Ktoré probiotiká sú najlepšie?

pasteleria
21. jún 2013

V mojej rodine je to Biopron, ale rada si necham poradit, ak poznate nieco lepsie 😉

xlucia
21. jún 2013

jednoznacne probio fix

xenicka13
21. jún 2013

U nás biogaia

matafen
21. jún 2013

Jednoznacne Infants Dophilus 🙂 Ale nechapem, naco otvaras duplicitnu temu, o pribiotikach je tu toho neurekom! 😉

majik66
21. jún 2013

Lacto Seven preferujem...som s nimi velmi spokojna 🙂

malinkaaninka
22. jún 2013

acidko,jogurty..

kateklaudia
22. jún 2013

Infants Dophilus, Lactobacilky, Linex.

libka1
22. jún 2013

ja nemam pocit ze by pomahali nejake, davali sme vselico (dophilus, biogaia, aj tebou zmieneny biopron...), nikdy som nevidela nejake zmeny ani po dlhej dobe, takze neviem... stale viac zacinam verit tomu ze je to len velmi trefna reklama s probiotikami a sme vsetci z nich paf...

zaneta123
22. jún 2013

u nás po vyskúšaní všetkých možných a nemožných probiotík sme skončili na nutroline ped tabs - najlacnejšie, nemusím sledovať expiráciu typu po otvorení spotrebujte do, atď. Dokonca jedna milá pani lekárnička (asi jedna z mála - nechcela na mne ryžovať) my potom ako som ja využívala dvojo ATB a chcela som urýchliť obnovu dobrých baktérii nejakými probiotikami povedala, že plne postačujú tieto, medzi tými ostatnými a týmito sú minimálne rozdiely v zložení ale obrovské v cene. každopádne dávam deťom a sebe len pri ATB, inak jogurty, a starší miluje acidko, toť môj skromný názor na probiotiká🙂

liviadanova
1. júl 2013

fínske colenzycaps - obsahuje ryžové otruby a komplex tráviacich enzýmov, ktoré pomáhajú pri trávení základných živín v zažívacom trakte.

petula8
12. júl 2013

laktobacilkovia

bboossoorka
12. júl 2013

biogaia.....

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
m_ij_ka
28. sep 2013

nutrolin B

23betka23
28. mar 2014

My taktiež používame Biopron a osobne mi vyhovuje. Keď som si pozerala testy, tak aj dopadol medzi tie najlepšie hodnotené. Osobne ho používam skôr na imunitu počas chladného počasia a sem tam na trávenie. Ešte by som sa teda rada spýtala teegreen, že či ten Pharmanex je dostupný aj na SR alebo v ČR a ako je na tom po cenovej stránke. Predsa len je iné, keď to človek posiela ako keď si to má niekto kúpiť v lekárni alebo online 🙂

marianka3
28. mar 2014

Infants Dophilus

baby222
22. apr 2014

Probiotic 12 z LR tie sú jednoznačne najlepšie a najúčinnejšie ! 🙂

miladka88
28. nov 2014

ja poradim čo nám poradili a sme spokojny - actibax mame vzdy ked aj antibiotika, velkaci a drobci 🙂

pianina
28. nov 2014

Biopron,Probiofix a Bio gaia 🙂

pimpulienka
28. nov 2014

Probiofix

78anita
28. nov 2014

Jogurty, acidka... Z chemie - Biogaia do 3 r; od 3 r Imunoglukan P4H Synbio (obsahuje vela probiotik, prebiotika, imunoglukan, C vit)

igorovazena
16. dec 2014

preferujem actibax kvapky, ale aj cokoladove draze, nemame to problem papat a pomahaju

veronika31082012
16. dec 2014

Ahoj, my pouzivame na prevenciu pred crevnymi chripkami Acti lac mimi alebo aj potom pri antibiotikach.. No naj je nic neuzivat a byt stale zdravy!!!

martinka4444
26. okt 2015

biopronu doverujem aj ja, uzivam ho v pravidelnych intervaloch, odkedy som bola na operacii zubov a brala som takmer 3 tyzdne antibiotika. automaticky mi bolo doporucene brat k tomu aj probiotika, samozrejme, z jedla som do seba zdrave kultury nemohla dostat, kyslomliecne vyrobky prisny zakaz, vlastne som nejedla skoro nic, lebo to bola bolest ako svina a jedla som kasicky zemiakove a jablkove a bananove ked to bolo fakt nevyhnutne a bola som uz extremne hladna. teraz zhanam nieco, co by sa dalo napchat aj do deti, zacina zima, treba posilnit imunitu a na to su probiotika tiez vyborne. nasla som ze "laktobacilky" tak idem objednat a otestovat 🙂 je to ta ista znacka ako biopron, tak snad nesklamu 🙂

lorela
26. okt 2015

Bryndza a aspoň aspoň obdeň jeden kyslomliečny výrobok.

zuzana1401
26. okt 2015

Lactobacilky od Swiss sú top

9tinka5
5. mar 2016
Používateľ 9tinka5 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 9tinka5.

ja som vyskusala toho viacej a ostala som pri Vita biosa, je to v tekutej forme, na prirodnej baze z 19 bylin, konkretne mi pomohli pri nafukovani.
http://shop.vitarian.sk/probiotika-vita-biosa-558

katka678
26. dec 2016

Ahoj aj u nás prevláda biopron 😉 Vždy nám pomohol a je fakt super 🙂 Aj keď som išla na dovolenku a mala som žalúdočné problémy nemali sme žiadne tabletky, ani čierne uhlie so sebou 😅 ale ja som mala našťastie biopron, ktorý si väčšinou neberávam ale na dovolenku som si ho výnimočne zobrala a perfektne mi pomohol 🙂 alebo vždy keď cítim, že na mna lezie nejaká choroba tak začnem užívať biopron a pomôže mi, prípadne ho užívam spolu s antibiotikami. To aby som probiotiká užíva spolu s antibiotikami mi doporučila lekárnička a z vlastnej skúsenosti mi poradila biopron vraj zabral každému v jej rodine čo je super 🙂

ivetka79
18. feb 2017

má niekto skusenost s bulharskými probiotikami? dakujem za info

nuska
16. júl 2017

Ja tiež odporúčam probiotiká od firmy LR. Malý mal salmonelu, potom som ich začala užívať a super. V pohode sa z toho dostal a ani neochorel na nič iné. Kombinovala som aj s colostrom, aby sme obnovili imunitu. Teraz som opäť kúpila lebo sú v akcii a dávam aj staršiemu pred dovolenkou a tiež n imunitu. Čítala som, že sú dobré aj na kožné problémy a všeobecne, že sa probiotika veľmi podceňujú a dávajú sa len po chorobe, keď boli brané atb. Veľa ľudí však nevie, že ich treba brať stále ako prevenciu a hlavne keď sú tam problémy nejaké napr. psoriáza, ekzémy, znížená imunita, tráviace ťažkosti, gynekologické problémy časté, zápach z úst, ... Ak chcete môžem poslať ten článok.

micva
21. okt 2017

@nuska a daju sa tie lr v pohode popucit? lebo mne deti tabletku neprehltnu