Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

andreaka11
28. mar 2012

@emmmuska to teda je. ja to pozeram, lebo nic ine nedavaju, ked deti spia cez den, tak to mam zapnute spolu s pc. je to taky oddych pre mna, ale ten program je vazne o nicom. same intrigy, kto, co, s kym.... len prsia a svaly... no niektori su teda......

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska 😀 😀 😀 😀 poznáme,poznáme...😀

andreaka11
28. mar 2012

a preco ten 15 rocny chlapec zomrel? som to nezastihla

pastelka74
28. mar 2012

@andreaka11 .....božia vôla????? ☹ ☹ 😔

emmmuska
28. mar 2012

dievcence idem hajat rano skorej musim vstavat, najstarsi syn mal prekolapsovy stav tak nas prehanaju po lekaroch od kardio,neuro, optho,nefro a este orto a este neviem kam pojdeme tak hladaju a ak skoncime budem ovladat vsetky medicinske odvetvia 😀

andreaka11
28. mar 2012

@pastelka74 spominali tam slepe crevo... tak neviem, co bol dovod

emmmuska
28. mar 2012

dobru nocku babenky, bolo mi tu s vami zase super 🙂

bubush
28. mar 2012

aha uz teda chapem princip toho paradise...no ale aj tak je to teda dost kurev.ke 😝

zahladela som sa na ten posledny pribeh, bolo mi toto treba?! uz to teda dopozeram 😒

bubush
28. mar 2012

@emmmuska dobru aj nam s tebou 🙂 🙂

emmmuska
28. mar 2012

@bubush DAKUJEM 🙂

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska zlato držím palce. A ako že predkolapsový stav??? Stratil vedomie na pár sekúnd?? ☹
Aj nám tu bolo s Tebou super...teším sa na zajtrajší pokec zase tu na mk.🙂

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo prekolapsovi....proste doviedli ho kamarati domov, tocila sa mu velmi hlava trpli koncatiny a silne, rychle busenie srdca a hrozne vysoky tlak

nelicefo
28. mar 2012

Baby idem aj ja preč....dobrú nocku...sladké sníčky.. 😉 bolo mi tu s vami super.😉

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska uff...inač to búšenie srdca má aj moja Mimka.☹

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo tiez sa tesim na zajtrajsi pokec na mk 🙂

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska aj ja..🙂

stardust
28. mar 2012

@andreaka11 ked pises o trestani Bohom, odporucam ti knizku Ked sa zle veci stavaju dobrym ludom...celkom ti to zmeni pohlad na zle veci...ktore sa proste stavaju a nie su trestom od Boha, ako sa mnohi domnievaju.

pastelka74
28. mar 2012

@emmmuska ...dobrú noc a aby vám to všetko dobre dopadlo.... 🙂

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo vies co je na to dobre a odporucila mi to aj neurologicka MAGNE B6 dve tabletky denne

emmmuska
28. mar 2012

@pastelka74 dakujem velmi pekne 🙂

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska to berieme aj my...kardiologička nám to doporučila...ale už sme vybrali 3 krabičky...tak máme pauzu od brania tých tabletiek 😉

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo sladke snicky a bolo mi tu s tebou super 🙂

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska vďaka moja.aj mne s tebou.🙂nech vám to dobre dopadne papa.

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo no prva nam to odporucila kardiologicka a potom neuro. a pomaha to?

emmmuska
28. mar 2012

@emmmuska mne synator povedal, ze sa citi po nich fajn a ze je aj taky uvolnenejsi

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska vieš čo...aj hej ale to sú čisto len tabletky-vitamíny a minerály.😉 hovorila sestrička na kardio.😉 ale Mimka to môže mať aj zo skoliózi.

bubush
28. mar 2012

no tak nech su vase deturence len a len zdrave.. 😉
idem aj ja hajat, zajtra mame nejake vybavovacky a dnes ma meniny moja mamicka 🙂 tak v ramci vybavovaciek aspon malu kyticku 🙂

bubush
28. mar 2012

to magne sa odporuca aj pri miernejsich stresoch, nervoch takze je mozne ze je uvolnenejsi 🙂 🙂

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo no ved on dostal aj lieky na vysoky tlak, radsej by som bola len na Magne....oze sa stat, ze to ma aj ortopedickeho charakteru, lebo chodi cvicit ako somar ale nastvala ma ta kardiologicka, lebo prve bolo ze uziva nejake tabletky na rast svalov

jurkovamiluska
29. mar 2012

@emmmuska nefajcil? ja som sa takto prvy krat citila 😖