Prikrmovanie umelým mliečkom

brckava105
16. jan 2017

Dobry den;) rozhodli sme sa uz malo prikrmovat,zacali sme mrkvickou ,este len druhy den a na vecer chceme skusat umele mliecko aby sa napapala viac trosku.za par dni ma 6mesiacov len ide oto ze skoro dva mesiace sa casto budi v noci a stale je na prse,uz to trva trosku dlho a tak sme myśleli ze skusime davat na vecer flasku len mala ju uplne odmieta,odstrkuje sa a reve!myslite ze ide o mliecko alebo jej nechuti?niake rady ako ju naucit na um;)dakujem a pisem aj preto lebo za mesiac a pol idem do roboty uz a musi uz vediet papat..dakujem🙏

sonulka8
16. jan 2017

Aj moja mala mi odmietala..dokonca vsetko.poriesili sme to tak,ze som kupila nutrilon prvu kasu ryzovu,nie je taka prenikava chut a na vecer do mojho odsateho mlieka primiesala najskor jednu lyzicu na druhy den dve lyzice a tak dalej..postupne si zvykla..len nie naraz🙂twraz ma 8mes.stale ju kojim 1x v noci,rano a vecer..a v priebehu dna tiez obcas ponuknem..ale na vecer kasa musi byt🙂 a spinka do tej 4..vyskusaj 😉 nam toto zabralo 🙂

sonulka8
16. jan 2017

Samozrejme,ze pije z flasky kasu,a nema problem chytit aj prsnik. Ak bude odmietat daj jej z flasky najskor len tvoje mliecko a postupne pridavaj kasu😉

pribinak
16. jan 2017

Naco jej chces davat UM? Vsak jej dsj inu večeru, kasu, alebo zeleninový prikrm
Dojčené deti vacsinou nechcu UM

Kasu si kup taku co mozes zarobiť s tvojim odstriekanym mliekom

luba41
17. jan 2017

uč ju na normálne jedlo,nie na flašu a UM a kaše.. nepotrebuje piť žiadne UM..budenie s dojčením nemá nič, dieťa je zase v inej vývinovej fáze..aj deti na Um sa budia často..a dojčiť sa dá popri práci, pokial nejdeš na týždnovky..dojčíš ked si doma, ked nie si doma, krmi ten kto sa stará- lyžička, pohárik-teda pokial je s nou niekto doma..v jasliach asi by ti nevyšli v ústrety...nemusíš si odstrekovať, tvorba sa prisposobí..

slavka1811
17. jan 2017

ak chces prestat kojit v noci tak skus do zeleninoveho prikrmu zamiesat trochu dojc. mlieka nech si zvyka na inu chut mliecka a cez den vyskusaj davat flasku najskor s tvojim mlieckom a postupne skus dat umele. mozno si zvykne casom na umely cumlik..uvidis..a ci sa odbremeni nocne krmenie to je otazne.kazde miminko je ine

asia83
17. jan 2017

@pribinak Moja dcéra od narodenia pije aj moje mlieko aj Sunar. Pri narodení bola veľká, takže som hneď chcela aj prikrmovať, nech má viac vápnika a iných zložiek z potravy. Keď mala šesť mesiacov, začali jej ísť zúbky a v noci sny, takže sa začala budiť v noci, dávam ju iba na prsník a napije sa, upokojí, zaspí. Nemala som nikdy problém s tým, že by môj prsník či Sunar nechcela, no viac chce prsník, lebo ju to aj upokojuje. Od troch mesiacov jej dávam aj tuhú stravu, teraz už papá všetko čo my. Len menej, stačia jej dve-tri lyžičky. Chlebíka s maslom zje veľa. 🙂 Do jedného roka je dieťa dojča, takže počítam s tým, že veľa tuhého jesť nebude.