Nepokojné dieťa pri kojení

bijan
1. júl 2013

Ahojte,potrebujem poradiť.Moje 2-mesačné bábätko je najmä večer po kúpaní nepokojné,nechce sať.Začne rozhadzovať ručičkami,kope a jeduje sa pritom bradavku má v ústach.Akoby jej netieklo mliečko.Deje sa to hlavne vtedy,keď mám mäkšie prsníky,nie sú tak naliate.Keď si odstriekam mliečko a dám jej ho z fľaše,vypije ho.Ďakujem vopred za každú radu

drobcek11
1. júl 2013

ahoj ja mam mesacnu dcerku a mame ten isty problem ale cez den, neviem mam pocit ze jej mliecko ide no ona mi obcas akoby odskakuje z prsnika a neviem co to znamena lebo ked potom stlacim prsnik mlieko ide tak neviem ani ja o co ide

demonique
1. júl 2013

@bijan
@drobcek11
babatka su nekludne na prsniku ked mliecko tecie pomaly alebo naopak ked je tok mliecka prilis silny. trebalo by asi upravit prisatie. @bijan nedavaj jej mliecko z flase. moze si zvyknut a nebude chciet tvoj prsnik. skuste nejaku inu polohu pri kojeni. pripadne by asi bolo dobre zavolat laktacnej poradkyni vo Vasom meste. skuste pozriet zoznam laktacnych tu: http://www.mamila.sk/pre-matky/poradkyne-pri-do.... je to vyborna stranka, najdete tam vela rad o dojceni a ak im napisete, odpovedaju do 24 hodin. Dojcenie sa naozaj oplati zachranit za kazdu cenu 🙂 drzte sa

drobcek11
1. júl 2013

@bijan
@demonique
ja som davala nasej malej odsate z flasky a vsimla som si ze sa mi od vtedy akosi inak prisaje a mam dokonca pocit ze odvtedy sa aj vrti a vypluva obcas cicku. takze som jej prestala davat a ucime sa na cicik, laktacnu som uz kontaktovala uz len cakam kym sa mi ozve a dohodneme si stretnutie, ja chcem kojit povazujem za vyhodnejsie vustrcit cicik a dat malej papat nez ohrievat ci uz odsate alebo UM.len ma mrzi ked vidim ze je hladna a robi sceny 😀

luba41
1. júl 2013
bijan
autor
1. júl 2013

@luba41 moc moc dík 🙂 celé o nás,super článok,vyskúšam

bijan
autor
1. júl 2013

@demonique ďakujem tak isto,vyskúšala som zmeniť polohu a ona je pokojnejšia 🙂 ja kojíííííím,dúfam,že sa to upraví.Ďakujem za radu

bijan
autor
1. júl 2013

@drobcek11 ja som zase dávala moje odsáte 2 dni a robila tie isté scény.Prečítaj si článok,čo mi odporučila luba41 😉

demonique
2. júl 2013

@bijan držím palce, len nech pekne papá 🙂