Skúsenosti s kojením v tehotenstve - odstaviť?

boba55
10. máj 2019

Mamičky, našla som témy tandemového kojenia, ale tie diskusie sa niesli v štýle hádok, prečo dieťa odstaviť, prečo nie a konkrétne skúsenosti tam skoro vôbec nie sú. Prosím Vás tie čo ste kojili v tehotenstve, či ste sa rozhodli odstaviť, a ako to prebiehalo, tie čo ste kojili ďalej a potom obidve, či to život uľahčilo, alebo to bolo náročné. Malá má 17 mesiacov, som v druhom mesiaci tehotenstva a zatiaľ mi to nespôsobuje nič negatívne, len je menej mlieka.

mint_blossom
10. máj 2019

@boba55 Ahoj, dojcim tri roky, z toho posledny rok dve deti. Uplne v pohode aj pocas tehotenstva 😊

lindusss2016
10. máj 2019

Kludne mozes pokracovat, je mozne, ze o mlieko casom prides, ale mozno sa bude dojcit na sucho alebo sa odstavi, neries, ked ta to neboli a nie je to neprijemne, nechaj to na malu.

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
boba55
autor
14. máj 2019

@patrica8 prosím Vás ten starší ako na to reagoval keď ste kojili menšie bábo? Ja sa chcem vyhnúť hlavne tomu, aby tá staršia nežiarlila, nebrala to ako odstrčenie, že jej som prso zobrala a teraz ho má niekto iný, aby nemala na základe tohoto zlý postoj k druhému bábu