? nikto neprespí noc bez precitnutia..všetci sa v noci budia, dospelí aj deti..dospelí sa pretočia, idú na WC, napijú sa pod..malinké dieťa k tomu potrebuje matku a jej prsník..ak nespíte spolu, tak ju nastahuj do postele a dojči v noci tak, že sa len otočíš a ponúkneš..tak to funguje u dojčených detí.. ak si nečítala http://www.mamila.sk/- je tam vela osožných článkov, príspevkov