Ako sa žije vo Východnej?

31. júl 2022

Ahojte . Pravdepodobne sa budeme sťahovať do Východnej ako sa tam žije prosím ak sa tu nájde niekto z Východnej mi sa sťahujeme z nížiny. Ďakujem za odpoveďe

mint_blossom
31. júl 2022

Ja sice neviem ako sa tam zije, len som prechadzala…prostredie krasne, ale plna dedina ciganov 🙄

autor
31. júl 2022

@mint_blossom 😲 to vážne

janjatu
31. júl 2022

Moja mama pochadza z Vychodnej, nie je pravda že je plna dedina ciganov, to môže naozaj povedat iba ten kto iba prechadzal. Cigani su viac menej koncentrovaní v jednej časti, je ich tam dost to ano, ale nie je to take hrozne ako na vychode. nie je to ziadna osada. Dedina je to dost velka, maju skolu skôlku, pizzerku, na amfiteatri majú často akcie pre deti, rodiny, koncerty. Neviem co konkretne by vas zaujimalo. Ale myslim ze je to vcelku fajn dedina.

lenka157
7. aug 2022

Ahoj.Byvam vo Vychodnej uz 8 rokov a presne ako napisala @janjatu podla mna fajn dedina,aj byvanie je super,skola,skolka,obchody...Prostredie super na prechadzky,blizko do Tatier 🙂 Len to cestovanie za pracou do mesta mi pride trosku dalej 🙂

zuju2
8. aug 2022

My bývame vo Východnej 14 rokov. Už som si zvykla. Dedina je v pohode, je tu škôlka, základna škola, obchody, máme aj zdravotné stredisko s detskou lekárkou aj pre dospelých aj zubára. Výhoda sú autobusy, ktoré často chodia a pripojenie na diaľnicu, takže autom je človek rýchlo v meste. To že je to Dedina plná cigánov nie je až taká pravda, my bývame v strede dediny, tu žiadni cigáni v blízkosti nás nie sú.

barbora19911
8. aug 2022

Ja som sa vo východnej narodila a potom som tam trávila celé detstvo mám tam starých rodičov 😊 a kto má rád kľud určite východná je správne miesto ..a cigáni sú len na začiatku dediny a druhý koniec smerom na Hybe sú po väčšine biely 🙂