Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

ankam
3. máj 2008

ahojte
tonicka ja som tiez niekedy tlacila zemiaciky na vecer a didu-ale ziadny efekt to nemalo.......o 21.00 uz bola hore na dalsiu didu.
tak napis ako u vas,hi
Alenik tazko poradit ked uz mate vsetko,hi......my sme kupili na meninky smykalku a pieskovisko-lienku.ale meninky este len budu-nevadiiiiiiii

ankam
3. máj 2008

eliska spokojna si s prackou???
Mne cosi prestala brat avivaz tak neviem co robit,volat opravara?Manzel mi povedal ze.................super aspon nemusime kupovat avivaz 😀 😀 😀 😀 😀 a ja na to ze super asi kupis novu pracku,hi 😀 😀 😀

ankam
3. máj 2008

prave mala jedla hemendex s tatinom,zapila ho sladkou bublinkovou vodou a este si prisla pre dindu 😀 ceresnicka na torte 😀 😝 😝 😝

bystricanka
3. máj 2008

ahojte baby...tak hlasím sa vám ešte z BB. Zajtra už odchádzam domkov.
Najviac ma trápi, že som sa nestretla s babami ako som im slubila, ale mám starku v nemocnici, tak som väčšinou chodila za nou až do Brezna.
evka loren prepáčte....ale nabudúce stretko isto uskutočníme. 😉

tonicka
3. máj 2008

alenik, veru ano...musela som ju velmi ukecavat, ba priam az prosit aby si dala didu 😀 zistila som ze u nas okrem kase a presnidavky mozem dat cokolvek na veceru... samozrejme obcas su aj vynimky 😉

eliska7
autor
3. máj 2008

aspon pozdravím-ahojteeee,dnes bolo fain,mali sme na zahrade na navševu kamošku s babom,mala sa teškala,dnes po dlhej dobe spala na obed 2 hod-hoci s troma dindami ale spalaaaaaaa 🙂 to si ani nepamatame 😕 ale stale pyta,poviem že sa pokazila-evi horčica neuveritelne zabera 😀 ona povie:ee,didinky dobro 😀 rehnime sa že hovori ako chorvatka:praga,dobro,noga,proso(prosim) 😀 poviem jej že ked bude zla tak sa didi pokazi,tak začne plakať hrozne slzy že dobro maminka a ja idem plakať a dam jej 😢 jedno viem iste,ked dostanem odvahu a hlavne silu,tak horčicou ju odnaučim,včera som si o 12 na obed natrela a do večera nechcela ani počuť,ked som jej nukala,ušla že eee 😖 😀 no peknu noc,bzstri tak vitaj doma,čo je starkej,oslavencom pusinečka,aj my mame dnes 19 mes-božeee 🙂 ako to leti

alenik
3. máj 2008

ahojte kocky,my dnes...ako by som to len povedala...no proste mala dnes dala riadne zabrat vsetkym clenom rodiny 😀 .ELISKA,dobra si s tou horcicou.Ked najdes odvahu,urcite zaberie.Podla mna by si ju uz mala najst,lebo mala prekukne tvoj trik a potom neviem,neviem,ake eso vytiahnes z rukava 😀 .ANKAM,nechcela som,aby to vyznelo tak divne,ze nasa mala ma uz vsetko...myslela som v ramci moznosti.Co jej mozem dat do bytu?Veeelmi by som chcela smykalku,tak sme sa s muzom rozhodli,ze jej kupime taku poschodovu postel,kde vylezie hore po rebriku a dole sa smykne na smyčke... 😉 TONICKA,moja mala presnidavku nikdy ani nechcela.Kase papala,ale ked bola "mladsia" 😀 .Teraz ma najradsej cestoviny na akykolvek sposob.Tusim,aj ty si spominala,ze to aj tvoja mala,ze?BYSTRY,pekne od teba,ze si sa ohlasila aj z "externeho pracoviska",a dufam,ze si si aj trosku oddychla,kedze vas tam na prcka bolo viac 😉 .Dobru nocku 😔

tonicka
3. máj 2008

alenik, ano, cestoviny moze 😀

tretulka
4. máj 2008

ahojte, tak cestoviny moze aj nas Martinko 🙂, dokonca aj same, bez nicoho, tie mu chutia asi najviac 😀 , kase mi nechcel vobec a presnidavky zboznuje 🙂
eli - veru, presne ako pise alenik, mala Ta prekukne a co potom? tie nase deturence maju uz tolko rozumu, niekedy sa nestacim cudovat 🙂

bystricanka
4. máj 2008

ahojte...
tak už som doma. Neznášam vybalovanie tašiek 😠 , ale už to mám chválabohu za sebou 😵

moje dieťa zje všetko. A ked si nedám pozor tak začne pomaly a isto ohlodávať aj mňa. Je to taký malý otesánek. 😀

eli...moja starká ma cievy na nohách upchaté. Tak leží v nemocnici a nevedia čo s nou. Asi ju pustia domov. Ale ona už má 82 rôčkov, tak teraz sa všetky možné choroby na ňu lepia. ☹

...gratulujem všetkým detičkám k sviatku 😵 😵

...alenik oddýchla som si ja v tej BB, ale aj zlenivela. Musím sa trošku okukať a idem makať ☹ 😒

bystricanka
4. máj 2008

tretulka...no ako? Už ste odstavení? 😵

evka39
4. máj 2008

Ahojte,ďakujeme za gratulácie,,,takto pred dvoma rokmi o 5:30 ráno.....Aaaaaaaaaaale,už zase...som taká precitlivená že si už idem na nervy...Včera večer ked Emka spala som ju len hladkala a také slzy mi tiekli ako hrachy 😀 Oslava dopadla super a toooooooooolko krásnych darčekov dostala...ja som sa tešila asi viac ako ona 😀 Bystri,vitaj doma a netráp sa nad stretkom asi by som aj tak nemala čas koli oslave ale však,dúfam,že raz niečo zorganizujeme všetky,čo poviete na to .... 😉 dnes namáme bohvieaké počasko,dúfam ,že sa zlepší,lebo chceme íst povzbudzovat ocíka na futbal..Tak peknú nedelu maminky a detičky....cmuk

alenik
4. máj 2008

ahojte,aj ja gratulujem malej Emke a posielame pusinky 😨 U nas leje ako z krhly,od vcera v jednom kuse a to sme mali ist grilovat.Koli tomu sme vcera kupili gril,uhlie a vsetko to "nadobicko" ☹ .masko som napacovala... ☹ .Mozno sa zajtra vycasi,tak pojdeme...pekny dnik vam vsetkym 😉

bystricanka
5. máj 2008

ahojte maminy...

jéééj tak malá Emka mala narodeninky? Tak jej z celého srdiečka blahoželáme nech je zdravučká, šťastnučká a nech poslúcha svojich rodičov 😉

alenik...tak idete dnes možno grilovať? Ale však ak nie, mäsko spapkajte domka a ešte bude krásne počasko. Už od zajtra vraj bude pekne. Od štvrtka je opäť predĺžený víkend tak si to môžte počasko vychutnať dosýta.

eli...kde si? Včera si mala absenciu. 😨

alenik
5. máj 2008

ahojte!BYSTRY,chcela som ist dnes na tu grilovacku,ale neviem,ci z toho nieco bude,lebo muzik ma veela prace a akoby toho nestacilo,teraz mi volal,ze mal taku mensiu havariu,takze je na policii.Nastastie on ju nezavinil.neviem ani rozsah skod 😒 .Vcera vecer sme isli z navstevy domov a tiez nas trosku tukli,nic vazne,len odlomene z predneho neraznika(stalo sa to aj pred mesiacom,takze pred tyzdnom muz namontoval uplne novy naraznik).Skoda reci,ked sa dari,tak sa dari 😠 😠 😠 .Viac kociek tu v poslednej dobe absenuje 😕

bystricanka
5. máj 2008

alenik...aj môj muž mal pred týždnom havárku.Buchol mu mladík do nárazníka,lebo nedal prednosť. Takže škoda 20tisíc.Dnes bol muž v poisťovni, tak uvidím koľko mu zaplatia. 🙄

....však vonku ked je pekne, tak sa nikto nebude pretŕčať ešte aj pred PC.Ale dnes je fuuj počasie, tak hádam prifrčí pár báb na pokec 😨

tretulka
5. máj 2008

ahojte, vcera som pisala, ale ma vyhodilo a nechcelo sa mi pisat to znova...tak to dnes zhrniem, hadam sa mi to podari napisat...
najprv Emke vsetko najlepsie k narodeninam, vela zdravicka, stasticka a krasny zivot plny lasky 😵 ... nic si z toho nerob Evi, ja som v poslednej dobe tiez nejaka precitlivena, len sa pozeram na toho nasho zlobrika a vzdycham, ze aky je uz velky...vcera ked som ho ukladala spinkat, tak sa zamrvil v postielke a skontroloval ci som tam, chytil ma za ruku a dal mi pusu na dlan...to bolo take dojimave, ze mi az slzy vybehli a este si tak v polospanku vzdychol, ze mama 😵 ....
bystricanka, uz sme nadobro odstaveni, dokonca dnes som bola kupit v lekarni Nutrilon a ked Martinko uvidel krabicu tak zvolal mnam 😀 , to by som od mojho cickosa veru necakala 🙂
dnes sme mu v Draciu kupili taky detsky stan farebny, atrakcia na par dni, maly nevie co od radosti robit, chodi von a dnu a tlieska si, smeje sa, taky je chutny...zajtra ideme ockovat prevenarom...drzte palce nech nerobime velky cirkus 😉

ankam
5. máj 2008

ahojte kocky
dnes mame pocasko akotak....na prd...prave uz prsi ale teraz uz nevadi lebo uz je vecer

Alenik bud rada ze len mensiu nehodu ste mali-my sme mali velku a vaznu..........aler uz je to OK
Bystri skodu my sme mali za 80tis....a nemame havarijnu poistku-takze vies si predstavit ako sme dopadli





ozaj alenik my sme chceli tiez grilovat-manzel mal oslavu tak mu kupili rodicia gril......no kazdy prisiel len rodicia nie,tak sa negrilovalo.A tiez dostal od bratov celu sadu na grilovanie este aj uhlie aj masko bolo no len gril nedosiel. 😀 😀 😀 tak sme sa zasmiali a musime pockat kym pridu rodicia a GRIL 😀

ankam
5. máj 2008

😉 😉 😉 🙂 Eminke vsetko najlepsie k narodeninkam praju mamka Anka a Viki 😉 😉 😉 🙂

tonicka
5. máj 2008

Ahojte. Emke vsetko najsamlepsie 😵 😵 😵
U nas je klasika, cez den sa kojime asi 30x, ale v noci sme mali len raz a potom az o pol 7 do 8 skoro nonstop 😀

alenik
5. máj 2008

ahojte,no predsalen sme boli grilovat.Teraz som ulozila malu.Vyblaznila sa do syta.Tak sa tesila.Cela spinava...Tak sa najedla,az jej z toho trebalo kakat.Samozrejme do travy.Tak sme sa z nej nasmiali,ako kricala na plne usta:hovienko,chod prec z dupky!Zajtra dam nejake exkluzivne zabery do albumu 😀 .Prajem vam dobru nocku 😔

alenik
5. máj 2008

same tak,tak,tak,soráááááč 😉

eliska7
autor
6. máj 2008

ahojte,prepačte nestiham,ledva som vas prečitala,neda sa mi už pri sare ani na pc idť 😠 trpnem kedy sa zobudi.inač po starom,už spi na ovčom rune,prve dva dni(už je hore 😠 )celkom fain spala 2 hod cez den iked s 3 ceckovaniami,ale spala,prva noc super rano do 4 spala,ale potom do pol 8 vkuse cecok v ustach,teraz sa budi zase tak ako predtym 😖 Dnes jej alergolog zmenil celu liečbu,pridal lieky,a miesto alergii,na bielko.kravskeho mlieka ma intoleranciu na laktozu 😠 takže bude dlhodobo uživať probiotika,rozhodla som sa pre tie biogaia,snad ich dostanem kupiť.zajtra ideme zase na masž,každy večer je už ritual-olejčak,masž a hudba-niekedy vydrži spať aj dve hod vkuse po zaspati len s rozpravanim zo spanku,snad dlhodobou masažou dospejeme k naprave 😉 .ked je pekne sme od rana na zahrade,večer kým spraceme je pol11 a to už nemam chuť ani dychať,takže vas zanedbavam 😅 no ale myslim na vas.
Bystri havarka,neprijemna vec,ale hlavne že je v poriadku 😉 všetkych zdravim musim isť lebo maly už nevladze.baby ako mam najsť odvahu znova odstavovať???ked pojdem na štyl horčica to možem jedine naraz ani cez den ani v noci,lebo inač inač nepochopi,že raz je pokazene a raz dobro 😖 ale ked ona je taka podarena:mia mam didinky dobro ne pokanene dobro 😀 😢 no nedali by ste jej??

ankam
6. máj 2008

eliska,velmi je zlata sarka-pokazene dobro. 😉 len jej daj
ja davam uz nonstop v noci aj cez den 🙄

ankam
6. máj 2008

dnes sme boli na poslednej davke 3 prevenare-pneumokok a platila som len 5sk.predtym 2krat 84.maju v tom zmetok

eliska7
autor
6. máj 2008

ankam 5 sk? 😕 to teda fakt maju bordel ,ako sarka hovori 😀 .no inač si mi pomohla 😀 ja chcem odstaviť pytam radu a ty- len jej daj 😀 no ale dam aj dnes na piesku-uplne mi je jedno čo si tam ženy o mne myslia pytala didinky ,tak čo sommala robiť a ked začala plakať dobro,tak som precitla,zato teraz po hod reve som agresivna len zabiť 😠 čim je staršia tym to ide dole vodou,stale viac zneuživa,u nas pomože len ako sa hovori radikalny rez-bud naraz alebo nikdy,tak čakam na spravny čas,ked bude mať ocko dovolenku 😅

tonicka
6. máj 2008

som sa pobavila babule 😀

evka39
6. máj 2008

Ahojte,nestíham ale čítam ,čítam...Ďakujeme za gratulácie,ste zlaté..no,Eli ,ankam ja už fakt neviem ako vám pomocť...Ale cítim s vami ak to aspon trošku pomože..Eli,predstavujem si ta na tom piesku,kade chodia iné mamičky a detičky no 😀 😀 😀 Ale je to pekné to kojenie,len keby sa s tým dalo tak lahko prestať,že???Ani,alebo ostatné...Naša Emka ide 13:mája na prevenar ale len jednu dávku dostane,krsna,ktorá je o dva a pol mesiaca mladšia dostane dve no a ani,vaša až tri..množstvo dávok závisí od veku????
Joj,a Emka má zase bolačku velikú,neter je nechutne uhryzla na ručičku....takú má modrinu ako svet,hned jej to podbehlo krvičkou,tak nám prosím pofúkajte...A my fúkame nožičku malej Viktorke,,,aj ostatným,ktorých pichanie sme prešvihli...Tak sa majte krásne pa

tretulka
7. máj 2008

ahojte...vcera sme boli dat pichnut prevenar, maly cirkusoval, dr. skonstatovala, ze ma panicky strach, tak strasne plackal, ale hned ako som ho zvdihla zo stola a vzala na ruky bolo po placi, obliect som ho musela na stolicke, potom uz bolo dobre, hned robil inventuru v ambulancii 🙂 ...v noci plakal, ze ho boli nozicka, teplotu nemal, dala som mu cipok, potom uz spinkal dobre...rano mal 37.1, teraz uz 37.5, taky je umraucany, len na mne visi aj teraz ho mamna kolenach...na druhu davku ideme 8.7.
eli, drzim palce, tiez som toho nazoru, ze zial u Sarky to inak nepojde len radikalnym odstavenim 😔 ... ale ak sa to podari aspon tak ako u nas , tak budes urcite spokojna a konecne sa aspon vyspis...sice mne maly stale neprespi celu noc, raz sa zobudi, ale to len tak na chvilku, ze sa napije a zas zaspinka...s tym co bolo ked som kojiila sa to neda porovnat 🙂
evka - chuda Emka, musi ju to boliet, ☹ posielame pusinku 🙂

eliska7
autor
7. máj 2008

jaj evi,ta neter ju len kantry-zavri ju niekde 😀 -fukame 😢 tretulka,ked len raz musiš byť superrrrrr vyspata,no nie? 😀 dnes zla noc,rev aj doobeda,došla suseda mi gratulovať k monike,tak trošku stichla,no musela som aj tak vybrať horčicu,lebo len dindať chcela,dala som jej ibalgin a hybaj von,teraz spi od 10.25 sice už bola hore,ale ide tej maserke tak nedalo sa inač-držte mi palce nech sa necha masirovať,lebo ju tam zahlušim 😖 inač krasny den všetkym-tu je slnečno 🙂