Môže sa pomalý tok upraviť sám?

kikush68
25. máj 2022

Maly o par dni 3 mesacny chlapec mi zacina cim dalej viac strajkovat. Dokrmujem na cievke hlavne vecer. Cez den niekedy bradavku ani nechce vidiet. Odsavam si ked je to velka pauza, moja otazka znie ci sa vie pomaly tok upravit aj sam alebo preto musim nieco spravit? Kupila som si senovku a benedilt ale zaujima ma to z prirodzeneho pohladu, ked kedysi pred stovkami rokmi zeny kojili a ci to rozkojili alebo ako to fungovalo a ci preto teda musim nieco urobit alebo len prikladat, prikladat.. aj ked nechce vlastne pride mi to zacarovany kruh

zuzana9393
25. máj 2022

@kikush68 ahoj. Netusim ako to robili kedysi. Ale vtedy zeny rodili ako na beziacom pase, takze mozno to cele fungovalo uplne inak. Proste boli inak nastavene ako sme my, ked mame 1-2 deti. Neskusala si laktacnu poradkynu? Ja som mala podbne problen, maly sa kojil hodinu vkuse, asi mu to tiez islo pomaly. Mne pomohla. Vydrzali sme rok. Potom da uz budil na kojenie kazdych 20 min, tak som to vzdala.

kikush68
autor
25. máj 2022

@zuzana9393 tiez mam chut to niekedy vzdat, z takych sebeckych dovodov ze nemozme ani na normalnu prechadzku lebo kojenie je furt. Ze vlastne furt len kojim ale este vydrzim. No tesim sa na dokrmovanie, ten den budem oslavovat

deti95060810
25. máj 2022

sa mi nezdá... mne mlieko tieklo prúdom. išlo mi veľmi ľahko a preto moje deti odmietali fľašku - išlo im z nej o moc ťažšie ako môj prsník...
čo viem tento istý problém mala aj moja mama - no problém, tiež jej mliečko sa lialo .....aj keš som mala viac detí - pri všetkých to bolo rovnaké...

zuzana9393
25. máj 2022

@kikush68 ja som to vzdat nechcela, ale tiez som uz mala rozne pocity. Teraz som tehotna, dost odporucaju pit Matysak, kupila som si aj take homeopatika na tvorbu mlieka. Mozno aj to by ti bolo fajn skusit. Drzim palce.

tani777
25. máj 2022

@kikush68 skusila by som laktacnu zavolat,dokrmovat cievkou aj cez den,nech si drobcek mysli,ze mu pekne tecie mlieko,a a"nezanevrie" na bradavku-aby sa nehneval hned,ako bradavku uvidi..no a klasika,kontakt koza na kozu a nosenie..na prechadzku kludne v satke/nosici,ponuknut prsnik,ked bude mat zaujem..niektore deti v strajku su prave ochotnejsie sa prisat pocas pohybu,cize prave ta prechadzka by mohla byt fajn...neskusala si nosit?

kikush68
autor
25. máj 2022

@tani777 furt ho nanasam v nosici 🙂 inde ani nezaspi niekedy ked sa nehneva na prse tak tam dufam ze nie preto ze ma pomaly tok

tani777
25. máj 2022

@kikush68 a aj kojis v nosici?

kikush68
autor
25. máj 2022

@tani777 mam manducu, skusala som no neprisla som na to ako

tani777
25. máj 2022

@kikush68 musis povolit ramenne popruhy,pripadne aj pod pazuchou ak treba,aby zisiel nizsie..ja mam male prsia,cize si musim malu vacsinou posunut aj na stranu trochu a zboku chytit prsnik a tak ponuknut..niekedy sa treba aj trosku predklonit..chce to trochi trening,ale ked sa podari,je to super 🙂

kikush68
autor
25. máj 2022

@tani777 akurat on je v tej novonarodeneckej vlozke a niekedy mam velmi zly pocit kvoli jeho chrbtici strasne sq bojim ze mu ju tam pokazim.

kikush68
autor
25. máj 2022

a este ma napada otazka ze kedy mu davat cievku? Ked nepocut ze preglga? Dnes mi napriklad pije bez cievky a pocujem aj preglganie. Pripadne mu dat ked je nespokojny po krmeni?

tani777
25. máj 2022

@kikush68 s tou cievkou neviem,to by som sa obratila na latkacnu 🤷‍♀️
A k manduce..osobne by som volila iny nosic,mne vobec nevyhovovala :(