Musí si dieťa odgrgnúť?

26. feb 2022

Ahojte, mám 2 mesačne bábätko, v noci pri kŕmení z fľaše veľa krát zaspí a vždy mám dilemu, či ju dať odgrgnut alebo dať spat. Musí si vždy po kŕmení odgrgnut?

pribinak
26. feb 2022

Nie, nemusí

vanda323
26. feb 2022

Moja bude mať i chvíľku mesiac je na UM. S negrga

0silvia0
26. feb 2022

Nikdy som deti nedavala odgrgavat, ale nekrmila som umelym mliekom. Bolo mi luto deti budit

beata_k
26. feb 2022

Ciste technicky, nemusi. Ved vyskusaj. Ak ti bude pokojne spat dalej, nema problem.

iwuanka
26. feb 2022

V noci ked vypili mlieko v polospanku tak som grgat nedavala. Iba ked som videla.ze.sa mrvi a je nekludne.

1mata
26. feb 2022

Cez den odgrgne vzdy a poriadne, noc je uz horsia, vacsinou zaspinka.
Nebudim ho, ale skoro vzdy najdem rano na plachte odgrcnute.

matkahelka
26. feb 2022

to by si zistila, ak by to odgrgnutie tvoje babo potrebovalo. nezaspalo by, resp.hned by sa zobudilo, plakalo by. presne to totiz robi moje 2mesacne. zaspi az po 3-4 odgrgnutiach, a ak aj zaspi skor, po par minutach sa zobudi s velkym placom a kym sa nevygrga dostatocne, je nepokojna a nezaspi

diamond007
26. feb 2022

Ja do 3m som dávala lebo potom mala bolesti bruška. Ale zistila som že namiesto odgrgnutia po 3mes dávam spať na bruško, samé sa jej odgrgne počas spánku a nezobudí ju tlačenie grgu na hrudníku.
Ale ak nemáte bolesti bruška tak nerieš nic

eternity24
26. feb 2022

Nie, nemusi

fiafia
26. feb 2022

Moja nikdy negrgla,mohla som robiť čo som chcela 😂

ivangeline
27. feb 2022

Ak je nervozne,ano. Ak nie,tak nie.

elizabet173
27. feb 2022

@matkahelka mali sme to podobne, odgrgnúť si musel vždy a to som kojila. Inak bol nepokojný, vygrcal polovicu.

luci_ba
27. feb 2022

ja davam odgrgnut, ešte len si ho dvíham na pleco a grgne. V podstate sa ani nezobudi pri tom

mareri
22. mar 2022

podla mna aboji, aby ho nebolelo bruško. Aspon takto to mala moja dcerka, Vždy, kde mi vypila flašu sunaru som ju dala odgrgnut . Prijde mi to logicke