Ako rozvíjať 2-ročné dieťa?

22. apr 2023

Ahojte, prosim skusenejsie mamicky ako dalej rozvijat 2r dieta? Teda 2 roky bude mat az o dva mesiace, ale tak...
Mame doma knizky, uz pozna vsetky zvierata na planete, vsetky druhy aut, lietadiel a podobne. No v tych knizkach sa potom tie veci opakuju. Snazim sa ucit ho farby, pomaly cisla ale zda sa, ze to je este pri skoro. Samozrejme vonku mu ukazujeme svet, a tak ale zda sa mi ze uz dlhsiu dobu omielame to iste a neposuvame sa moc, "nie je nic nove okolo nas uz" obrazne povedane.
Viete nejake knizky (idealne leporelo, ktore neroztrha na pockanie), kde su nejake nove veci (pyramidy, vesmir, alebo ja neviem co....nieco ine ako kuriatka a psikovia) ?
Pripadne poradte nieco ine, nejake fajn hracky, s cim mate skusenost.
Dakujem 🙂

autor
23. apr 2023

@andreatytler otec je gitarista, takze hudobnu ma kazdy den, pri klaviri so mnou sedi odkedy vie sediet, sestra ma ranc, tak pokukal zvieratka nazivo az az, varime spolu, lebo inak sa neda, no skoro vsetko, preto som zufala, tak asi len opakovat donenlatom. A teda preskumal uz vsetky sufliky aj skrine doma...No skusim nieco nove najst, co by mohol preskumat, a nerobim mu program, on si vybera co chce robit vacsinou.
Ale dakujem, vyzliekanie, obliekanie by mohol zlepsit, tam je roboty 🙂