Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

eliska7
autor
27. mar 2008

no ak bude sara tvrdohlava po mne tak si neoblečie ani kratasy 😅 😀 ale to len tak ako ich naučime taky budu,ked jej poviem že je krasna,tak sa tešíííí aj sama povie :arka kasna 😀

riusik
27. mar 2008

ale ved ona je krasna!!! 😉

evka39
27. mar 2008

baby,čo vy tu riešite,ved detičky sú také krasne,riušik mne sa malý s tými uškami veeeelmi páči,je zlatučký a eli krivé nohy???už ked som si ja našla muža s mojimi tak si nájde každá 😀 mne ten Emin hysák nejak naštartoval,upiekla som pizzu,poupratovala skoro celý dom a musím ju pochválit,že na to že nespala,je dobrá.no ešte nie je koniec dna ☹ Boli sme von a konečne je teplejšie,tak asi to ma nabudilo,to počasko.... 😝 eli a aké škvrnky má Sarinka??

tretulka
27. mar 2008

dakujem za povzbudenie 🙂 , nakoniec Martinko nespal vobec, asi to budu zubky, ma zdurene dasna a straaaasne slinta, ale ked sa ho spytam, ci ho nieco bolka, tak mi povie, ze nie....ved uvidime....
eliska - ved prave preto sa nechcem vratit k dennemu kojeniu, horko tazko sme sa oducili od denneho cuckania, aj ked sa stalo, ze som mu dala cez den, ale potom sme sa zas tri dni trapili 😒 ... takze radsej vydrzim...ale je to strasne ked vidim ako vresti a viem, ze staci aby som mu strcila cicku a bude klud...no a v noci neviem ako ho odstavim, posledne noci spi celkom dobre, zaspi o 20tej, vstane okolo polnoci a potom nadranom okolo 4-4,30, to je uplne super, ked si pomyslim na tie 30min intervaly budenia a kojenia 😠 ... niekedy som uz naozaj taka vycerpana, ze by som ho hned odstavila...
riusik, maly je rozkosny 😵

bystricanka
27. mar 2008

riusik...aj môj manžel ma ušká odstávajúce. Ale teda fest. A ked sa malý narodil prvé čo bolo som ušká kukala 😀 Ale zatial sú v pohode. Nuž a keď náhodou začnú odstávať. Nevadí. Hlavné je, že je dieťa zdravé. Na ušká sa môžme vykašľať, no nie? 😉

bystricanka
27. mar 2008

a moje dieťa už chrapenzi...tak som chvíľu tu, kým nebude ordinácia 😉

eliska7
autor
27. mar 2008

my spime od 19.30 😉 len dokedy to netuši ani sväty 😅 neviem prečo ale moc nemusim tu ordinaciu kukať,hoci zbožnujem lekarske filmy,no toto mi nejako nesedi,citim sa volako blbo ked tam rozčapuju tie nohy a vedla mna sedi maly a muž 😖 evi tak mala dobručka a ty riadiš miesto aby si si odychla 😉 Vieš ma take flaky na tvari od porodu,vraj to zmizne,no vraveli do roka a nič,ked sa hneva,plače tak je to vidieť,na fotkach len niektorych,ma to pod nosom,na obočí a strede čielka taku malinku škvrnku ako modrinku 😒 volaju to bud tigrie znaky alebo osie

tonicka
27. mar 2008

moja este nespi, lebo dosiel svagor, tak som zvedava kedy pojdeme 🙂

petova
27. mar 2008

Ahojte, konečne som pri vás. No musím povedať, že ja som za mlada bola veľký komplexák, ale akotak ma to prešlo. Z nedostatkou treba spraviť prednosť. Takže mi nerobí problém dať si v lete triko bez podprdy, aj keď moje dudy ledva dosahujú veľkosť nula. 😒 . Al ja si poviem, že mám cici ako dva púčiky. Teraz je to lepšie, keďže kojím a potom možno psie uši ma čakajú, ale aj tie si nejak pekne nazvem a poviem si, no a čo. 😉 A ani nohy ma nesrú, aj keď mám trošku nábeh na krčové žily. Nemám kedy si to všímať, takže sukňa v lete v pohode. Ak ma to začne trápiť, skúsim to riešiť. Furt to môže byť horšie, tak sa fakt netrápim.
Díte mi už spí, len staršia ešte oxiduje, idem ju zrušiť, muž otvoril víno, chceme sa aj sebe venovať, raz za sto rokov aj to trba, veď aj zabudnem, čo to je sexík 😉 . A chcem kuk Ordináciu. Tak sa majte. 😀

eliska7
autor
27. mar 2008

vlaka si nažhavena-same chyby 😀 peknu nocku 😉 aj ja idem ale sama 😔

eliska7
autor
27. mar 2008

bože-volaká(malo byť napisane)dnes poobede sme ceckovali iba 🙂 1 krat! 🙂 🙂 😵

bystricanka
27. mar 2008

eli..aj ja spím sama. A to celý týždeň 😢

ja ordináciu kukám už od začiatku, tak som sa rozhodla, že ju dopozerám. Aj keď ju pre mňa dali dosť neskoro, lebo ja o tej 21.15h chodím do hajan. Ale tie 2 dni v týždni vydržím 🙄

bystricanka
27. mar 2008

eli...zajta už možno budeš kojiť raz doobeda a raz poobede. 😉

evka39
27. mar 2008

aj ja len na skok tiež idem kuk ordináciu,v utorok mam absenciu tak som zvedavá,čo tom nové..Petova,straaaaaašna sa mi páči výraz "psie uši" 😀 výstižné pomenovanie pre to ,čo po kojení zostalo s mojich pŕs 😢 ela,ked už bude von krásne,tak sa cez den odstavíte,verím tomu 😉 tak dobrú nocku...a neviete,kde sa nám stratila alenik?????????? ☹

eliska7
autor
27. mar 2008

no veru nebola tu cely den ani ankam 😢

tonicka
27. mar 2008

ahojte, my stale nespime 😔 a ja uz spim...este ze som mala masaz 😀 inak by som uz umierala 😀

ankam
27. mar 2008

cavteeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 😉 🙂 😉 🙂 ja som sa cely den skraslovala-solarium,kozmetika kadernictvo-pred svadbou,hi a este na to dosla kamoska a odisla az nedavno..... 😠 uz som bola aj nervozna
Kocky uz chodiiiiiiiiiiime konecne.Dnes cely den samucka ani rucku nechcela.Myslite ze dozajtra nezabudne??
dakujem ze ste na mna mysleli 🙂

eliska7
autor
27. mar 2008

chuda bože ešte je hore?my sme už dvakrat ceckovali od kedy zaspala 😅 no drž sa snad do rana zaspi 😀

ankam
27. mar 2008

my sme zaspali pred 15min.

eliska7
autor
27. mar 2008

ankam super,neboj nezabudne,ked raz zistí-počkaj jak bude lietať 😀 tak si sa opeknovala 😉 dobre sa vyspy a zajtra zabav 🙂

ankam
27. mar 2008

eli az v sobotu 🙂 ale uz idem hajat-dobruuuuuuuuu nocku

tonicka
27. mar 2008

no, uz spime...snad sa aj vyspime, rano ideme plavat 😉 dakujem za podporu eli 😵 este ze bola zlata 🙂

tonicka
27. mar 2008

kocky, inak, my mame dnes presne 15 mesiacov 🙂

riusik
27. mar 2008

tonicka, prajeme vsetko najlepsieeeeee 🙂

petova
27. mar 2008

Tonicka, prajem všetko naj a dobre si zaplávajte. Ja sa už nemôžem dočkať utorka, to pôjdeme aj my plávať.
Ankam, super, keď robíte krôčiky, my už čakáme tiež, kedy naberie odvahu, ale zatiaľ mu lozenie plne vyhovuje, narobí neplechy až až. 😉 A neboj, nezabudne, už bude len šikovnejšia za chvíľu ako srnka. Vin budeš len chytať, keď sa vyberie opačným smerom. 😉 .
Eli, super pokrok s odstavovaním. Moja segra ako laktač. poradkyňa povedal, že naj postupne a tak aby to vyhovovalo matke, čiže aby netrpela tým, že kojí, má to byť pre radosť a nie ako trápenie. Ale ono je ťažko iba sa tešiť, keď dieťa mrnčí a dožaduje sa cicky. Mne sa zdá, že aj náš sa akosi viac ozýva a neviem, neviem, či práve preto, že by si dal cicku aj častejšie. Ale 3xdenne mu musí stačiť, či sa mu to páči alebo nie. Držím palce, aby to u vás šlo len k lepšiemu a aby si bola spokojná aj ty aj malá.
Dobrú noc

radoslava
27. mar 2008

Toni fakt presne 15 mesiacov gratulujeme
som ta tu vymakla 😉

radoslava
27. mar 2008

Petova aj my pojdeme v utorok asi plavat. 😉

bystricanka
28. mar 2008

Ahojte krasotinky... 🙂
My sme dnes spali dosť dobre. Malý pol hore klasicky o pol šiestej 😖 Kašel už chválabohu nemá. Trošku chrchčí, lebo je zahlienený, ale hádam to vykašle 😉

toni..tak 15 mesiacov.?Tak posielam veľké gratulation 🙂 😉

ankam...tak teraz si už vyfešákovaná a môžeš sa ísť zabávať. Len pozor, aby si nebola krajšia ako nevesta 😉 😀 😀

eliska7
autor
28. mar 2008

ahojte holky,bože ankam ani nemaš šajnu aky den je 😀 ,gratulko tonička k 15 mes 🙂 u nas hrozna noc,celu preplakala,ked som sa spytala čo ju bolka,:bo,havička,ozvem sa neskor nechce aby som tu pisala 😖

riusik
28. mar 2008

ahojte, jaaaaj, ani neviem, ci sa mozem priznat, ako spavame a kedy vstavame, aby to nebola provokacia... ale na povzbudenie, ze aj vy vyrastiete zo zleho spavania a skoreho vstavania - u nas je to medzi osmou a pol deviatou 😅 ale stane sa aj skor, a to viem, ze ma pochody v brusku... a medzi osmou a pol deviatou vecer aj chodieva spavat.

prajem vam vsetkym pekny piatok a nech su vsetky nase deticky dobrucke 😵