2-ročný syn nechce hovoriť mama

19. sep 2022

Ahojte. Som na to nahnevaná 😂😂 dieťa mi nechce hovoriť mama inak všetko opakuje pekne hovorí tata, baba, ruka, palce…. Ale mama ani pánovi 🤣ma skoro 2 roky

beata_k
19. sep 2022

Ako ta oslovuje ked nieco chce?

elizabet173
19. sep 2022

prečo nahnevaná? Nereaguj, keď niečo chce, či ťa ťahá k objektu svojho záujmu?

viestta
19. sep 2022

@beata_k hej, ty!!

beata_k
19. sep 2022

@viestta 😄

autor
19. sep 2022

@beata_k nijak 🤣😀 príde a daj

autor
19. sep 2022

@elizabet173 ano ťahá ma, všetko on vie pekne baba, dodo, tata, len mama vôbec nechce doslova ako keby odmietal 🤣😀 sa začne smiať a koniec

bessie12
19. sep 2022

prve roky svojho zivota som volala mamu "jaja". Nechcela som jej povedat mama. Preco, to nevieme doteraz 😀

elizabet173
19. sep 2022

daj mu čas, ale ak ste niekde vonku a on na teba kričí, tak nereaguj, možno ho nejaká situácia prinúti

yoxinka
19. sep 2022

Veľmi živo si pamätám, ako som na to magické “mama” čakala prvýkrát pri prvom dieťati. Dnes keď počujem “maaaamiiiiii” stoja mi všetky vlasy dupkom. Desať rokov života s troma deťmi spravilo svoje 😂😂😂

elizabet173
19. sep 2022

@yoxinka to vieš, každý deň sto otázok na mamu, na otca len jedna - kde je mama 😍

babydesire
21. sep 2022

Vies co ? Mala som takmer tridsat ked som porodila svoje prve dieta,, uz tolko som tuzila po babatku a kooonecne...cas ubiehal,krpec rastol , vsetci rovesnici blabotali,len ten nas furt nic,,v dvoch rokoch sa konecne rozkecal a ja som konecne vo svojich 31rokoch a 9mesiacoch pocula prvy krat slovo MAMA adresovane MNE 🥰🥰🥰🥰. Dnes mame dvoch krpcov a aj ked mi to stale prijde krasne a carovne, neraz aj vrcim, lebo stale len mama mama mama,,,, a tata co neexistuje ?!