Synček odmieta moje mliečko pri chorobe

suz2
12. júl 2013

Ahojte baby, neviete mi niektorá, prosím poradiť? Malý má choré hrdielko, začínajúci zápal. Mal aj vysoké teplotky. doteraz sme sa v pohode kojili, ale od včera večera sa len dotkne prsníka a ako keby sa mu nedalo cucnúť si.... Aj keď som mu odsala a dala z fľašky, alebo lyžičkou, nechcel mliečko. Ani UM, ktoré som mu v noci zo zúfalstva spravila, nechcel. Jedine čo vypil, bola voda. Ráno od hrozného hladu spapal jogurtík, na obed zeleninový vývar...ale prsník stále odmieta. Ale nie je to ako pri štrajku, ten sme už zažili a vtedy sal, ale hneval sa...teraz ako keby ho bolelo to prisatie, alebo neviem. Pusinku má čistú, žiadne afty som nevidela. Strašne sliní, ale zatiaľ nevidím nový zub ( už ich máme 8)-. Nemáte niekto podobnú skúsenosť a radu ako z toho von? Ďakujem

googlinqa
12. júl 2013

moja mala anginu, prestala uplne pit mliecko, flasky sa ani nedotkla a ani mliecnej kase, jedla len polievky, vyzivky, po angine jej to este ostalo asi tak 2-3 tzydne a zrazu z nicoho nic, rano schmatla po flaske a odvtedy pekne pije aj papa kase, no treba len skusat a ponukat a cakat, pokial papa ine veci, je to v poriadku, niekedy deti zacnu odmietat mlieko bez priciny a potom sa k nemu zasa vratia 🙂

tatko_bebe
12. júl 2013

ked nebude mat uz zapal tak sa sam prisaje neboj sa