Aký šampón pre dieťa so suchými vlasmi a pokožkou?

wladka
1. mar 2009

Ahojte.
Neviem ci tu ta tema je, hladala som ju, a nenasla ani cez google..

Ide o to, ze malinkej umyvam vlasky detskymi samponmi, ktorych bolo hodne. A zatial sme nenatrafili na ten spravny. Mala ma suchu pokozku vo vlasovej casti, a suche vlasy. Niekedy mam nutkanie jej dat moj kondicioner 😅, ale nechcem jej ublizit tym vlaskom. Obcas, nie je to casto, jej to naolejujem, a potom jej vyumyvam hlavu. A moc to nezabera. Vcera som jej dala moj sampon na suche vlasy, a je to zmena, ozaj to ma lepsie. Hladala som detske sampony na baze nejakych olejov, a nic..

Myslite, ze uz mozem davat tie "dospelacke", neuskodi jej to??? Toho sa bojim, radsej by som este tie detske, len mi poradte ake. Neskusala som Biodermu, a jej podobne pripravky z lekarne, myslite, ze oplati sa do toho investovat? Alebo existuju vobec nejake kondicionery pre deti?? 😅 Nieco take, co by jej zvlhcilo a hydratovalo vlasy a pokozku.

Dakujem za radu, a ak ta tema uz je, vopred sa ospravedlnujem, a nasmerujte ma prosim tam, kde to uz rozoberali..

pe
29. aug 2012

no nenasla som inu temu, tak to skusim v tejto... moja 2-rocna dcerka ma strasne suche vlasky, ani ucesat sa jej nedaju, hlavne vzadu na tom mieste, kde na nich najviac spi a otiera si ich o plachtu, neviem, ci jej na to mam dat nejaky speci sampon, alebo jej mozem dat nejaky kondicioner, prosim poradte daco...

katren
29. aug 2012

@pe detsky kondicioner 😉 nasa tam mala tiez take chuchvalce, co sa ani cesat nedali, tak som sa poradila so sestrou a maminou /kadernicky/ a nabehla som do DM a tam dllllllllllho vyberala zo samponikov a kondicionerov 😉 ale neviem ti napisat, aky sme mali....trvalo to len chvilu

pe
29. aug 2012

@katren aha super, takze existuju take detske kondicionery, no dobre, skocim teda do drogerky 🙂 vdaka...

katren
29. aug 2012

@pe nemas zac....ak by si nic nenasla, asi by som radsej zbehla za kadernickou, ze co ti poradi 😉