Krásny priestor na svadbu na Liptove

majkaelha
17. júl 2022

Ahojte, poradte, prosim, najlepsie z vlastnej skúsenosti, krasny priestor na svadbu. Okolie LM. Moze to byt koliba aj nieco modernejsie, pre cca 70 ludi (z toho vela deti 🙈🤣). Za kazdy tip velmi pekne dakujem 🙏

nerya
18. júl 2022

Koliba Gréta, ale nemám skúsenosť, len snívam 🤣

bubo10
19. júl 2022

Stodola Greta, Marína... Tiež snívam 😁😁

majkaelha
autor
20. júl 2022

@bubo10 dakujem za tipy, boli mi uz zname. a musim povedat, ze po osloveni grety som uz aspon ja dosnivala (2000 eur LEN prenajom stodoly v sept.) chapem, ze vsetko drazie, inflacia, nejak musia prezit, no toto je masaker..

misinka26
20. júl 2022

Je to síce skôr okolie RK ale skús rekrea škutovky 🙂 https://www.facebook.com/Rekrea-Škutovky-537436...

nerya
20. júl 2022

@majkaelha preboha tak to je masaker cena naozaj 🤦🤦🤦

denda007
26. júl 2022

V Liskovej maju krasne prerobeny kultruny dom. Keby som sa vydaval este raz, tak nevaham ani minutu

gab
29. júl 2022

@majkaelha https://svatojanskykastiel.sk/ mne Sa tam pacilo, boli sme pozvani ako hostia

miskazlm
29. júl 2022

Ahoj, my sme mali svadobnú hostinu na Strachanovke.

majkaelha
autor
29. júl 2022

@miskazlm ahoj, a kolko ste mali hostí? pomestili ste sa, mali ste priestor na tanec? chlap sa obava ich kuchyne, ze sa pomenili kuchari a uz to nie je to, co byvalo :/ a celkovo budem rada, ak mi popises, ako personal, služby apod. 🙂 dakujem 🙏

sonicka96
29. júl 2022

A čo tak Koliba u dobrého pastiera v RK? 🙂 Je tam aj pekná príroda

majkaelha
autor
29. júl 2022

@sonicka96 ta koliba je uzasna min. kuchynou (vyskusali sme, wau!), aj cutkovska dolina. ale uz je to pre nas daleko :/ pozerame jan, LM, villu betula a max zaciatok demanovej.

miskazlm
29. júl 2022

@majkaelha Bolo nás cca. 65, z toho tiež dosť veľa detí. Jednanie s manažérom pri dohadovaní hostiny bolo bezproblémové, bol ochotný, ústretový, na čom sme sa dohodli, to platilo. Personál milý, jedlo chutné, veľmi pekne aranžované. Naši hostia tam aj spali, boli spokojní, nikto sa na nič nesťažoval. Brali sme sa v r. 2014, tak neviem zhodnotiť, nakoľko sa to odvtedy zmenilo.

cucana23
6. aug 2022

@majkaelha my sme mali svadbu na 3studnickach

majkaelha
autor
6. aug 2022

@cucana23 ahojki, a nebolo to pridrahe? 😬 ci na gretu sa nic nechyta? 😁

cucana23
6. aug 2022

@majkaelha bolo to pred 5r mali sme to v tej presklenej kongreske krásny výhľad neviem aké sú teraz ceny 🙈

sonicka96
6. aug 2022

Skúste aj toto ❤️ keby že mám mať 3 svadbu tak určite tu 😍

majkaelha
autor
7. aug 2022

@cucana23 pozrela som to, je to naozaj krasne, ale.. jak maju na stranke - pri 80 ludoch miestnost gratis, ale catering 8000 😁🤣🤣🤣 zlata Greta 😅🤭🤭

majkaelha
autor
7. aug 2022

@sonicka96 dakujem, ale ten koncept som velmi nepochopila, chyba mi tam od nich viac info, realnych foto aj recenzie. ale este raz dakujem 🙂