Pôrod v Liptovskom Mikuláši a Dolnom Kubíne

betulik11
14. apr 2023

Ahojte, o mesiac robím. Chcela by som poradiť od mamičiek ktoré majú skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši a Dolnom Kubíne. Počula som , že v LM je pôrodnica po renovácií, ale aj v DK že je celkom nová , ale hlavne ma zaujíma ako ste boli spokojné s personálom a doktormi

domkakvet
14. apr 2023

@betulik11 DK neviem ako funguje a Lm za mna nie. V Lm je dobry jeden pan doktor a ci natrafis na neho to neviem.

adus18
14. apr 2023

@betulik11 rodila som v DK pred 3 rokmi, mala som sekciu, ale bola som spokojná 🙂 odporúčam 🙂 V Septembri sa tam chystám opäť 🙂

kika499
14. apr 2023

@betulik11 ahoj ja som rodila pred rokom a pol cca v LM sekciou za mňa na 80% by som šla znova veľmi som bola spokojná s Drahozalom no žiaľ s doktorom len s ním 🙂 veľmi dobre ohlasy som počula na RK pôrodnicu

moncacina
15. apr 2023

@kika499 ja si naopak myslím ze drahovzal je tam najhorší dr. Jeden starý dôležitý debil. Ak LM tak jedine MUDr. Krekacova. Áno pôrodnica je vynovená. Rodila som týždeň dozadu.

daniella315
15. apr 2023

@betulik11 ja by som išla inde. Nemocnica môže byť neviem aká vynovená ale kým tam robia niektorí ľudia,tak by som tam znova nešla. Hneď primár napríklad, má 71 rokov a už mal byť doma. Nebaví ho to už bohužiaľ.
A na Dolný Kubín alebo RK som fakt počula len dobré hodnotenia.
Ja nech mám druhýkrát rodiť idem asi do RK no. V LM by som už nerodila nikdy.

kika499
15. apr 2023

@moncacina práveže Krekacova mi ohrozila dieťa začala som ráno krvácať trošku poslala ma domov že to nič nie je a v noci som začala silno krvácať Drahozal mi zachránil dcéru keď som mu povedala že ma poslala Krekacova domov nechápal ja mám s ňou zlé skúsenosti aj počas hospitalizácie sa správa odmerane ku mne

zuzuliatko123
15. apr 2023

Rodila som 2x v Ružomberku a šla by som aj 3.x (pred 7rokmi a pred mesiacom). Za mňa super 🍀❤️ Nové priestory mi nenahradia ľudský prístup a krásny nezabudnuteľný pocit z pôrodu.

Mám skúsenosť aj s našou nemocnicou - osobnou (kyretáž) aj z rodiny na gyn.odd. . Ak by som nemala možnosť rodím v LM. Keď mám na výber idem inde.

dzepeta
16. apr 2023

@betulik11 ak chcete pekny porod. Tak stara lubovna alebo kezmarok.