Aké anglické pesničky majú radi vaše deti?

mata_tesco
4. apr 2014

Vedeli ste, že v zberateľskom programe Disney v Tescu si môžete zakúpiť k albumu s kartičkami aj CDčko s anglickými piesňami za 1 euro? Páčia sa takéto detské pesničky vašim deťom? Aké anglické pesničky vedia spievať naspamäť? Jednu z vás za príspevok odmením v utorok 8.apríla tromi balíčkami Disney kartičiek a ovsenou kašou.

veronicka1901
4. apr 2014

The wheels on the bus, to je nasa top 🙂 .

kvojtanikova
4. apr 2014

u nás ide "Go away big green monster" a vôbec všetky pesničky zo supersimplesongs.

snu
4. apr 2014

Tak moj maly skoro 2 rocny dookola pocuva Spievankovo 4 🙂 uz sa mu daria aj neake tie anglicke slovicka zapojit do pesniciek 🙂 mozno ma o par tyzdnov prekvapi aj celou pesnickou 🙂 som rada,ze ho to bavi, predsalen sa na neho nieco nalepi 🙂

ajino
4. apr 2014

Ešte zatiaľ nespieva má len 16 mesiacov, ale veľmi rád počúva pesničky

mimla
4. apr 2014

Wheels on the bus!!!! Aj 20x za sebou!

matula1981
4. apr 2014

u nas vedie Incy Wincy spider a Wheels on the bus

hatapkagb
4. apr 2014

The wheels on the bus,head shoulders knees and toes,Hickory dickory dock atd atd... 🙂

moninka1
4. apr 2014

Incy Wincy spider, head shoulders knees and toes

bandurka1979
4. apr 2014

Naš škôlkar zatial vie iba vianocnu :D We wish your a Merry Christmas :D

ritusuk
4. apr 2014

little snowflake,twinkle twinkle,old mcdonald had a farm,if you're happy,hickory dickory,kvazi vsetko od supersimplelearning 🙂

beloba
4. apr 2014

u nas tiez teraz fici Spievankovo 4, cele pesnicky este nevie, ale niekedy ma prekvapi uryvkami pesniciek... head, shoulders, knees and toes... alebo bread and butter....

mata_tesco
autor
4. apr 2014

Milé mamičky, ďakujem vám za všetky dnešné príspevky, uvidíme sa opäť v pondelok. Všetkým prajem krásny víkendík. Maťa

ivetoy
4. apr 2014

Ja by som sa vas chcela opytat odkial ste zakupili CD-cka ...cez internet ci v obchodoch? Kde najlepsie zakupit pesnicky,my nemame doma ziadne. ☹

titkovamiriam
4. apr 2014

Marek sa už v školke naučil kopec pesničiek,angličtinu v škole má tiež formou knih a cd a doma sa naučil veľa slov a slovných spojení s kazetou Tajomstvo najväčšieho pokladu a rozpravkovej knižky,ktora rozpráva-tá je naozaj úžasna s rôznymi úlohami a samozrejme najradšej ma pesničku:jingle bells

xarra246
4. apr 2014
raona
4. apr 2014

u nás všetko zo Spievankova, ale najmä One two three, včelička je Bee....

desszi
4. apr 2014

Moj syncek miluje pesnicky kreslenej postavicky Gracie Lou, niektore su znamejsie (ako napriklad Incy wincy spider, Wheels on the bus, Twinkle, twinkle little star...) ine menej zname, ale kazdu sprevadza mila jednoducha animacia. Idealne pre deti uz od utleho veku.

andreate
4. apr 2014

Incy Wincy spider is the best

vajanka
4. apr 2014

Ako prvu som ju naucila Are you sleeping brother John, a bolo zaujimave sledovat ako to spieva, ked este ani poriadne rozpravat nevedela, dnes ficime na vsetkych, aj twinkle, twinkle, aj baa, baa black sheep..

sisaka
4. apr 2014

dcere sa pacili anglicke pesnicky od M.Zbirku- Songs for Boys and Girls (naspievane s detmi, ktorych materinskym jazykom je anglictina), neviem, ci sa to da este zohnat, dcera to pocuvala pred nejakymi 10-12 rokmi 🙂

anega79
4. apr 2014

Old McDonald had a farm

papinotata
4. apr 2014

@desszi aj my presne to iste 🙂 je to velmi jednoduche a nevtierave..

titkovamiriam
4. apr 2014

@sisaka uou to si pamatam 🙂

tova
5. apr 2014

Old McDonald,
It's raining it's pouring,
Itsy bitsy spider,
The wheel on the bus,
Ants go marching, ABC's,
Twinkle Twinkle Little Star,
Rain rain go away,
If you are happy and you know it,
Baa Baa Black Sheep,
Rock a Bye baby,
Row, row, row your boat,
Ring a ring o' roses,
pussy cat pussy cat,
Mary had a little Lamb,
I'm a little teapot,
Humpty Dumpty
Happy Birthday je naj

briketa
5. apr 2014

We are gonna be friends, spieva Jack Johnson

https://www.youtube.com/watch?v=PR1qBIiUsFU

a Upside down tak isto spieva Jack Johnson

https://www.youtube.com/watch?v=dqUdI4AIDF0

Naspamat obidve a spievame vkuse 🙂

modrofuzik11
6. apr 2014

incy wincy spider a twinkle twinkle little star

zuzin78
6. apr 2014

moje obe zboznuju a vedia pesnicku BINGO, rain rain go a way, Old McDonald had a farm , 5 little monkeys, starsia chodi v skolke na anglictinu a ta ju velmi bavi a ide jej to , tak uci aj mladsiu.

mata_tesco
autor
7. apr 2014

@ivetoy Anglické pesničky nájdeš aj na CD, ktoré je akurát teraz v ponuke predajní Tesco. CD stojí 1,49 Eur, s klubovou kartičkou Clubcard 0,99 Eur. Snáď sa budú aj Tvojim detičkám páčiť.

mata_tesco
autor
7. apr 2014

Milé mamičky, prajem vám krásny večer s rodinkou a stretneme sa opäť zajtra 🙂

bibistec
7. apr 2014

no u nas to od zbirku songs for children, to je uzasne, dostali sme ho od eurocordu. pozriem aj toto v tescu co tu odporucaju este som ho nevidela.