Užívate senovku a benedikt na podporu dojčenia?

daandra
24. júl 2014

ahojte mamicky, uzivate niektora kapsule BENEDIKTU a SENOVKY na podporu dojcenia? zacinam mat podstatne menej mlieka ako som mala..a mala sa mi nechec prisavat...Mate niektora s tymi kapsulami skusenosti? AKo casto ste uzivali a ako dlho? Pomohlo? dakujem

atreyu
24. júl 2014

@daandra užívala, ale nepomohli...mne išlo len o zvýšenie tvorby ale spúšťali mi len predné mlieko...

puvak
24. júl 2014

moja sestra nepozhanala kapsule, tak si kupila caj a zda sa, ze to pomohlo ...

pribinak
24. júl 2014

Zavolaj si skôr laktacnu poradkyňu, ked sa dieťa nechce prisat, chyba je niekde inde a nie v nedostatku mlieka, ďalšia vec je, ze je normálne ze časom máš menej mlieka ako na začiatku

piacere
24. júl 2014

mali by sa brať tuším 3x2 z každého, ja som brala len... a teraz už neviem presne, či 2x2 alebo 2x1, lebo ma z nich bolel žalúdok. Ale pomohli takmer okamžite.... do dvoch dní od začatia užívania som "smrdela" za senom..... na koži by si mala cítiť "seno", vtedy účinkujú 🙂

pritt98
24. júl 2014

užívala som a pomohlo...mne ale veľmi pomáhala po každom kojení ešte odsávať...tak sa mi udržala dobrá tvorba mlieka...

leanny
24. júl 2014

Mne zachránili dojčenie, za 24 hodín sa mi zvýšila tvorba, dokrmovala som 4x denne, po dvoch dňoch som už len dojčila....

ynett
24. júl 2014

mne nepomohli, ale potom som poslala dalšie takmer celé balenie inej mamičke a jej pomohli.🙂

miskamisicka
24. júl 2014

senovka mi pomohla, brala som 3x2 tab.

makromolekula
24. júl 2014

beriem a myslim ze pomahaju.

evittam
24. júl 2014

Ahojte, Ja som ich brala cca od 2.mesiaca a veľmi mi pomohli, vysadila som cca v 6 mesiaci asi na 2 týždne a teraz som dobrala zase 60ks balenie. Každá sme iná ale teda určite odporúčam.

michellka85
24. júl 2014

kontaktuj laktacnu a koj na poziadanie.. ja by som bez laktacnej a S+B nekojila 😖 brala som to 8 mesiacov! najprv 3x3 potom postupne menej az som presla na caje 😉 takze odporucam 😎

culia1
24. júl 2014

ahoj, pri prvom dietati som uzivala, pri druhom vobec a zistila som, ze uzivanie tych preparatoov, je psychicka zalezitost, lebo deti mi uplne rovnako priberali/jú. ale nic tym nepokazis, menej mlieka mas preto lebo maslej sa proste nechce tolko pit, alebo je mozno problem v prikladani.

marika_btt
25. júl 2014

Ahoj, ja ich uzivam uz treti den, senovku 3xdenne 3 kapsule a benedikt 3xdenne 2 kapsule. Zatial neviem ci pomahaju, velmi sa mi nezda..ale uz som raz uzivala senovku ked mal maly 3 tyzdne a vtedy velmi pomohla, zvysila sa mi tvorba mlieka. Teraz ma malicky 6 tt a nechce sa mi prisavat, ako vravim zatial velke zmeny nepozorujem. Ako mas stare babo?