Strácam mlieko. Ako zvýšiť jeho tvorbu?

mirka858
30. jún 2017

Dobrý deň chcem sa opýtať ako zvýšiť tvorbu mlieka lebo sa mi akosi stráca, som tri mesiace po pôrode a chystám sa na operáciu takže psychika hra svoje... Existuje niečo čo mi pomoze.? Vopred ďakujem za správu

ivec16
30. jún 2017

v 3 mesiacoch byva rastovy spunt, vtedy aj moj maly stale namne vysel a myslela som ze je malo mlieka, ale nie, treba byt trpezliva, castejsie prikladat a vydrzat to... ked pribera je to ok

bibaryba
30. jún 2017

Piť vodu caro ( melta s mliekom) polievky mlieko a byť v pohode a kojit!!!!

ciernypes
1. júl 2017

Kup si benedikt a senovku.8-8-8 tbl dokopy.cize 4senovka a 4benedikt.pij 3litre vody a kazdu hodinu koj.

deti95060810
1. júl 2017

mne detský lekár odporúčal homeopatikum na kojenie. kúpiš v lekárni. Sú to granulky, ktoré si dáš pred kojením asi tak hodinu....pocítiš ako sa ti napĺňajú prsníky... mne to vždy pomohlo a stálo to pár centov...

pininka
1. júl 2017

@mirka858 vinea, moze byt aj ta hroznova voda z Lidlilu, ale hlavne byt v pohode. Moja mama takto kvoli stresu stratila mlieko behom jedneho dna. Viem ze je to tazke, ale snaz sa byt trocha v klude. Ja som mala ist na planovanu operaciu, do toho som vsak nie zrovna planovane otehotnela. Ale bolesti uz mam take, ze budem musiet ist cim skor aj ja, ale si to neviem predstavit,kedze sa jedna o nohu, tri deti doma a este aj kojenie, mala ma len 2,5 mesiaca.

mirka858
autor
2. júl 2017

@ivec16 ďakujem za radu

mirka858
autor
2. júl 2017

@ciernypes ďakujem vyskúšam

mirka858
autor
2. júl 2017

@pininka skúšam byť v kľude, mliečne výrobky... Ale tak uvidím nejako hádam zachránim to mliečko ĎAKUJEM za radu a skúsenosti

ciernypes
2. júl 2017

@mirka858 vyskusaj.a som si platila laktacnu a to su rdy od nej vlastne.