Respiro a Vironal kvapky - skúsenosti

zuzulkazu
24. feb 2018

Mate niekto pls skusenost s kvapkami Respiro, Respiro s patogenmi alebo Viironalom?
Kedze nam imuno lieky absolutne nepomahaju, skor zhorsuju stav tak uvazujem nad takymto niecim ale neviem najst recenzie
Vdaka

kubkovamama
24. feb 2018

@zuzulkazu ahoj,ja resp.mama tieto prípravky používa už roky,ja cca posledné 3 roky.Pomohlo,neviem či to je placebo a psychoefekt, každopádne veľa zdrav.problemov pominulo.Dokonca sme to dávali aj psom..čomu sa niekto asi bude smiat

kubkovamama
24. feb 2018

Recenzie nenájdeš, ale priamo na stránke je kontakt na lekárku čo pracuje s tými prípravkami,poradí ti na mieru koľko, kedy ako dávkovať, či lepšie s jedlom,bez atď.

zuzulkazu
autor
24. feb 2018

@kubkovamama myslis priamo z toho respira? Ja to chxrm pre dceru, lebo ma dlhodobe problemy, ale je tam pisane ze nevhodne pre deti asi kvoli alkoholu a tym padom neviem kolko jej mam davat... Nam prave vobec nic farmaceuticke nepomaha fakt len skusaju, a stav len horsi, ked mala problem krpata s hemofilom tak jej takato nejak tinktura pomohla
A ten vironal nahodou?

kubkovamama
24. feb 2018

Objednávala som z energy,alebo priamo v predajni v TN,aj v BA sú tuším.Respiro sme nemali nikto,Vironal pravidelne s Grepofitom,to je bomba dezinfekcna na všetok bordel v tele.Ja som si dala aj kúru s Gynexom po x potratoch.Oni to tak opisujú,že kvapky sú nosičom bioinformacii😀bla,bla,ale imunita a psychika sú ruka v ruke.Moj starší býval tiež chodiaca choroba,atopik,astmatik,roky mu imunologicka nepomohla, písala som to tu už do viacerých tém.Vsetky lieky som vyšmarila,prestala mu dávať mäso,mlieko, sladkosti.Pomohlo.A psychika urobila veľa,bál sa chodiť do škôlky,atď.Prestahovali sme sa a to všetko dokopy ho znormalizovalo.Az máš maličké dieťa,tie vsetky kvapky sú dosť silné,ale môžu sa v minidavkach.Su aj spreje do vzduchu.Nechcem tu robiť reklamu, môžem ti to odfotiť do správy aj takú knižku s davkovanim

zuzulkazu
autor
24. feb 2018

Ak by si bola taka dobra

stormie
25. feb 2018

Co sa tyka vironalu tak sa robila studia v skolkach a deti co brali vironal boli menej chorlave (pre viac info si pozri na stranke energy). Za mna - neviem na 100% potvrdit ze je to super. Dcera ho brala minuly rok pocas zimy, davkovanie 3tyzdne beries a 1 tyzden pauza a takto zoopakovat 3x - pri prvej a druhej pauze mala jednodnovu teplotu. Pri tretej pauze nic a po dobrati prvej kury mala nastat dlhsia pauza a tam zacali sople, z vyterov u dr vyslo nieco pozitivne tak skoncila na lokalnych atd, ale teda ziadne ine priznaky neboli, ani teplota alebo kasel. Takze zimu sme prezili s 2x jednodnovou teplotou a lokalnymi atb takze nic hrozne.
Tento rok som to chcela skusit bez nicoho a teda v january skoncila tyzden doma, 3 dni teploty, z vyterov vyslo zase nieco pozitivne ale kym boli vysledky tak dcera bola uz ako tal fit, takze atb dr ani nedala. Ano este nie je koniec zimy, teraz akurat chripkova epidemia ale tak ani tento rok to nie je ziadna tragedia - zatial.
Takze neviem posudit ci ma dcera fakt tak dobru imunitu alebo prvy rok by to bolo horsie bez vironalu.

zuzulkazu
autor
25. feb 2018

@stormie no mbe hovorila ze ten vironal dat si kuru a k zomu este to respiro ale s patogenmi, ale pri tychto ceciach nemozes brat farma lieky, a nomze to byt pri akomkolvek elektrickom zdroji ci co a este ze ten vironal aj odcervuje ci nieco take?

stormie
25. feb 2018

@zuzulkazu tak farma lieky brala len tie jedny lokalne atb po dobrati prvej kury,to uz musela lebo koli soplom mi ju nechceli brat do skolky a bola doma uz 2 tyzdne a nic prirodne nezabralo a tie jendodnove teploty dala bez liekov. Skladovali sme to mimo mikrovlnky, v tme a pred podanim sme 21x potrepali ako je v navode pisane aby sa "aktivivali ucinne latky" takze podla mna davkovanie, skladovanie a podavanie tam ako sa ma. Ci odcervuje neviem