Detský pediater - Lučenec

3. jan 2022

Ahojte maminky. Bola by som veľmi rada keby sa nájde nejaká maminka z LC alebo okolia... Ide totiž o to že náš pediater po novom roku bez ohlásenia zrejme išiel do dôchodku a je miesto neho nejaký Lal Faizi... Prosím niekto ak o ňom niečo vie bola by som veľmi rada či zmeniť pediatra alebo nie. Prosím... 🙁

zuzka565
3. jan 2022

Prosím po ktorom dr zobral pán Dr Faizi obvod? Pán dr Faizi je dobry lekár. Bol doktorom na detskom a aj primárom. Poznám ho aj osobne.

autor
3. jan 2022

@zuzka565 Dr Stehlik Fiľakovo

zuzka565
3. jan 2022

Škoda že nie priamo v lc prestúpila by som k nemu.

tina1305
3. jan 2022

Veľmi dobrý doktor, z pohotovosti ma s malým poslali do nemocnice a taký bol zlatý že mi "dovolil" s malým odísť domov (nebola potrebná hospitalizácia, to len na pohotovosti doktorka od stola nevidela angínu v hrdle a poslala ma s infektom močových ciest do nemocnice...) Na druhý deň mi zavolal ako sa má malý (vysoké horúčky mal). Ľudský prístup a odborné vedomosti na 1... skutočne DOBRY doktor

majuska85
5. jan 2022

Pan Doktor 🤗 jediný za 9mesiacov trápenia nám povedal, podozrenie na dg. Síce nám to ani opakovane výsledky na oddelení neukázali, ale potvrdila sa dg po čase. Zachránil nám syna🙏Keď zistil, že nás previezli do BB volal aj tam aj nám ako sa mame.

lenockalc
28. jan 2022

Skvely lekar, kebyze je tu v LC hned prestupujem k nemu.

soulmate9
27. feb 2022

Aj za mňa jeden z NAJ detských lekárov! Škoda, že ordinuje tak ďaleko :(

elenasevcikova
28. júl 2022

Dobrý deň, prosím vás má niekto číslo na pana doktora Lal Faiziho?