Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
5. aug 2010

@janac1974 to bude to odrzku .aj samko to bude mat tazke .

mukky
5. aug 2010

@lenka_66 susedia ma nezaujímaju,oni robili bordel vzdy a nebrali ohlady...a nepreklinala som ich,ty ludí preklínaš?len koli tomu ze peru?

janac1974
5. aug 2010

to je nevyhoda byvania v panelaku...vsetko pocut 😒

mukky
5. aug 2010

@janac1974 maju sa dobre,iste je to narocné,ved ked mi povoli co mozem napisat ,napisem 😀

lenka_66
5. aug 2010

@mukky no neprklinam len nadavam . ak sa v noci o 2 zobudim na to ze jej pracka spaciruje po kupelke

lenka_66
5. aug 2010

@mukky pis pis , bo ta zje mys 😀

janac1974
5. aug 2010

ja som mala starsich susedov,vzdy vecer bolo ticho...a ked moj krpec plakaval aj do 2 rano,tak sa to ozyvalo
a ked som sa pytala suseda,ci ich to nerusi,povedal,ze nic nepocuje,myslel si,ze ake dobre dietatko je F...
tak som nepochopila,ci to myslel ironicky

lenka_66
5. aug 2010

@janac1974 mne raz suseda medzi recou povedala ze uz pocula ze sme doma.byva o 3 poschodia vysie a suseda spod nas sa pytala ked mal marek 4 mesiace ci vie aj plakat bo ho nepocuju vobec

mukky
5. aug 2010

@janac1974 janka hodim ti letaky do ip

janac1974
5. aug 2010

@lenka_66 aspon vidis aky su ludia rozdielni...a ty co nepovies susede,ze ta rusi pracka v noci...

lenka_66
5. aug 2010

@janac1974 nema zmysel . u nich pravidelne prebieha velka pardubicka .marian povedal ze nauci marek chodit po strope aby vedeli ake to je 😀 😀 😀

lenka_66
5. aug 2010

bolo mi potesenim ale poberam sa kade lahsie .uz som jak spadnuty cirkus

janac1974
5. aug 2010

@mukky dakujem...oplati sa tam ist ako pozeram...1EURO/280 HUF vsak?
a chodite do ktoreho mesta?my sme chceli ist do Budapesti

@lenka_66 😒 tak to nezavidim takych susedov...snad sa polepsia...

janac1974
5. aug 2010

@mukky ty vies po madarsky?lebo ja nerozumiem nic,nedohovorim sa...mam svagrinu z RS a ona trochu ovlada
tento jazyk,tak by som ju mohla nahovorit,aby sla na vylet s nami

mukky
5. aug 2010

@janac1974 nepotrebujem vediet po madarsky 😀
v potravinach to nepotrebujem,ani v NC a ak chcem napr,cislo topanky napísem na papier a ukazem topanku,s oblecenim detto ak je tovar za pultom...
a ked si objednavame jest,vacsinou su aj slovenske nazvy uvedene,anglicke...

mukky
5. aug 2010

@janac1974 v pohode ,netreba ti vobec vediet jazyk...

janac1974
5. aug 2010

@mukky jaj tak potom OK...lebo uz davnejsie,ked sme isli cez Madarsko,tak nas zastavili policajti a vobec sme sa nerozumeli,nevedeli po anglicky,alebo nam nechceli rozumiet...

mukky
5. aug 2010

@janac1974 ale dost ludí v obchodoch uz vie po madarsky,mm vie nieco po anglicky,ja nemecky...aj v lekarni ked kupujeme um nie je problem,napisem nazov um,pocet kusov a je to 😎

mukky
5. aug 2010

@janac1974 po slovensky som chcela napisat ze vie dost madarov v obchodoch...
napr,monitor dychu nas tam vysiel na 2.500 sk a tu stal cez 4.000 sk ten isty 😔

janac1974
5. aug 2010

@mukky fajn...nesmiem zabudnut pero a papier...a uz mam program na sobotu,dufam,ak ma mm nevyvedie z omylu

mukky
5. aug 2010

@janac1974 janka ved si zisti a asi ke mesta mate najblizsie a potom si najdi v tych letakoch ci je tam ten obchod...a budapest mate asi ako daleko?

janac1974
5. aug 2010

@mukky asi nejakych 200km,nie som si ista

janac1974
5. aug 2010

do Vacu je nejakych 142km

janac1974
5. aug 2010

takze najblizsie je ten Vac

adal
6. aug 2010

dobré ráno 🙂 tu je náš drobec

cestovatelkaandrea
6. aug 2010

@adal maly je peknucky, obom prajem hlavne vela zdravia, to ostatne pride 😉

cestovatelkaandrea
6. aug 2010

baby mi sme vcera stratili Damianov oblubeny dudlik v obchode. zistili sme to az doma a ked sme sa vratili tak sme ho uz v obchode nevideli 😅 takze vcera prvy krat Damian zaspaval bez dudlika. ani som ho nemohla nechat sameho ako posledne dva dni, lebo strata dudlika bola pre neho "velka bolest" 😀 😀 😀
ale nakoniec po hodine zaspal aj bez neho a bez placu, len som ho musela tu hodinu hladkat. tak sa ku mne tulil ako to robi len ked je chory. rano sme mu ukazali ten novy co nechce, ze nech si da ten ale od jedu ho slahol do kuta. no som zvedava co bude v skolke, ucitelkam som povedala, ze jeho the best friend sa stratil , takze zaspavanie bude mozno aj troska s placom.
asi sme vcera dostali znamenie zhora, ze dudu uz netreba 😀 😀

bashenka
6. aug 2010

cestovatelkaandrea to je ale fakt dobrééé... niekedy aj takéto situácie pritlačia a potom sa to zbytočne neodkladá 😅 len my máme dudlov doma asi 10, takže aj ked stratíme nič sa nestane 😵 .... ale už s dudlom nebehá po byte už ho máme len na noc ...
@lenka_66 😝 dieru som nenašla ... ono to bolo lacné aj preto že v podstate už je po lete... kebyže sme to kupovali pred dvoma mesiacmi tak by to bolo drahšie ale vyzerá to super ved niekedy ked sa podarí tak cvaknem.

cestovatelkaandrea
6. aug 2010

@bashenka no veru, dobreee 😀 najprv mi bolo do smiechu, pri uspavani do placu, a dnes rano som sa len smiala, ked som ho videla ako sa jeduje. Samozrejme nie pred nim, lebo by som mala ten novy dudel v hlave a hneval by sa este viac