Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

tonicka
3. apr 2008

supiiiis 🙂

ankam
3. apr 2008

toni neprovokuj 😀 😀 😀 aj my sme prave ukazkovi,upratujeme supliky......... 😀

ankam
3. apr 2008

mne sa dnes podarilo malu odbyt od prsnika,tym ze som sa natrela horcicou.........nechcela potom.a pred chvilou zase,tak uvidime.Aspon cez den nech si nevyzaduje 😀 😀 😀 v noci mam dost toho 😀

evka39
3. apr 2008

ankam,ved vieš že aj ja som si natrela horčicou a odvtedy je klud...ale to už bola tá posledná fáza-zaspávanie na nom denne a nočné sme už mali ako tak zmáknuté 😀 Bože riušik,tri apol hodiny a ty si čo robila,ja by som sa asi unudila to vieš,mne Emka dnes napr.vobec nespala ☹ dúfam že aspon večer skôr zalahne..Ten kašlík prestal ako som jej dala sirup stoptusin tak dúfam,že bude dobre uvidíme,čo bude večer a hlavne v noci ak to neprejde,tak pojdeme k dr.Moje dieta práve hádže kocky dole schodmi ach dnes len bordel robí.Najskor vyliala mlieko potom mužovi vtrepala novú čiapku do polievky a nakoniec ked som ju chovala tak celý tanier polievky vyliala na mna.Hlavne že som si hodinu predtým obliekla čisté tričko 😖 Tak teraz tu svieti slnko,ked už sa nám nechce íst von...Provokatér počasie...Ja som z tej školky normálne smutná ale ako čítam/riušik/tak je to asi všade také problémové.A tiež nechápem tie reči o nízkej pôrodnosti ked škôlky nestíhajú.No ale čo už,nejako už bude.A najlepšia bola tá riaditelka "a čo máte nejakú super robotu,že nemôžete byt doma????Čo ju dotoho či mám či nie,ale na zadku nechcem sediet a aby ma chudák len muž živil aj ja chcem niekde pracovat....

loren
3. apr 2008

ahojte sara ma strasne sople neda sa jej riadne dychat ani pit nic
ja len tak rychlo som tu tak sa drzte 😉

ankam
3. apr 2008

loren skore uzdravenie,ale nejako viac deti je chorych aj u nas tak neviem co to je.....my zatial niesme

evka tak napis postup ako na to s horcicou....aby som od nej nemala vsetko.Dala som si nakoniec do podprsenky a tak som mala celwe poobedie az doteraz kym som sa sprchla.a nukala som jej aj ked nepytala a nechcela vobec,ale na zaspavanie jej chcem dat,tak uvidime ci bude chciet 😀 to by bolo asi vela stastia naraz keby mi nechcela ani na spanie ze???taka naivna nemozem byt 😀
prave si vzala sosku anjelika co mam pri posteli-akoze lala a kocikuje ho

ankam
3. apr 2008

jaaaaaaaaaj baby dnes som sa utvrdila ze na tom svete este sprosti ludia nevymreli..dnes som stretla 2osoby a obe mi povedali:"ta tebe je heeeeej sa ti kocikuje za peniaze(akoze materska)a rano vstanes a mas veget"to moze len debila nieco take napadnut a este takeho,ktory netusi ze co materska "dovolenka"obnasa.
ja sa smejem,ze miesto materskej by mohli zaplatit obcas nejaky pobyt na psychoske 😀 😀 😀

eliska7
autor
3. apr 2008

ankam 😀 ,si dobra 😉 bože fakt ta horčica zabera???neštipu ťa didi? 😅 ja si mam strach natreť aby sa mi nevyhodil nejaky exem 😅 -napište presne ako to mam skusiť,lebo aj dnes doobeda veeela ceckuje,poobede ako tak a noci hrozne 😢 ešte aj to vykrikovanie sa pridalo:mama,mama,mama-tak žalostne 😢 takže teraz cez noci plačeme,kričime,didujeme,vrieskame a stoneme a ešte musim aj spievať 😅
Inač vela ste popisali,dlhooo som čitala 😉 Toni-nooo poviem ti ukažkova,nech vam to vydrži 😉 Riusik ten spanok,fakt čo robiš vtedy?ja by som sa zblaznila,a vkuse spi tak dlho cez deň 😕
Všetkym choručkým prajem skore uzdravenie,moje male babenka,takto ochoreju ked bude konečne pekne ☹ Napriek tomu že hlasili pršanie,bolo dneska nadherne,ani moc nefukalo len sem-tam,tak sme boli od rana v zahrade,došla za nami kamoška so 7 mes dcerou,jaj ako sa sarke pačilo,myslela že jeto hračka čo sa hybe 😀
Evi z tou školkou som šoknuta,čo si pišeme na spoločny termin tam sme to už rozoberali,ale že fakt je to obrovsky problem,aj my ho budeme mať lebo sara je oktobrova a školka začina v septembri,neskutočne,vobec tieto zakony nemyslia na matky,sme dobre len na rozširovanie populacie,potom ani pes onas nezavadí 😠 ja teda nemienim isť zas odvoma mesiace skor do roboty-sviniari 😠

tonicka
3. apr 2008

uz som tu na chvilku 🙂

evka39
3. apr 2008

Ahojte asi kukáte ordináciu čooo??ale už skončila tak sem sa.Emka mala pred spaním poriadny hysák zase,úplne bopla nervózna asi zato,že nespala cez den a prišlo na nu alebo ja neviem čo,,,Zaspala na mne a tak smrčkala ešte dlho zatial ju len raz podusilo ako spí tak uvidíme,čo bude Teplotku nemá naštestie,tak neviem....Ja som sa proste raz naštvala,že sa Emka pýtala stále cez den spat /vedela,že vtedy dostane didi/ tak som sa ju snažila presvedčit,že sa mliečko pokazilo a nechcela si dat povedat,tak som si nattrela bradavku horčicou a dala jej.Bože chúďa,až mi je lúto,ked to teraz píšem.Len sa dotkla pusou a takú plač spustila ale vyplakala sa a bolo dobre..Potom,ked si pýtala,tak som len pripomenula,že sa mliečko pokazilo a či zabudla ako ju štípala puska a trošku oplakala abolo...Ale POZOR my sme už boli v tretej odstavovacej fáze už sme cez den kojili len na spanie a aj v noci to už bolo bez....Takto ako ste vy na tom 6e často kojíte ešte,by som to nerobila,podla mna je to velký šok pre dietatko..Normálne nechápem,ako som to vtedy mohla urobit.Ale asi to tak malo byt,lebo to zabralo... 😉

evka39
3. apr 2008

ankam a ty nemáš na materskej veget?????????????????????????????????????? 😀 Jaj,že pozdravujem tie múdre osoby...ked si predstavým dnešný dovolenkový den tak mi vlasy dupkom stoja a som štastná,že je už večer...ved ani na wc sa mi nedá dôstojne íst,len v sprievode mojej dcéry 😀

tonicka
3. apr 2008

evka 😀 to sa da ist na wc aj nejako inak ako bez doprovodu? 😕 😀

evka39
3. apr 2008

No neviem moja ale ak niekto vie ako,tak to chcem vediet.Ja musím mat bežne na kolenách knižku a čítat s nou 😀 😀

tonicka
3. apr 2008

mna chce poslednu dobu utierat 😀

evka39
3. apr 2008

No super,aká akčná 😀 máš to aj s obsluhou 😀

evka39
3. apr 2008

alenik,pekné nové fotočky 😉 Aj seba aj seba 😀

tonicka
3. apr 2008

len srandovnejsie to je ked chce tatinkovi pomoct 😀

evka39
3. apr 2008

presne toni,náš tatino vždy potom kričí na pomoc,lebo sa to jednoducho nedá 😀 😀

tonicka
3. apr 2008

nas nekrici, len sa strasne smeje 😀

evka39
3. apr 2008

😀 😀 😀 ved je to sranda 😀 😀 Idem ja do hajan k tým mojim lásočkám,tak dobrú nôcku 😉

tonicka
3. apr 2008

dobru, aj ja idem 🙂

petova
3. apr 2008

Môjmu mužovi nedávno vpálila dcéra na WC, bol na malej a ona myslím, že trochu zákerne (má skoro8rokov), sa ho pýtala, prečo ciká postojačky. A on nevedel, kam z konopí, jej odpovedal:spýtaj sa mami. 😠 No úžasný. Chlapi takéto situácie zvládajú ťažko 😉
A keď bola menšia, tak som ju raz pristihla, ako si dáva papier z bloku do pyžama, vraj chce mať vložku 😨 .Ja si pri malom nemôžem ani dvere zavrieť, lebo za nimi plače ako psík, tak už pomaly strácam všetky zábrany. Chce nazerať, čo robím, ani vstať sa mi niekedy nedá, uf, súkromie je tabu pred celou rodinou niekedy. Iba keď mužovi poviem, že idem na WC, nech ho berie, aby za mnou nešiel, tak mám kľud.
Ale všetko skončí, odídu z domu a budeme sami, ešte nám to aj chýbať bude.
Majte sa, idem do hajan. Dobrú

riusik
3. apr 2008

ano ano, aj ja sa pridavam k tym, co maju spolocnost aj na toalete 😀 ale co uz s nimi mame robit. niekedy je to naozaj mile. horsie je, ked mame navstevu. tym sice neotvara dvere, ale stoji pred nimi a robi "tuk-tuk" a vykrikuje na nich 😀

eli, ano tomasko zvykne potiahnut aj v kuse, ale v poslednej dobe je to s prestavkami. ale to nevadi, hlavne ze pospi. a co robim? vacsinou cakam, ci sa nahodou nezobudi 😀 ale stihnem si poupratovat, navarit a nazerat co pisete 😉

riusik
3. apr 2008

no, asi vsetky spite, tak to vyzera, ze ja tu najviac ponocujem, mala by som chodit do inej temy, ale tu sa mi tak paci 😉
tak dobru nvocku, pekne a dlho spinkajte a malo papkajte 😅 😅

tonicka
4. apr 2008

dakujeme riusik, u nas nejako nevyslo ani dlho spinkat a po 4 ani malo papkat 😀 ale to neva 😀 Tak krasne ranko vam zelame 😀

lenadka
4. apr 2008

baby dobre sa zavam a tych WCkovych okukavacoch aj moja bola taka a zostalo jej to 😀 hocikedy mi vpali aj do sprchy-doslova, vyzlecie sa a vlezie ku mne 😅 tak radsej chodim do sprchy az ked spi, nech mam chvilu pokoj a relax 😵

tonicka
4. apr 2008

lenadka vitaj 😉

lenadka
4. apr 2008

toni ahoj, ja padam, lebo uz mam davno odstavene dieta 😀 😀 😀 aj ked s nou nebol problem, u nas to bolo obojstranne od roka sama pila menej a ked som to v 15 mes. stopla bolo to bez protestov uuuplne v pohode, prajem aj vam ostatnym nech to ide co najlepsie bez slziciek 😉

riusik
4. apr 2008

dobre ranko 😵
tonicka, no to ma mrzi ☹ ale zasa je nejak pod mrakom, asi aj to ma vplyv 😕

evka39
4. apr 2008

Ahojte,my sme spali hrozne.Strašne sa prehadzovala spala stále na mne až mi hlava visela z postele ale hlavne,že nekašlala ..Teraz semtam zakašle je to taký vykašlievací kašlík asi jej pozetekali soplíky...Dúfam,že je to len toto...U nás krásne svieti slniečko,ale fúka dost silný vietor,tak asi budeme radšej dnu ...Ach,to bude zábava.Tak vám pekný den prajeme 😉