Červené viečka pri únave. Kedy to zmizne?

Ked je malinký unavený a potom zaspinká, má červené viečka, teda tie žilky-kapilárky sú viac vidieť, zvlášť ked zaspinká vonku..
pediater hovoril, že to časom zmizne, má s tým niekto skúsenosť a kedy to zmizlo =-)
mimi109
27. okt 2007
ahoj aj my sme to tak mali ked mala spinkala bolo to vidno, vymizlo jej to dako okolo 10 - 11 mesiaca 😉
sorbik
27. okt 2007
.....rainbow, moja mala po narodeni viecka velmi cervene - stale aj ked spinkala aj ked bola hore, vonku aj vnutri - uz som zacala panikarit - lekarka hovorila, ze to zmizne do roka....teraz bude mat pat mesiacov a viecka uz cervene takmer nie su....takze fakt treba zachovat klud 🙂
rainbowautor
27. okt 2007
dakujem 😉
lilyk
27. okt 2007
rainbow aj my mame niekedy cervene viecka,tiez verim ze to vymizne teda aspon dufam 😉
lenkalienka4
27. okt 2007
rainbow: ahoj, mam známu zubarku, a podla nej tie cervene viečka u babätiek suvisia so zúbkami, no neviem ci to je pravda, aj my ich mame... 😃
katusha
27. okt 2007
aj my mame cervene okolo ociek, zvlast ked uz je mala ospata. aspon viem, kedy ju treba ulozit 😃
rainbowautor
27. okt 2007
no čítam, že viac bábetiek to má, mne to aj doktor hovoril, že to detičky mávajú, že to časom vymizne

lenkalienka, on to už mal v porodnici
ivankaangel
27. okt 2007
my sme to mali tiez uz v porodnici a velmi cervene, teraz uz nemame, 14mesiac mame teraz
veronika81
31. máj 2009
Ahojte,
prave som chcela zalozit temu Cervene viecka, este ze ma napadlo pozriet vo vyhladavaci 😃

Moj maly ma dva a pol mesiaca a tiez ma cervene viecka, z blizka vidno, ze su to tie cervene zilky, ale z dialky je to ako cerveny fliacik. Teraz po precitani tejto kratkej diskusie som uz trosku kludnejsia..
Maju to aj vase deticky? Preco to vznika?

Začni písať odpoveď...

Odošli