Synček pije Sunar a nemá chuť do jedla

raduska12345
23. júl 2017

Ahojte chcem sa spytat mala uz papa len sunar no ked som jej ho kombinovala s mojim mliekom tak jej chutil teraz uz ked papa len sunar tak sa prieci a bojujeme s nim. Viete mi poradit co s tym? Preco to robi?jeden den v pohode a druhy ho nechce

denisa098
23. júl 2017

Miesaj ho tak,ze vzdy do tej porcie umeleho budes pridavat stale menej a menej svojho az to nezisti,ked bude iba umele.Ale podla vsetkeho by si dala radsej od teba ako sunar.

raduska12345
autor
23. júl 2017

No lenze svoje uz nemam

denisa098
23. júl 2017

Tak si musi zvyknut,trva to tak dva az tri dni.Len tie mlieka nemen,ak prijala napr. Sunar a nerobi jej problem,len sa zacala teraz jedovat tak pri nom ostan.

denisa098
23. júl 2017

Alebo mozes skusit este Nutrilon,ci by jej nesiel viac ale potom uz tu jednu znacku.Nasej malej nechutil a mna z neho nadrapovalo ale uvidis.Trvalo jej tak jeden az dva dni kym papala bez strajkovania a placu.

raduska12345
autor
23. júl 2017

No len zo zaciatku papavala ze bol strajk prvych 30 ml teraz cely cas place a jeduje sa

lubka3232
26. júl 2017

a keby si jej ho skúsila ponúknuť keď bude v polospánku? nebude ešte tak bojovať a postupne si zvykne na chuť sunaru bez mlieka. prípadne skúsiť inú značku.