Kojenie a tehotenstvo

lilidada
30. dec 2015

Ahojte baby. Mala niektora z vas tak ze kojila a dostala menzes jeden mesiac a druhy uz nie? Stalo sa mi to po 6 nesiacoch co mame babo nasvete. Zatial mi neprisli a uz to su minimalne dva tyzdne co som mala dostat. Myslite ze pri kojeni to moze blbnut ci sa mam chystat ze to moze byt dalsie tehu...;))) prosim ak sa vam stalo dajte vediet. Dakujem

zabina27
30. dec 2015

co tak vyskusat test? budes vediet, ja som problem s pravidelnostou nejaky nemala, ale ja som nekojila... myslim si, ze z hormonov moze zblbnut vselico, ale pokial mate sex, tak vzdy mozes byt aj tehu 😉 test kupite aj teraz, ked meska 2 tyzdne, tak aj ukaze 😉

zuz02
30. dec 2015

Ja som kojila, menzes som dostala hned po sestonedeli a odvtedy som ho mala relativne pravidelny. Tzn.ze som ho mala v drvivej vacsine po 27-30 dnoch, ale zoparkrat sa stalo, ze prisiel bud skor, na 25.den alebo neskor, na 39.den. Ked mi po druhom synovi, dva roky od porodu dlhsie meskal, ostala som tehotna. Vtedy som este kojila. Takze mozne je vsetko.

lilidada
autor
31. dec 2015

@zabina27 ja viem test ale mne vzdy ukazal az po 2 mesiacoch tak sa nechcem spoliehat...

lilidada
autor
31. dec 2015

@zuz02 dakujem za odpoved🙂 mala som mat 16.12 podla vsetkeho...mmmm takze uvidime🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre