17 mesačný syn hryzie deti a aj seba samého

kiara3
15. aug 2012

Mamičky viete mi poradit..moj 17mesačny syn hryzie detičky ale aj sameho seba...detičky hryzie bud v sebaobrane alebo ked mu zoberu hračku...nedávno sa nám stalo s kamarátkou že jej syn sa hral s nasím moj syn pekne objal jej hlapčeka a stískali sa štebotali smiali sa a zrazu len plač...moj uhryzol jej syna na bradicku tak že mu tiekla krv...a keby nezačal strašne plakat tak som sa zlakla najhoršieho... Nevedeli sme príst na to prečo...v poslednej dobe ked mu vezmem s ručky to čo mu nepatri alebo jednoducho nerváči začne sa hrýzt do vlastnej ručky...mate skusenosti?A ako ste si poradili s problemom každu radu uvitam Ďakujem....

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiara3
autor
15. aug 2012

Ďakujem za podporu 🙂 No náš drobec až tak ukážkový nieje skor naopak strašne rád rozhadzuje veci...vyhadzuje so šuflíkov alebo skrinky...ale viac ma trápi to že ked sa mu niečo nepáči tak si začne hrýzt do svojej ručky...neviem či sa mám obávat. Samozrejme ho za to nebijeme aj vonku ked sa snaží niekoho uhryznut tak rychlo skočim medzi deti a niečim iným ho zaujmem...myslim že bytka aj tak nemá zmyslel lebo by to robil aby na seba upozornil...ako aj dnes skušal moju trpezlivost trieskaním kuchynských dvierok. Očividne ma skušal lebo sa na mna díval ako budem reagovat. A ked som si toho nevšímala tak prestal....ale s hryzením je to horšie to sa nedá nevšímat...asi budem musiet len dohliadat na ostatne detičky a len vydržat....