Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
lenadka
27. júl 2019
Torta pre Terezku k 9-tim narodeninám, kokosová rafaelo podľa receptu https://www.kreativita.info/raffaello-torta/
Zobraz celú správu
lenadka
26. júl 2019 Čítané 17x
Čítaj celý článok
lenadka
22. júl 2019
#test_surf skúšala som rôzne druhy škvŕn oprať. Trávu nezvláda vôbec, škvrny od paradajkovej polievky ostali, ale tak slabé, že po uschnutí ich takmer nevidno, neviem či na fotke niečo vidno, farbu na vlasy z uteráka vypral tiež nedostatočne.
Zobraz celú správu
lenadka
19. júl 2019
Posledný voľný deň, deti sú u babky. A ja som od piatej hore a nemôžem spať aj keď som dlho ponocovala. Že by snaha ešte si to poriadne "užiť"? V zmysle upratať a porobiť čo by sa mi inak pri troch deťoch nedalo???? Tak káva dopitá, hajde do práce, minimálne spratať po včerajšom zváraní :grin:
Zobraz celú správu
lenadka
18. júl 2019
Konečne prišlo to obdobie zjem burinu čo mi rastie v záhrade... až na tie grilované kuracie kúsky. Všetko pred pár minútami zozbierané v záhrade (fazuľkové struky, mrkva, cesnak, patizon, šalát, paradajky). Mňam :drooling_face:
Zobraz celú správu
lenadka
15. júl 2019
#test_surf ako dopadli fúúj ponožky? Celkom dobre, na to, že neboli zaprané. Prádla však bolo v práčke málo, deti stanovali a obliali veľkú deku džúsom (údajne). Podľa mňa dali džús piť nášmu psovi, ktorý ochotne zje všetko čo aj my, napriek tomu že majú zakázané dávať mu blbosti, lebo jej je potom zle. Vyzerá to skôr tak, že psík sa im v stane od toho džúsu povracal... Takže to potrebovalo rýchlo opäť. Vôňa deky krásna a ponožky nevypral úplne dočista ale celkom fajn. Viď. foto.
Ach tie prázdniny a chudák pes si ešte do ich konca zrejme užije :flushed:
Zobraz celú správu
lenadka
12. júl 2019
#test_surf to som zvedavá ako zvládne túto "lahôdku" dcéra bola v stajni pri koňoch a behala bosá???
Zobraz celú správu
lenadka
12. júl 2019
#test_surf pripravený na testovanie :palm_tree:
Zobraz celú správu
lenadka
9. júl 2019
#test_surf včera dorazil balíček s pracími gélmy Surf. Už teraz môžem zhodnotiť, pri nákupe pozor ako je zavretý. Jeden v balíku čiastočne vytiekol ten kokosový, takže prvé som ucítila vôňu. Vonia naozaj krásne, pokiaľ tým nepolejeme zvyšok nákupu. Dokonca som si umyla ruky a stále vôňali surfom. Až po druhom umytí som vôňu neregistrovala. Dúfam že aj prádlo tak rozvonia. Všimla som si rozdielne uzávery.
Zobraz celú správu
lenadka
Správa bola zmenená 3. júl 2019
Dievčatá poraďte kombinovanú chladničku. Po 10 rokoch mi odišla moja super elektroluxka, veľká beznámrazová. Opravár mi pogratuloval, že až 10 rokov šľapala bezchybne a že teraz nemám kupovať drahú, že to vydrží 5-7 rokov priemerne. Takže sa chcem zmestiť do cca 500€. Dnes som aj prešla pár predajní, v tej cene na výber je dosť, ale kým to človek doma nemá nevie ako funguje aké to má muchy. Potrebujem aspoň 5 policiek, resp 4 plus suflik dnu aby mala ako moja stará na fotke. Mraznička stačí klasické tri sufliky. S ktorými ste spokojné a ktoré by ste už viac nechceli?
Zobraz celú správu
lenadka
18. jún 2019
Ahojte :kissing_heart:, bola som vybratá na testovanie pracieho prostriedku Surf. Teším sa 🤩:champagne::tada::balloon:
Ten nový kokosový som ešte nemala, to bude vôňa pri žehlení (priznávam, že som exot - rada žehlím) :relaxed::grin::blush:
Zobraz celú správu
lenadka
16. jún 2019
Nedeľa ráno, malý sedí na šerblíku a pozerá TV. Jahôdka a jej kamarátky. Jahoda zaklope kamoške na dvere, otvoria sa, Jahôdka si chytí nos "to čo je za zápach?". A malý na to: "to ja kakám" :joy::grin::joy::poop:
Zobraz celú správu
lenadka
20. máj 2019
Ahojte, prosím Vás, je nejaká skupina kde nájdem pracovné listy s úlohami zo slovenského jazyka, diktáty, dopĺňanie slov a pod. pre druhákov?
Zobraz celú správu
lenadka
1. máj 2019
Tak na ten 1.mãj :wine_glass::champagne_glass::yum:
Zobraz celú správu
lenadka
1. máj 2019
Bojnická vyhliadka Čajka :relaxed:
Zobraz celú správu
(8 fotiek)
lenadka
22. apr 2019
Môj malý šibač :blush::heart_eyes::hatching_chick:
Zobraz celú správu
lenadka
6. apr 2019
Zapálilo sa mi podnebie v ústach. Celý deň chodím a len bolí bolí, hľadám úľavu. Na chvíľu pomohlo vydezinfikovať alkoholom no vždy len na chvíľu. Potom na napadlo dať si na to toto. A jupí!!! Konečne úľava, až také zlepšenie po nastrekaní ihneď som nečakala :thumbsup::clap:
Zobraz celú správu
lenadka
23. mar 2019
Akože chápem že deti majú svojich miláčikov. No ten môj chrúst má strašne rád toto čudo, larvu chrústa. Nosí ho celý deň, obzerá, hladká, prihovára sa mu. Vonku mu ho šlohol pes, našťastie ho len kúsok odniesla a pustila. To boli krokodílie slzy, ani nechcel kumne prísť aby sa pozrel že ho pes nepožul, že žije, bál sa že nie....Kým sa kúpal odložil ho niekam a teraz sme museli hľadať, lebo...."kde mám chrústika???:sob::joy: No podivný miláčik :thinking:
Zobraz celú správu
lenadka
20. mar 2019
Sieťka pomarančov, taký obyčajný nákup v rovnaký deň dvoma osobami. Hádajte ktoré som kúpila ja a ktoré manžel :joy::grimacing:
Zobraz celú správu
lenadka
Správa bola zmenená 15. mar 2019
#decoupage dievčatá, čo sa venujete decoupage potrebujem radu. Robím to prvý krát. Kvetináče som natrela akrylovou farbou, vystrihla som servítky a keď majú viac vrstiev tie spodné asi dať dolu, že? Takto vyzerá moja predstava, zatiaľ som to prilepila len kúskom pásky aby som videla ako to bude vyzerať. Mám lepidlo z Lidla. To teda natriem na miesto kde to chcem prilepiť a priložím servítku? Keď to zaschne pretriem zvrchu zas tým lepidlom?
Ďakujem za rady.
Zobraz celú správu
lenadka
8. mar 2019
Od našich mužov :kissing_heart:
Zobraz celú správu
lenadka
6. feb 2019
Pomooooc, prosím nedávno som v blogoch videla recept s fotkou na citrónovú bábovku s tvarohom a teraz to neviem nájsť lebo dom si to nijako neoznačila ale hlavne že všetky suroviny nachystané....poradíte???? :pray:
Zobraz celú správu
lenadka
12. dec 2018
Ahojte, poraďte mi prosím kde zoženiem drevenú detskú kuchynku? Páčili sa mi tie z Lidla ale to sa hneď rozpredalo. Ďakujem :kissing_heart:
Zobraz celú správu
lenadka
13. sep 2018
Ženy bacha! Je jeseň, ochladzuje sa, kadejaká háveď sa tlačí do domov a bytov a keď to poštípe/popichá, má to takéto následky! :joy::rofl:
Zobraz celú správu
lenadka
1. sep 2018
Toto fakt často vidím, pritom v kočíku máme to najcennejšie. https://najmama.aktuality.sk/clanok/256234/vide...
Zobraz celú správu
lenadka
17. jún 2018
Po materskej nový job v essens tíme. Milujem túto voňavú prácu a firemné akcie. :yum::sunglasses:
Zobraz celú správu
(6 fotiek)
lenadka
14. jún 2018
Mamičky, ak máte doma parádnice a kúpili ste im alebo dostali takáto "maľovátka" (viď foto), značka claire's pôvod Čína vyhodiť, obsahujú vlákna azbestu!!!!!! A tieto vlhčené obrúsky od Ela kozmetik, pôvod Turecko, obsahujú konzervačnú látku Methylisothiazolinone a Methylchloroisothiazolinone, zmes je povolená len do zmývateľných výrobkov. Výrobok môže spôsobiť alergickú reakciu u citlivých osôb. Zdroj a podrobnejšie info na stránke www.uvzsr.sk
Zobraz celú správu
lenadka
26. apr 2018
Dievčatá, ako sa prosím Vás volajú tieto hračky? Deti ich dostali na Vianoce, ale už nemám krabičky.
Zobraz celú správu
lenadka
24. apr 2018
Nejde mi pridať fotky do správy ani do bazáru. Nefunguje to iba mne, či ešte niekomu???
Zobraz celú správu
lenadka
24. mar 2018
SOS pokazená umývačka riadu. Potrebujem radu. Mám Whirlpool umývačku, napustî vodu a keď má začať umývať, že by sa točili ramená proste prestane ísť. Otvorila som ju viac krát po sebe pri spustenom programe, zdalo sa mi, že sa netočia všetky ramená, že ich pokrutim či im niečo nezavadzia. A odvtedy nejde. Filtre aj rámena som už vyčistila aj som ju resetla a nič. Len to, že ani nevypisuje chybu nič. Odpočítava si čas akoby umývala a nič nerobí vodu potom vypustí a hotovo.... čo by to mohlo byť?
Zobraz celú správu
Strana
z 4
Predošlá Strana
z 4
Ďalšia