Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

tonicka
2. apr 2008

dakujeme dankaa. ze do dekoltu 😀 my tu mame zatial ceciky, didinky, dindy... ale dekolt urcite nie 😀 😀 😀

dankaa
2. apr 2008

tonicka,a vies,že po tom vsetkom už nie som taká Pamela aká som bývala 😅

tonicka
2. apr 2008

tak neviem, ja sa furt divim aka som krasna aj po porode... 😀 len prsia by sa mohli zmensit aspon na D, ked nie na C 😀 , ale aj tak su kraaasne 😀 😀

dankaa
2. apr 2008

no vidis,aspon nemusime ist na plastiku,staci mat babo a je to 😀

ankam
2. apr 2008

dankaa a to sa ti ako podarilo??Porad a ja si tiez predstavim ze mam zdravotne problemy 😀 😀 😀
cavte kocky inac vsetky aj noveeeeeeeeeeee
som rada ze je tu dalsia cecana,hi-loren
ale viete co??ja sa uz stavam este horsia cecana ako som bola doteraz.cez den si zacala viacej vyzadovat a ked si zmysli ze chce tak ju nezabavim nicim a ked aj sa podari tak len na 5min 😠
neviem ci ma obdobie zubkov,lebo s tym papanim sme to mali lepsie a teraz je to onicom.................
Kedy to uz skonci????kojenie je najjednoduchsia vec na svete,ale nie takto.......... 😀 takto je to otrava aspon pre mna 😀

eliska7
autor
2. apr 2008

jaj ankam presne,boli sme teraz vonku tak zatial od 17 som nedidovala,ale nebodaj vysloviť cecky a už sme v r.... 😅 dufam že vydrži aspon do nočneho spanku,maly ide k našim spať ,tak večer som tu,ak madam zaspi 🙂

petova
2. apr 2008

Náš drobec dnes teplotu nemá, takže už len lozí a robí zle 😀 . Taký malý škodič. Ale som rada, že je ok. Zajtra nám to dúfam potvrdí aj dr. a krv. výsledky budú ok.
Musím sa pochváliť, že my sme s ceckovaním opäť 3x denne, ale ostalo nám zatiaľ jedno v noci, takže je to fajn 🙂 .
Ja si to ani neviem predstaviť, že by ma l byť tak neodbitný, fakt vám nezávidím. Každé ráno mu dávam UM, vypije deci aj niečo a dnes ráno sa dokonca tešil, keď videl fľašu s mliekom, vypil ako nič. Nechcem sa tým chváliť a nejak provokovať, ale som rada, že sa mi ho darí držať pod kontrolou a cicka nie je tak dôležitá.
Ankam, ja som dcéru tiež prestala pre zdrav. problémy kojiť zo dňa na deň a veru, ani týždeň nebojovala, bolo to pár dní, muž mi vtedy dosť pomohol. 😉 Vstával v noci, aby ho necítila ja som bola tiež hotová, takže nebolo inej možnosti a bol pokoj raz dva. Ale teraz kojím dlhšie než ju a mám pocit, že skôr muž než malý si zvykol, že budem kojiť večne 😖 Keď som Kúpila UM, tak nechápal,čo vymýšľam, ale teraz mu to už došlo, tak je rád, že ráno vypije aj UM, no a plus tie 3 kojenia.
Majte sa, vy moje ceckane, obdivujem vás, že nemáte nervy v ri...., ja by som určite mala 😀

bystricanka
2. apr 2008

ahojte cecane....
a vítam novú. 🙂
Jááj baby aké ja mám trampoty s malým. Strááášnu hnačku má. Vodu kaká. Nadájam ho čajíkom. Nič mi nechce jesť, je mrzutý...ešteže teplotu nemá. Žeby to mal zo zúbkov? Ja už ani neviem. Som uťahaná jak pes, hladná, smädná.... A to sa ani zdaleka neskončilo. Uvidíme aká bude noc. Ale pripravujem sa na hrôzu ☹
Len teraz sa nám skončili sople a kašel a začalo sa toto. Kedy už budeme "normálni"? ☹

alenik
2. apr 2008

aaale,Bystri,ved to je normalne.Asi to bude od zubkov.Dufam,ze zajtra uz budete fit 😉 .Hlavne tekutiny doplnaj drobcovi

eliska7
autor
2. apr 2008

veru vela tekutin a ked maš hylak kvapky daj mu 3* denne 15 kvapiek,to super zabera 😉 no spime od 20.10,ale 20min didovala 😠 nemohla som sa ani pohnuť lebo by bola hned hore,normalne mi ostane biela vycumlana bradavka 😠 tých 5min ťaha poriadne a potom diduje 😒 a bolia ma hrooozne križe až ma seka dvihla som ju zo 20krat na šmykalu a idem skapať

tonicka
2. apr 2008

eli, my sme najnovsie aspon do pol 8 vonku, potom rýchlo okupat ale potom ju nic nezastavi 😀 😀 dnes sme isli neskor, ale zavelila som ze sa ide aj ked bolo chladno, lebo furt chcela ceckat 😀

bystricanka
2. apr 2008

alenik...ja som vždy taká vystresovaná ked niečo je malému. Nie aby som všetku tú skazu dostala ja, ale nie. Všetko sa to lepí na dieťa 😢
ale dúfam, že máš pravdu a zajtra už bude ok 🙂 A dakujem 😉

bystricanka
2. apr 2008

eli...tak tonicka by ta mala na masage zobrať 😉

eli..hylak mám. Dnes mi kúpila švagriná, len na to nesmie mlieko - sunar. Aspon tak som to pochopila

riusik
2. apr 2008

ahojte, nechcela som provokovat s tymi dvoma hodinami denneho spanku 😕 ale mali sme aj take obdobie ako mas ty, eliska, ze po pol hodinke ci 20 minutach sme cuckali maminku a potom chvilku spanok a tak, ale aj take obdobia, ze styri hodinky. jooooj, to bolo nieco uzasne 😵

bystricanka, presne takto kakal tomasko - sama voda a veeeeeelmi, ale naozaj veeeeelmi vela 😨 dokonca mu to tieklo aj po nozickach, plienka nestihala. velmi vela prdel a potom mu zazblnkotalo a kym som ho priniesla do kupelne, tak uz vsetko bolo pres..... jasne, ze bol z toho mrzuty, nechcel nic jest, teplotu nemal a ani sa na nic nestazoval. trvalo to tri dni, potom dva nic a zasa dva dni a vzdy max. 2x za den. uz je ok, dnes uz dokonca si pytal aj sam jest, a to som varila iba polievku, ze naco mu budem nieco druhe varit, tak som musela imrpovizovat 😀

a k tomu chlapikovi, co meral tu stenu - asi bol tak dlho preto, ze som ho zdrziavala ja 😕 no, zena na materskej - stastna, ze ma s kym pokecat 😵 moj manzelik = neskore prichody domov, casto na sluzobkach, vela aktivit mimopracovnych... 😖 😖

tonicka
2. apr 2008

ali, rada vezmem, dokonca ta aj pozvem 😀 kedy prides? ja idem zajtra 🙂

riusik
2. apr 2008

bystricanka, a ano, ako pisu baby - vela pit. co u na je trocha problem, pretoze tomas tomu pitiu vela neda, ale snazili sme sa... ja som hylak nedavala, skor nieco na stiahnutie hnacky - mrkva, ryza, banan a na vylepsenie crevnej flory - udajne je fajn kuraci vyvar. ale moc to nechcel, to je pravda 😠 ale da sa kupit aj v lekarni nutrolin alebo nieco podobne. a troska viac soli do jedla ako zvyknes - na udrzanie tekutin v tele...

tonicka
2. apr 2008

inak my tiez mavame 2 az 3 hodinky denny spanok, ale ona od malicka nespala skoro vobec, max. 20 minut, tak to mam za odmenu 😀 akurat asi tak 7 krat ceckujeme alebo ten horsi pripad spi 2 hodky a z toho 1 a pol hodky dudle 😖

eliska7
autor
2. apr 2008

bystričanka,nesmieš to davať spolu s mliekom,lebo by sa to zrazilo,je velmi kysly ten hylak,ale medzi jedlami,Ok?samo ak ma aspon 4krat taku hnačku,nie len dvakrat.Momentalne su črevne chripky,viete a ja vždy mudrujem-profesionalna deformacia,to by som nebola ja keby som neposkytovala rady 😀 😀 V modernej medicine zo zubov može byť len to čo sa tyka hlavy:sople,teploty,uška,ale hnačky suvisia s traviacim traktom a to nema nič spoločne s hlavou_to so čitala v Mama a ja 😖

bystricanka
2. apr 2008

riu...tak zdá sa, že s hnačkou ste na tom boli rovnako. Dúfam, že nás to skoro prejde 😉

a aj ja sa s hocikým pustím do reči - však ja to poznám. Muž na týždnovkách a čo sa z dieťaťom porozprávam,keď nevie nič povedať? Práve ho učím, nech povie mama a on vždy "da". A keď poviem tata tak on "dada". No radosť počúvať takého urečneného drobca 😀

eliska7
autor
2. apr 2008

jaj toni idem už sa balim,tak by to bodlo,zrovna ma seka natej strane kde celu noc cecuje 😠 ,inač teeeeda aj ty si mala super den a noc,čo?fakt su nato počasko take,čičo.Bysti-musim ti vymysleť nejaku kratku prezivku,može aj slane tyčinky obyčajne,to deti lubia 😉

riusik
2. apr 2008

suhlasim s eliskou s tym suvisom-nesuvisom hnacka a zubky.
eli, ano, sme uz uplne odstaveni, asi mesiac. ale este aj vcera rano, ked vstal, tak mrncal a vyhrnal koselu, ze "mnam-mnam". tak som mu vysvetlovala, ze uz tam nic nie je a velmi na mna podozrivo pozeral, ze ho klamem...

bystricanka
2. apr 2008

díky eli...ale aj tak som ten hylak nedala, lebo som mu musela dať rýchlo mliečko, lebo už chcel spať. Ale jedna sestrička mi poradila smectu, tak to som mu dala do mliečka. Aj keď sa to asi nemá dávať do mliečka, ale on kašičku nechcel. On proste chcel ťahať s fľašky 🙂
a s pitím u nás žiadny problém...on aj pol litra za pol dna. 😉

riusik
2. apr 2008

eli, ty si lekarka?? a ano, tie tycinky som mu tiez stale nutila 😀 a potom chcel aj pit, take suche a slane, to zabralo...

loren
2. apr 2008

ankam diky
eliska no zasmiala som sa ako si utekala s ceckom vystrcenym az mi slzy tiekli

eliska7
autor
2. apr 2008

dnes som bola po dlhej dobe na ihrisku a normalne som sa nemala ani očom zo ženami baviť,len čumeli na mna šuškali(ako keby som bola slepa)jedine čo ich zaujimalo či kojim-áááno,stááále,boooože a to bolo vsio,tak zle som sa tam citila a ako votrelec,nechcela som malu pustiť do piesku,lebo bol mokry a studeny(18hod)tak zas čumeli,tak som radšej išla do piesku aspon na chvilu aby nepindali,no neviem či tam tak skoro pojdem 😖

loren
2. apr 2008

bystricanka chudacik mali davaj mu hlavne veeela pit

bystricanka
2. apr 2008

ahoj lore...ja mám tiež záchvaty smiechu pri eliných zážitkoch. Ale ani jej to nemôžem povedať, lebo viem aké to má ťažké a ona v tom momente isto riadne vrčí...že eli? 🙂

debra
2. apr 2008

evka39-ahoj Evi,tak som si ťa tu našla,xixi,booože až mi slzy vyleteli od smiexu,že akosi písala o Emke,ako zaspávala na cicíku,cecok von a tak...no ja mám dosť,inak zdravím vás všetky,ja toto obdobie ceckovania mám už za sebou, ☹ až mi je to ľúto, ☹ ,lebo som kojila 19mesiacov,a xcela som aspon do dvox rokov,ale malá už nexcela,tak vám len v tixosti závidím...a

riusik
2. apr 2008

joooj, eli, to je strasneeee, take bosorky tam mas okolo 😠 no, musim priznat, ze ja tu v bratislave mam stastie na mamicky ako im ja vravim "prechadzkove kamaratky" 😀 pravidelne sa stretavame, s niektorymi si volavame, ked ideme von, ale zvacsa je to na nahode, s kym sa stretneme, s tym pokecame, deti sa pohraju, ponatahuju... jasne, stretne clovek aj take, o akych pises ty, ale tie sa veru neprivravia a dokonca ani dietatku. moj tomasko je totiz strasne priatelsky a hocikoho chyti za ruku, za nohu... takze vznikaju rozne situacie 😀 ale na take kaslem. zvysoka!!!

eliska7
autor
2. apr 2008

nie ,ja sa bavim že vas rozveselim,ked sme chodili do roboty,vždy som bavila baby na našej rodine-edms family 😀 -cikali od smiechu,pre zaujimavosť:bolo nas desať bab na smene a jedna za jednou sme odišli na matersku-podaktore chceli,ine sa rehnili(ako ja ) a šmyklo sa im,teraz ked si volame a stretame sa tak vždy ntom bavime.Najmä na mne a mužovi-blaznivy erotomani ako skončili 😀
Riusik,bože po mesiaci si pamata 😅 ja by som neodolala a dala mu 😎nie som lekarka,len sa tak tvarim,byvala sestrička 😉 bystri,aj smecta je dobra no hylak rychlejšie zabera 😉