Mrnčí a chce byť stále na prsníku

23. feb 2024

Ahojte baby. Prosím , ako by ste riešili to že syn stale plače ? (Na bruško to nevyzera byť len sem tam nejake dni) mame mesiac. Posledne dni stale len mrnči , plače chce byť na prsniku , samozrejme že dam na požiadanie ale ako riešiť to , že to mlieko po tom vypluje ? Alebo ho proste vyvrati von ?? Potom znova mrnči a pyta ale snažim sa už nedam a douspavam na rukach...o hodinu je ten isty kolobeh

judit47
23. feb 2024

Co znamena MM v tvojom ponimani-lebo tu na MK to znamena moj manzel alebo materske mlieko…
Tak si hovorim,ze aaaale nejaka uchylacina na piatok,ze manzel ceca mlieka z prsnika😂?

autor
23. feb 2024

@judit47 hahahaha

autor
23. feb 2024

@judit47 musim povedat ze normalne si ma v tomto zufalom stave rozosmiala. MM -materske mlieko

tani777
23. feb 2024

Ahoj,no je to uplne normalne,mesacny drobcek chce proste neustale citit mamu,a teda sa chce kojit...obcas to presvihne,lebo vsak ked tecie,tak papa,a ak ma plny zaludok,da to von..ak to nie je ze mega prudom a po kazdom kojeni,je to normalne...a takisto ak zvracia,tak pyta zas,ma neprijemnu chut v puse,potrebuje to zapit..ak je to tvoje prve dieta,tak s nim proste bud-sed,lez..nech je pri tebe,nacucnuty..casom sa to trosku zlepsi..a potom zas zhorsi 🙈 ak mas aj ine deticky,odporucam nosit,vies pri tom aj kojit,ale mozno nebude stale pytat prsnik,ked bude pri Tebe 😊

mareka49
23. feb 2024

Tiež som si predstavila "môj manžel" stále na prse😆

minesasubu
23. feb 2024

nebude to skryty reflux ?
že si potrebuje cucnut aby sa zbavil chuti v ustach
popripade ma napadlo ešte kojo štrajk ale nvm či nie je skoro naňho
alebo to moze byt separačka potrebuje blzkost mami , my sme to nemali ale skus nosič či bude mrnčať aj ked bude pri tebe alebo vyslovene potrebuje cicku aby nemrnčal
alebo či nema alergiu na mliečnu bielkovinu
popripade skus 2 dni vynechat uplne mliečne či sa to nezlepši