Pediater v Lučenci

teusko146
2. jún 2021

Prosím poraďte pediatra v Lučenci, ktorý neodsudzuje mamičky kvôli neočkovaniu. Ďakujem.

sashka22
3. jún 2021

@teusko146 toto by aj mňa zaujímalo. Uvidíme ci sa nájde niekto, kto poradí.

sashka22
8. jún 2021

@teusko146 nooo.. Takže sme asi na nič neprišli 😅

teusko146
autor
9. jún 2021

@sashka22 asi nie,vy bývate v Luvenci?

sashka22
9. jún 2021

@teusko146 nie presne medzi VK a LC ale keď si mam vybrať mesto, kam skôr, tak jednoznačne LC

teusko146
autor
9. jún 2021

@sashka22 aké máš kritériá na dobrého pediatra,máš už nejaké skúsenosti,či ešte len čakáš bábo?

sashka22
9. jún 2021

@teusko146 už mám 2 deti ale ešte chceme. Úplný ideál by bol ako si Ty písala, že neodsudzuje neočko a ako bonus, žiadne blbé reči na domarodky. A ešte nerobí problém s papiermi po pôrode 😁

teusko146
autor
9. jún 2021

@sashka22 ak by sa Ti podarilo nejakého alebo nejakú dr nájsť,daj prosím vedieť.My sa v júli sťahujeme z Galanty do Lučenca.

zuzanamisinko
15. jún 2022

@teusko146 ak je to este aktualne napiste mi spravu🙂

michaelan92
22. okt 2022

Zdravim, nasli ste nakoniec niekoho schopneho v LC? Inak my mame Stehlikovu a nevadi jej ked sa babo neda zaockovat ale nahlasuje to na urad. Ja by som najradsej takeho dr, ktory nenahlasi nic a plus pocas kovidu vysetruje normalne osobne aj ak je dieta pozitivne. Ja som si takeho aj dospelackeho dr hladala ale nedopatrala som sa.

lenka2518
2. nov 2022

@michaelan92 tak taký doktor by sa zišiel aj nám ... My máme momentálne už druhú pediatričku a tiež kvôli očkovaniu nás vykázala z ordinácie teda máme si v preklade hľadať iného pediatra a tiež nesúhlasím s tým jej vyšetrovaním cez telefón ..my sme tam neboli už 1,5 roka osobne čo sa mi naozaj nepáči vôbec ... Pátrame už tri mesiace a na nikoho sme zatiaľ nenarazili ...problém je že nechcú zobrať pacientov len od narodenia a konkrétne my máme v januári už tri roky ..zatiaľ hľadáme ale veľa možností nemáme...

lenka2518
2. nov 2022

@michaelan92 s tým nahlasovanim je to tak že oni vás vlastne nahlásiť musia ...my sme boli tiež nahlásený dokonca naša pedi si dala námahu a zavolala tam či sme dostali aj pokutu 🤦🏼‍♀️
Sú doktorky ktoré to neriešia skôr z dôvodu že majú chaos v papieroch alebo nemajú prehľad v pacientoch ( mám taký prípad v rodine ) a nenahlasuju nič 😁tie mamičky teda majú len šťastie 😁

michaelan92
3. nov 2022

@lenka2518 je to tazko s okresmi VK a LC...brat ma vo ZV a ten vraj zatial nenahlasuje..dokonca ani papier ohladne ockovania nemuseli podpisat..svagrina sa vyhadala ze nech si zavola svedka a ten nech podpise a vyhovel im.

sashka22
7. nov 2022

@michaelan92 v LV by som Ti vedela odporučiť takú dr

michaelan92
8. nov 2022

@sashka22 fakt? No skoda ze to nie je kus blizsie, viem.ze aj vo ZV je taky dr..teda aspon zatial ma taky pristup...my byvame pri VK...ale pre istotu mi mozes dat meno toho lekara z LV

zuzanamisinko
10. nov 2022

@lenka2518 pediater nahlasit nemusi!nie je to jeho zakonna povinnost, pytaka som sa na to pediatrov...keby bola..neboli by pediatri ktori nahlasuju a ktori nie...v lc nahlasuje kazde jedno odmietnutie tothova..
@michaelan92 napisem vam spravu

lenka2518
11. nov 2022

@zuzanamisinko tiež som sa na to pýtala aj dr aj iných mamičiek ktoré boli nahlásené a tiež aj na úrade verejného zdravotníctva ...všade mi povedali že to majú zo zákona nahlasovať pokiaľ sa neočkuje dieťa povinnou vakcínou pretože za to je aj normálne pokuta od štátu ... Samozrejme sú lekári ktorí to neriešia a nikoho nenahlasujú( napr.moja sestra nedala malú očkovať už skoro rok a jej pedi to nerieši pretože ani nevie že sa malá neočkovala lebo nemá prehľad v pacientoch žiadny ).
My máme Dr.Kúkeľovu a tá je doslova posadnutá očkovaniami a berie pacientov len pod tou podmienkou ak maminky súhlasia s očkovaním .
Tým že my sme druhú vakcínu neočkovali aj zo zdravotných dôvodov nás pani doktorka doslova vyhodila plus si dala záležať na Tom že si nás preverila aj na úrade verejného zdravotníctva či sme platili pokutu 🤣takže očakávam že v blízkej budúcnosti nám príde aj pokuta 🙈

zuzanamisinko
12. nov 2022

@lenka2518 a boli ste predvolani na hygienu?

lenka2518
12. nov 2022

@zuzanamisinko áno boli