Priberá bábätko, keď v noci papá každé 2 hodiny?

siska33
27. okt 2011

Ahojte. Moj maly sa v noci budi asi kazde 2 hodiny. Dam mu napit mlieka a zaspi. Rano papa cerstve ovocie, na obed ma zeleninu s masom, olovrant mlieko, vecera kasa a druha vecera mlieko a zaspi. potom sa budi pravidelne na kojenie. Nedobieha v noci co cez den zameskal?? ma 7,5 mesiaca asi 10 kg a 74cm. nie je to vela? Dik za odpovede 🙂)

anaxamon
27. okt 2011

@siska33 mozno je len smadny a potrebuje pit, ak mate moc teplo v byte alebo len tak proste ma potrebu sa napit...a ta vaha je uplne v pohodke, vobec sa tym netrap, neprekrmujes ho urcite...proste niektore deti pribwraju lepsie ine horsie, vela veci si nesu v genoch 😉

katy1979
27. okt 2011

podla mna mate v pohode jedalnicek. to priberanie sa spomali ale ked mate vela kil posli nasmu krpcovi on ich potrebuje tintitko. to kojenie je skor o zvyku a ubezpeceni sa ze aha maminka je tu som v bezpeci.

siska33
autor
27. okt 2011

No tak jo len sa mi zda ako maly spekacik. Inak aj jeho otec aj ja ked sme boli mimi tak sme boli taki tak to asi zdedil 🙂Len ma stve ze ked ma plienku a sedka tak ma stlacene brusko a niekedy ked sa natahuje dopredu za hrackami tak sa obcas povracia :(