Čo potrebujem pre drobca a pre maminu na pobyt v nemocnici?

janka3a
21. feb 2013

Ahojte, mate dakto skusenost s hospitalizaciuo v nemocnici s drobcom??Co treba mamine a drobcovi.??

andrejka1974
21. feb 2013

zalezi na ako dlho a s akym velkym dietatom, ja som bola naposledy zo 7 mesacnou dcerkou boli sme na operacii v ruzinove, pre malu som mala vsetko plienky, mlieko, jedlo dostala, pre seba som mala jedlo , ale mozes si ho tam zaplatit aj oblecenie som mala aj pre nu aj pre seba , radsej mat viacej veci ako malo

xenicka13
21. feb 2013

Ja som bola s dvojrocnou, brala nás rýchla, takze nás potom balil muz so synom po telefóne, najlepšie je si predstaviť den, co všetko potrebujes a všetko aj pobalit, my sme najviac potrebovali skladacky, pero a papier a notebook s rozpravkami 🙂

akova
21. feb 2013

my sme v nemocnici často, treba všetko od oblečenia po kozmetiku, plienky, uterák,jedlo - pre teba sa da objednať, musisš si ho zaplatiť alebo sa stravuješ v bufete. Pre dieťa strava je zabezpečená, my dostávame aj mlieko. Hračky moc neodporúčam kôli baktériam, ale nosime si aj tie 😉

skybaby
1. mar 2013

Ahojte, boli ste niekto nedávno na antolskej? Nás to čaká v pondelok, tak len či niekto nema nejake nové skúsenosti

naturalnarodinka
1. mar 2013

@skybaby ja som tam rodila pred 16 dňami - maximálna spokojnosť 🙂 na novorodeneckom sme zažili príjemnú i menej príjemnú smenu, ale v globale som bola s pobytom tam veľmi spokojna. Ak ťa zaujíma niečo konkrétne, kľudne sa pýtaj 🙂

skybaby
1. mar 2013

@naturalnarodinka sme sa nepochopili, ja idem s dcérou na hospitalizaciu, budú jej robiť nejake vysetrenia ... Ale gratulujem k bábätku 😵