15 mesačný syn neopakuje slovo mama

30. jún 2021

Odkedy začal hovoriť prvé slovíčka, málokedy, takner nikdy nehovorí mama. Vie povedať baba, tata, papa, daj, poď, pozri, mňam, ešte, chcem, na, ďakujem, ale nie mama. Som z toho nešťastná. Všetky deti v jeho velu, krásne volajú po mamičkách a môj nikdy. Každý deň to s ním skúšam, ale nechce. Môže ísť o nejaký problém? Neviete čo by mohlo pomôct?

julia2018
30. jún 2021

Prepáč, ale to skôr ty máš problém. Nejaký emocionálny..
Pomôcť by mohlo, ak by si sa uvoľnila a nelipla na slove mama..

kiki68
30. jún 2021

No nic, proste to nejako este nejde. Nas tiez papa , baba, ata, ale mama vobec

pribinak
30. jún 2021

Určite všetky deti v jeho veku nevolaju po mamickach.

Prestaň robiť problém tam kde nie je. Buď rada, že narába s jazýčkom.

dzulli1980
30. jún 2021

Kus treba pribrzdiť v nárokoch na dieťa, moja ma dlho volala len "ma" a svojho otca "Eme" (volá sa Emanuel) a pritom krásne štebotala kadečo iné ... "normálne" nás začala oslovovať hádam v 2 rokoch, skôr isto nie.

ladybug138
30. jún 2021

Klud, moja dcera ma skoro 2, mama povedat vie, ale velmi ho nehovori...ved on sa rozhovori, este budes spominat ako bol ticho 😂

hennyinnsbruck
30. jún 2021

Aj jaj este ti milionkrat povie mama🤣🤣🤣🙄🙄🙄🙄

choco6
30. jún 2021

To boli take krasne casy ked iba blabotalo moje dieťa. Uzivaj si to. Ja zazivam posledne dni infarktove stavy lebo povie mamka 100krat za minutu a soferovat a počúvať mamka mamka mamka mamka tam je dom mamka mamka mamka tam ideme do obchodiku a stale cosi 🙈🤣🤣 teda dokopy nic len sa mamkuje a povie jednu bblost 300 krat za sebou. Ma 2,5 roka ale co nechcel rozpravat do 2 tak teraz je ako pokazene radio, ach tie deti si nase zlaticka 😍🤗😁

zuvelyn
30. jún 2021

15 mesačný vie povedať ďakujem? Isto? 🤔Moj ma 14 a iba si blaboce bababa, papapa, nam nam (asi mňam), nenene
a ani ja ani pediatricka v tom nevidí žiaden problém.

janulik2008
30. jún 2021

Neboj príde čas keď nebude nič iné len MAMA MAMA MAMA MAMA MAMA 😁😁😁

ukulela
30. jún 2021

Môj mal dva tokypreva mama nepovedal.zacalma volať až tak 2r4mes. Toľko ku "vsetkym detom"

ja_mama
30. jún 2021

Ach toto porovnavanie so "vsetkymi detmi" 🙉 veru ani nasa nepatri do tej kategorie...urcite mala vyse 18 mesiacov ked som prestala byt "baba" 😀

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gbgb
1. júl 2021

Hanbi sa.uplne normalne. Este sa na Teba nakrici "mamaaaaa! " Aj usi Ta budu bolet.