Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  lenadka
  Správa bola zmenená    16. jan 2021    

  Chová niekto?

  (3 fotky)

  Dievčatá poraďte fakt dobrú komédiu na ktorej sa budem rehotať ako šibnutá 🙏😉😁

  Rada by som napísala, aká je krásna a celá ja ❤️. Je však úplne po tatovi, svokre akoby z oka vypadla. Moja okaňa 😇

  Narástli tie naše deťúchy ❤️ ❤️ ❤️

  (2 fotky)

  Môj muž nie je stavbár, ale svojpomocne prerobil celý náš dom. Toto leto robí fasádu. Úprimne, robí to lepšie ako niektorí majstri. Fotky pred a po a môj príspevok k skrášleniu kvietky po vysadení a dnes.

  (6 fotiek)

  Len jeden nie je z aliexpresu, ale z mojej záhradky. Malý ho odpálil odrážadlom. 🌷

  (2 fotky)

  My dnes takto... Grilujeme na terase. A moje kvietky a záhrada 🌷

  (19 fotiek)
  lenadka
  Správa bola zmenená    18. apr 2020    

  A ešte niečo. Naša fenka bola objednaná na ošetrenie zubov, ale akurát v ten týždeň prepukla korona, tak sme to zrušili, že preobjednáme neskôr, však akútne to nie je. Dnes ráno dcéra dobehla, mamina jej sa to asi zapálilo, má tam hrču!!! Volám psa, ohmatavam, nadávam si v duchu aká som sprostá... V panike hľadám vizitku veterinára, vytáčam číslo, prosíkam o akútny termín. Jemu vykypela polievka, mne trochu prismahla cibuľa pod guláš. A tá opica krpatá to tam mala iba granulu! Normálne si ju napchala do líca ako škrečok 🐹, vyvolala paniku v rodine a spôsobila skoro dva nepodarené obedy. Nuž teraz ju to ošetrenie už neminie budúci týždeň.

  Keď sme takto doma zavretý, všeličo skúšame. Dcéra chcela včera ostrihať, vták som skúsila. Prvá foto pôvodný stav, zvyšok po... A dnes to chcela skrátiť ešte viac po plecia, tak som zas strihala, foto som už nestihla.
  A čo sa mi dnes po prvý krát podarilo? Poslať deti spať cez messenger 😆

  (5 fotiek)

  Pre môjho štvorročiaka na zajtrajšiu oslavu 🎂🥂🎈🎁🎉

  (2 fotky)

  A je to tu... zase... 🤦‍♀️ Naša fenka si každé mačiatko osvojí. Toto máme už dva mesiace a nič. Už som myslela že konečne toto ju vycuciavať nebude a od včera....A keďže nie sme doma pol dňa neviem to ani ustrážiť, celé poobedie a noc sú oddelený. Toto je fotené ráno ako som otvorila dvere, krpec vpálil dnu a hneď sa strčil ku mamičke.

  Lazaret 🙊🐾🤕 Zorka nádor na mliečnej žlaze plus sterilizácia, kocúr hnisavý absces na hlave plus kastrácia.... Dúfam že budú ok 🙏

  (2 fotky)

  Torta pre Terezku k 9-tim narodeninám, kokosová rafaelo podľa receptu https://www.kreativita.info/raffaello-torta/

  (3 fotky)
  lenadka
  26. júl 2019    Čítané 258x

  Prečo SURFovať?

  Väčšinou sa nezapájam o možnosť testovania produktov, ale toto ma zaujalo, lebo rada periem aj žehlím.

  Prečo? Lebo mi to vonia! A to je vážne jediný dôvod. Takže som chcela pocítiť, ako vonia nový kokosový Surf nature coconut splash.

  Balíček prišiel a hneď mi zavoňal. Kokosový Surf sa v balíčku čiastočne vylial, aj keď bol vrchnák prelepený aj páskou. Mal iný typ vrchnáka ako Surf color tropical lily. Takže pozor na to pri kúpe, ako ho uložíte do tašky. 

  Nebudem Vás napínať. Tieto pracie gély vyperú prádlo priemerne. Najhoršia skúška boli dcérine ponožky zo stajne, kde asi behala bosá. Čakala som horší výsledok. Škvrny od blata ostali takmer neviditeľné.

  S čím si však neporadil vôbec, je tráva.

  Škvrny od paradajkovej polievky ostali trochu viditeľné. Ostatné, bežne znečistenie od blata, piesku a jedla, opral spoľahlivo. 

  Vôňa!!! 

  To ma prekvapilo najviac. 🤩😍🤩 Voňajú naozaj krásne. Na prvý dojem voňal krajšie Surf nature coconut splas. No po opratí voňalo prádlo krajšie a oveľa dlhšie od Surf color tropical lily. Dlhšie ako naozaj dlho, aj viac ako týždeň. Ak by vyrábali aviváž, inú nekupujem! Ani prádlo vypraté s avivážou mi takto nevonia. 😲

  Takže keď to zhrniem. Prečo SURFovať? Aj keď prádlo vyperú priemerne - kvôli vôni sa oplatí. Posteľné prádlo, deky, svetríky, záclony, to je proste bomba. Veci s prímesou syntetiky voňajú neskutočne, výraznejšie ako bavlnené. Na odolné fľaky treba pomoc špeciálnych prostriedkov na škvrny. Používam obyčajnú soľ z dm drogérie, zatiaľ vyprala všetko. 

  Moje testovanie dopadlo tak, že som bola zvedavá, ako perie Surf prášok. Keďže mi viac voňal color tropical lily, kúpila som ho, lebo bol v akcii a vyskúšala. Perie rovnako priemerne a už tak výrazne nevonia. No pri žehlení vôňal úžasne. Takže u mňa tropical lily bude doma minimálne, kým sa neminie to veľké balenie, pomôžem mu prať s pridaním soli na fľaky a budem ňuchať... 

  #test_surf a #recenzia

  #test_surf skúšala som rôzne druhy škvŕn oprať. Trávu nezvláda vôbec, škvrny od paradajkovej polievky ostali, ale tak slabé, že po uschnutí ich takmer nevidno, neviem či na fotke niečo vidno, farbu na vlasy z uteráka vypral tiež nedostatočne.

  (3 fotky)

  Posledný voľný deň, deti sú u babky. A ja som od piatej hore a nemôžem spať aj keď som dlho ponocovala. Že by snaha ešte si to poriadne "užiť"? V zmysle upratať a porobiť čo by sa mi inak pri troch deťoch nedalo???? Tak káva dopitá, hajde do práce, minimálne spratať po včerajšom zváraní 😁

  Konečne prišlo to obdobie zjem burinu čo mi rastie v záhrade... až na tie grilované kuracie kúsky. Všetko pred pár minútami zozbierané v záhrade (fazuľkové struky, mrkva, cesnak, patizon, šalát, paradajky). Mňam 🤤

  #test_surf pripravený na testovanie 🌴

  #test_surf včera dorazil balíček s pracími gélmy Surf. Už teraz môžem zhodnotiť, pri nákupe pozor ako je zavretý. Jeden v balíku čiastočne vytiekol ten kokosový, takže prvé som ucítila vôňu. Vonia naozaj krásne, pokiaľ tým nepolejeme zvyšok nákupu. Dokonca som si umyla ruky a stále vôňali surfom. Až po druhom umytí som vôňu neregistrovala. Dúfam že aj prádlo tak rozvonia. Všimla som si rozdielne uzávery.

  lenadka
  Správa bola zmenená    3. júl 2019    

  Dievčatá poraďte kombinovanú chladničku. Po 10 rokoch mi odišla moja super elektroluxka, veľká beznámrazová. Opravár mi pogratuloval, že až 10 rokov šľapala bezchybne a že teraz nemám kupovať drahú, že to vydrží 5-7 rokov priemerne. Takže sa chcem zmestiť do cca 500€. Dnes som aj prešla pár predajní, v tej cene na výber je dosť, ale kým to človek doma nemá nevie ako funguje aké to má muchy. Potrebujem aspoň 5 policiek, resp 4 plus suflik dnu aby mala ako moja stará na fotke. Mraznička stačí klasické tri sufliky. S ktorými ste spokojné a ktoré by ste už viac nechceli?

  Ahojte 😘, bola som vybratá na testovanie pracieho prostriedku Surf. Teším sa 🤩🍾🎉🎈
  Ten nový kokosový som ešte nemala, to bude vôňa pri žehlení (priznávam, že som exot - rada žehlím) ☺️😁😊

  Nedeľa ráno, malý sedí na šerblíku a pozerá TV. Jahôdka a jej kamarátky. Jahoda zaklope kamoške na dvere, otvoria sa, Jahôdka si chytí nos "to čo je za zápach?". A malý na to: "to ja kakám" 😂😁😂💩

  (2 fotky)

  Ahojte, prosím Vás, je nejaká skupina kde nájdem pracovné listy s úlohami zo slovenského jazyka, diktáty, dopĺňanie slov a pod. pre druhákov?

  Tak na ten 1.mãj 🍷🥂😋

  Bojnická vyhliadka Čajka ☺️

  (8 fotiek)

  Môj malý šibač 😊😍🐣

  (3 fotky)

  Zapálilo sa mi podnebie v ústach. Celý deň chodím a len bolí bolí, hľadám úľavu. Na chvíľu pomohlo vydezinfikovať alkoholom no vždy len na chvíľu. Potom na napadlo dať si na to toto. A jupí!!! Konečne úľava, až také zlepšenie po nastrekaní ihneď som nečakala 👍👏

  Akože chápem že deti majú svojich miláčikov. No ten môj chrúst má strašne rád toto čudo, larvu chrústa. Nosí ho celý deň, obzerá, hladká, prihovára sa mu. Vonku mu ho šlohol pes, našťastie ho len kúsok odniesla a pustila. To boli krokodílie slzy, ani nechcel kumne prísť aby sa pozrel že ho pes nepožul, že žije, bál sa že nie....Kým sa kúpal odložil ho niekam a teraz sme museli hľadať, lebo...."kde mám chrústika???😭😂 No podivný miláčik 🤔

  (3 fotky)

  Sieťka pomarančov, taký obyčajný nákup v rovnaký deň dvoma osobami. Hádajte ktoré som kúpila ja a ktoré manžel 😂😬