Môže dojčiaca matka stratiť mlieko iba z jedného prsníka?

vasjar
10. júl 2021

Môže kojaca matka stratiť mlieko iba z jedného prsníka?

juliet86
10. júl 2021

@vasjar ano

syslik81
10. júl 2021

@vasjar akzle priklada alebo nepriklada vobec tak ano moze.. ja som kojila len z jedneho viac ako rok .. na druhom som mala zapal a stale sa upchaval tak som to vzdala ... jeden dietatu uplne stacil

vasjar
autor
10. júl 2021

@syslik81 no presne mam podobný problém, nemôžem kojiť z druhého prsníka lebo mi ho rezali

syslik81
10. júl 2021

@vasjar tak kludne koj z toho co je ok ... ale bude vacsi ako druhy samozrejme ... mne sa ale vratili do povodneho stavu a pocas kojenia som ten rozdiel neriesila ... kojenie mi boo dolezitejsie ako vyzor ...

kristina1001
10. júl 2021

@vasjar ja som od začiatku kojenia mala v jednom prsníku viac ako v druhom a za dva týždne od pôrodu som vtom jednom stratila úplne mlieko

monika2605
10. júl 2021

@vasjar ano, moja mala od zaciatku nechcela lavy prsnik, a aj mlieko v nom bolo hnusne slane, netusim ako to bolo mozne, kojim len z praveho uz vyse 7 mesiacov...

brrrrrciatko
10. júl 2021

@vasjar ja kojim uz druhe dieta iba z jedneho a uplne staci.

vasjar
autor
10. júl 2021

A ako presne viem, že som ho stratila? Do teraz som aj cítila,ze.sa mi nalialo, tak som odkvapkavala (keďže kojiť ani odsavat som nemohla), a dnes už vidím ze ani mi z neho veľmi nekvapka

veronice
10. júl 2021

Ano ano, 5 mesiacov som kojila z oboch a zrazu mi mala zacala odmietat lavy prsnik. Cely zivot som ho mala (mam) trochu mensie a aj mlieka v nom bolu od zaciatku menej nez v pravom. Aj sa mi ho podarilo "rozbehat" ale slecna ho uz nedala do pusy ani za svet. Tak som sa s tym zmierila a nasledne kojila uz len z praveho. Slecna spokojna, ja tiez, aspon som nemusela rozmyslat ktore prave vytiahnut 😁😁
A ako som zistila ze stracam mlieko - mala ked ho zacala odmietat tak som si vsimla ze z neho coraz menej tecie, nakoniec len kvapkalo, ledva som nieco vytlacila...
Ale tie dalsie mesiace kojenia som vyzerala dost komicky nakolko moj uz aj tak vacsi prsnik bol kojenim este vacsi a opticky tam bol rozdiel 1-2 velkostne kosiky tak som vyzerala trochu divne ale tak co uz no, co pre tie nase deti nespravime ❤️
Drzte sa 🍀 aj z jedneho je super 😊👍

ukulela
10. júl 2021

@vasjar keď bude rana ok, ponúkne druhý a uvidíš.... možno sa telo naštartuje. Tvorba mlieka je o dopyte. Hlavne kvôli tomu nestresuj, komplikácie máš za sebou.

vasjar
autor
11. júl 2021

A ako viem, že ten jeden prsník mu stačí na papanie?

wawna
22. júl 2021

podla mna ano. Akurat neviem, či mu bude stačit mliečko z jednoho. Asi budeš musiet dokrmovat umelym