Rady a skúsenosti s elektrickou odsávačkou

153moniqueee92
11. nov 2023

Ahojte maminky chcem sa s vami poradiť...potrebujem elektrickú odsávačku nakoľko nemôžem malú kojiť takže to potrebujem na každodenné použitie s manuálnou už pracovať nechcem...viete mi poradiť s vlastných skúseností ktorá je taká najlepšia že nieje hlučná, odsaje fakt dobre...nieje to lacná záležitosť tak chcem niejaké reálne recenzie a ešte najlepšie by bolo na obe prsníky naraz...ďakujem za každú radu, skúsenosť 😊

rivini
11. nov 2023

@153moniqueee92 pol roka som takto fungovala s Medela Symphony. Skvela a stala za tie peniaze. No aj lacnejsia Medela flexi bola skvela. Ak budes mat otazky, napis PN

vkatush
11. nov 2023

@153moniqueee92 ja som v pôrodnici mala Medelu a doma som mala Philips Avent, bola som veľmi spokojná s oboma.
Určite takú, čo je dvojfázová (na rozpumpovanie a potom na odsávanie), viac stupňov (niekedy som išla skoro naplno a niekedy, keď ma boleli prsníky, tak len najslabšie stupne som zvládla).

boborko
11. nov 2023

@153moniqueee92 Avent.14 mesiacov som odsavala a teda nie malo mlieka a funguje dodnes aj pri druhom.

lubkovaandrejka
11. nov 2023

@153moniqueee92 Ahoj, ja som odsavala takmer 19.mesiacov, kazdy den, rok 8x denne, potom 6 atd. Odsavacku mam elektricku lansinoh 2v1 na oba prsniky. Kupovala som len podla recenzii, naslepo, no tolkokrat som si ju chvalila. A vlastne aj kazdemu ju vychvalujem. Mali by mi zacat platit za reklamu.😆Funguje doteraz ako hodinky. Ked malo dieta od 6 do cca 12 mes.odsavala som okolo 1,5l denne. Jedine,co som si dokupovala boli komponenty, ako ventil, nadstabec na odsavacku, lebo boli trosku akoby opotrebovane/ zaspinene z tolkeho odsavania. S inou skusenost nemam, ale ak by som si mala vybrat, kupila by som si opat tu. Stala okolo 130e.

stormie
11. nov 2023

Rovnako ako @lubkovaandrejka odporucam lansinoh na oba prsniky, ak nie tuto znacku tak urcite dvojitu, odsavala som 12 mesiacov, zo zaciatku som mala tomee tipee na jeden tak viem porovnat