Zdravé snacky a rýchle jedlo počas dojčenia

maly_princ_a_ruza
1. júl 2023

Ahojte mamky 🙂, poradte co ste jedli pocas obdobia dojcenia? Nestiham si vzdy navarit. Velakrat skoncim len pri jogurtoch, cottagesoch, jablkach a bananoch, tekvicovych semiackach a chlebe ale uz mi to ide krkom. Myslim snacky ktore kupite v obchode, rychlo zazenu hlad bez extra pripravy ale v neposlednom rade aby boli vyzivne a babatku neublizia. Napiste aj prosim kde ich kupujete, ci v DM, konkretne potraviny al.lekaren atd... Dakujem 🙂

viestta
1. júl 2023

A co keby si si navarila vtedy ked mas cas do zasoby?

tehotna40
1. júl 2023

Tie pripravené snacky bez práce podľa mňa niesu veľmi zdravé sú tam kadejaké konzervanty a podobne. Vždy sa dá rýchlo spraviť nejaká omacka na cestoviny, maso a hlavne polievky. Ale v tomto hektickom období dojčenia a starania sa o ďalšie deti ma veľa krát zachránili tortily, narobila som si domáce do mrazničky, vždy vybrala ,dala mäso co zostalo, alebo šunku, zeleninu , avokádo, dresing, zapiekla a máš výživný obed. A hlavne polievka musela byt každý deň s tým nieje vôbec veľa prace

ankare
1. júl 2023

@maly_princ_a_ruza skús sa opýtať Dominiky Kid Kovácsovej na FB. Ona dojčí dlhodobo a zdravo sa stravuje. Často dáva recepty aj na sladké a pritom nízkokalorické jedla.

heidy222
1. júl 2023

Lupane predvarene gaštany, bohužiaľ nie sú ale lacné. Alebo kúsok goudy s hroznom

hortenziaj
1. júl 2023

@maly_princ_a_ruza tortelony v Kauflande/Lidli, špenátové ricotove a paradajkovo -nozzarelove. Zohrejeme tri minútky mikrovlnka/sporák a prísad lupane paradajky z konzervy,prípadne tuniaka z konzervy a máš obed hotový.