Odmietanie prsníka ročnou dcérkou počas choroby

anja16
26. dec 2020

Dobrý deň žienky, potrebujem sa poradiť. Mám doma o pár dní ročnú dcérku, ktora 24.12 začala horuckovat, nič iné, len horúčku, boli sme aj na pohotovosti a ide o nejake vírusové ochorenie. Problém je však v tom, že mi odmieta prsník, doposiaľ nemala problém, mala mliečko rada. no 24,12 mi pila len dvakrát a poslednýkrát o 17 a odvtedy ju neviem prinútiť niečo vypiť, dávame jej aj čaj do fľaše, s tým nemá problém, to už vedela skôr piť, aj išlo to nejako súbežne, aj mlieko, aj čajík/voda vo fľaši, no teraz už len fľaša. Či má robiť? Mám ju naďalej skúšať prikladať, čo by ju motivovalo pridať sa a piť? Ďakujem za všetky rady..už som zúfalá, že sa mi mliečko zastaví...začala som aj odsavat, ale odsajem veľmi máličko..dakujem

mogaa
26. dec 2020

@anja16 nestresuj, buď rada že sa odstavila prirodzene....počas choroby sú dôležité tekutiny, takže buď rada že pije čaj.....v roku už MM nepotrebuje, všetko dostáva zo stravy....a je normálne že v čase choroby neje- nechutí jej, dôležité je pitie.....

maca2014
26. dec 2020

@anja16 nebolia ju uši? Moja sa nechcela kojiť lebo ju to bolelo pri saní. Mala vírusový zápal uši, ziadne sople, iba teplotu, pila iba po podaní nurofenu

anja16
autor
26. dec 2020

@maca2014 tak uska ju na dotyk nebolia...a nechce ani keď teplota klesne, ani po liekoch..

maca2014
26. dec 2020

@anja16 tak snad sa to zlepší ked vyzdravie, Skore uzdravenie prajem