Vodička popri dojčení

2. sep 2023

Kolko mozem davat ml 3 mesacnemu babu popri kojeni ? A do kolkych mesiacov prevarat ? Do pol roka ?

maggiba
2. sep 2023

Plne dojcene dieta, na poziadanie, nema preco a nemusi pit vodu. Materske mlieko je z velkej casti voda. Plus davanim vody dochadza k natahovaniu intervalov medzi dojceniami, co ma za nasledok postupne klesanie tvorby. A to asi nemusim pisat, kam vedie.

Voda sa moze veeelmi pomaly zavadzat k prikrmom od 6 mesiacov. Na zoznamenie, netreba sledovat ml.

Preco vodu? Je na to nejaky specialny dovod?

minesasubu
2. sep 2023

Už tu bolo niekoľko diskusii o tom kedy dáva dieťaťu vodu skús ich nájsť a prečítať , keďže sa to tu stále opakuje
Dojcene dieťa nepotrebuje vodu az sa zacne s prikrmami

anavixy
2. sep 2023

Nikolko, treba dojcit na poziadanie!

domka222
2. sep 2023

Si niekedy videla ako vypadá materské mlieko,keď dlhšie postojí vo fľaši? Povedala by som,že až 85% voda. Keď začneš dávať príkrmy, tak potom už trošku áno. Teraz to ale ešte vôbec nepotrebuje

siska53
2. sep 2023

Popri kojeni som davala plne dojcenemu dietatu max.ak bolo vonku velmi teplo. Inak nie, tekutiny dostava cez materske mlieko.

avonladyba
2. sep 2023

Stará generácia dáva vodu, tým sa to nedá vysvetliť.

hsjdudhdbd
7. sep 2023

Ja som nedavala vodu do6mesiaca bol kojeny a od 4prikrmovany a az po pol roku ked visc papal zapil sem tam trocha vodou