Nemecký ovčiak hryzie

mark455
12. jún 2023

Ahojte mam nemeckeho ovciaka 6 mesacneho strašne hryzie ale strašne ma zakladny vycvik vie fuj,sadni,kumne ale ked zacne hryzt povely uz nepozna a neviem to zastavit uz som rozmyslal aj koš na usta zeby sa mozno naucil co myslite poradte nieco

gejb
12. jún 2023

@mark455 je to stena, môžu sa mu meniť zuby. treba trpezlivo stale napominat.

anonymanonym
12. jún 2023

V akych situaciach zacne hryzt?

nelca84
12. jún 2023

@mark455 je to normalne, ako sa pise vyssie, menia sa mu zubky a v tomto veku je to proste sposob hry, treba byt trpezlivy. Ak mu chces uz teraz davat kosik na papulku, tak mu rovno najdi lepsi domov. Asi nevies co ta caka neskor. Psia puberta, chlapce ☝️ Bude to este o dost horsie a ty nemas trpezlivost ani na polrocne stena 🤦‍♀️

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrakona
12. jún 2023

Ma z teba srandu. A 6 mesacny pes je ako 7 rocne dieta, v prepocte. Da sa mu velmi dobre vysvetlit, ze to robi nema a nebude. Neexistuje, aby ma psy v tomto veku kusali! Max tak do 3, 4 mesiacov. Najdi si niekoho, kto ti ukaze ako s nim pracovat.

erika237
12. jún 2023

Nemecky ovciak je krasny pes a vie to byt neuveritelny maznacik, ale je to velke plemeno a treba to mat na pamati, treba sa mu venovat a nie hned mu kupovat kosik, skus hodit klucove slova do googlu a potom skus aplikovat, kos fakt nie a kedze sa nad tymto pozastavujes mam pocit, ze je to tvoj prvy pes a fakt si nie som ista, ze si zvolil spravne plemeno.