Aký čajík môže piť 5 a viac mesačné dieťa?

zuzana1985
11. apr 2011

Ahojte. Prosim Vás poraďte mi aký čajík by mohlo piť 5 a viac mesačné dieťa okrem fenyklového. Ďakujem

exupery
11. apr 2011

MOze aj slaby cierny

azarijka
11. apr 2011

@zuzana1985 ja skusam davat HIPP alebo LEROS urceny od ukonceneho 4.mesiaca.... ale este ani lyzicku nevypila, vsetko vypluva 😀 😀 😀

nikush
11. apr 2011

ja som davala len vodu, osobne si myslim, ze na caje ma este cas a cierny by som uz vonkoncom nedala, aj keby sa len par sekund luhoval

burina111
11. apr 2011

tak ja deťom dávam iba rascový a feniklový čaj,ale z tých semiačok, čo normálne kupite ako koreniny v obchode. pijú to od narodenia. nesladím ani nič podobné, občas na zmenu lucku vodu, pri hnačkách ešte čierny, ale iba pár sekund luhovať.

gretkab
11. apr 2011

Podla mna, ak ti vypije cistu vodu, tak by som vobec caje nedavala. A ak, tak sa skus vyhnut granulovanym (lebo takmer vsetky su sladene). No a ak nevypije cistu vodu, tak mrkni na obaly a pouzi. Ciernemu by som sa mimo hnaciek vyhla aj ja.

sofia2008
11. apr 2011

ja davam hipp jablkovy, maju sa davat 3 lyzcky do 200ml, ja davam 1/2 lyzicky do 100ml, aby to len trosicku ochutilo, cistu vodu nechce, ale vypije tak 60ml na den.

zuzikkaa
12. apr 2011

ja drobcovi davam klasicky pigi,,len malinko zafarbit,,granolavany urcite nie-su presladene.a malemu aj tak nechutili...

vefi89
12. apr 2011

ja som dávala bylinkové a presne v piatom som začal dávať aj ovocné. samozrejme slabučké, riedené s vodou a nie vela. čierny čaj je aj origoš pre deti ( ja používam megafyt)

tosomja
12. apr 2011

Hipp harmančekový, detský bylinkový, ja som dávala aj pigi slabučký, ale ten som musela trošku prisladiť...

heln
12. apr 2011

detský bylinkový, sú rôzne druhy, značky, rozdelené podľa veku, na spanie, pri prechladnutí, na bruško...... stačí sa spýtať v lekárni alebo väčších potravinách, nesladené, alebo trochu prisladiť glukopurom........
instantné v potravinách.....
môže aj obyčajný čierny čaj.....

bumbuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz