Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

krpito
31. okt 2009

zuzka1. som presne vedela že trénujete 😀 keď si tu mala absenciu, ted okrem toho že si bola na "ťahu".
Vinifera, asi sa nečudujem kamarátke, veď keď píšeš čo všetko cez deň a v noci stíhaš, veď to je na koňa veľa nie na také krehké stvorenie ako sú ženy 🙂 a podlahy, nech pošle mukky chlapa postierať, ten si to natrénoval doma tak nech pomôže 😀

zuzka1.
31. okt 2009

kde si sa tulala????

mukky
31. okt 2009

ahojte kocky 😉
vini ze kobylka,skor kobyla 😀 tolko spapat 😀
kolko krat kojis za noc?nas maly od 5 mesiacov uz prespal celu noc do 5 rana takze sa uz dalo vyspat..akurat som nasla papier kde som si pisala kolko vypil a kedy zaspal a na kolko...sa necudujem ze som bola ako matoha a zaspavala posediacky 😀
iste nie si zanedbana vini,len unavena,potrebujes zrelaxovat a pospat si poriadne.dohadzujes mi chlapa ci co? 😀

zuzi nespim,papala som cestovinky a pozerala tv ale nudaaa,aj som vypla notebook uplne ale tak sa na mna pozeral jednym okom hnusak jeden a opat je v mojich rukach,no co zabijem sa? 🙄 😀
za akym ucelom mi chces poslat manzela? 😕 😀 😀
fajny obedik budete mat len ja by som nespapala diviaka ani srnku,take krasne zvieratko..ani teliatko,ani zajacika a podobne..ostatne zjem ale sa snazim na to nemysliet

zuzka1.
31. okt 2009

no ja spapam vsetko co nespapa mna, len to nemoze byt zviera, ktore som predtym videla visiet, staci mi povedat, ze je to ine, teda, ze sme sa nepoznali 😀 divinku ja lubim, srnka je krasna, ale aj s hlaovu, nie len trup vyvrhnuty 😝

ja???vini ho ponuka, krpito ponuka tvojho, a my co???vy svojich neposlete?

mukky
31. okt 2009

poslem vam svojho v pohode ak treba 😎
moj chodi na ryby,ale stryko a stryna su polovnici

krpito
31. okt 2009

zuzka1. 😉

zuzka1.
31. okt 2009

jaaaj ozajstne kamosky, aj s muzom sa podelia 😀 😀

cakam, ze vinifera napise, ze za svojho aj priplati 😀 😀

krpito
31. okt 2009

zuzka1. však nepošlem môjho 😝

zuzka1.
31. okt 2009

no a ze kamoska a uz sa prejavila 😀

krpito
31. okt 2009

lebo môj podlahy nezmýva a na iné ho vinifera nepotrebuje, tak preto moja 🙂

mukky
31. okt 2009

kecam s mamkou

zuzka1.
31. okt 2009

ja som ho chcela pre seba 😝 robota by sa nasla 😉

krpito
31. okt 2009

tak pošli Ty Tvojho a ja Ti pošlem môjho a prídeš na to, že všetci chlapi sú rovnakí 😀

mukky
31. okt 2009

moj robi vsetky domace prace len ku varenie velmi nema vztah ale halusky bryndzove robieva on vacsinou a jeho mam na obalovanie reznov ,karfiolu..a na cistenie zemniakov a ine spinave prace,staci vyhrazka odomna ze nebudem varit tak musi 😝 😀

krpito
31. okt 2009

no idem spinkať, zajtra hneď od rána variť, knedlo "vepřo" a šošovicovú polievočku (tú malý má strašne rád, a ja tiež 🙂, poprané tri prania, tak mám zasa čo žehliť (ozaj Tvoj nežehlí rád, lebo ja eeee ?) 😀

krpito
31. okt 2009

óóóóó, to zasa keď môjho chytí "śajba" tak varí a výborne, musím ho pochváliť 🙂

mukky
31. okt 2009

baby ja neviem ale je po porode som sa nejak zmenila,ma uz to pratanie tak nebavi,neviete cim to bude? dovtedy pedant som bola neskutocny,nic nikde ani ovladac nesmel byt na stole ale v stole a podobne..v chladnicke jak vo vitrine bolo ...vsetko na svojom mieste

vinifera
31. okt 2009

No zuzka ty si trafila klinec po hlavičke🙂))) Hej aj priplatím🙂)
Inzerát: požičiam priatela Značka: velice sexuálne aktivny Poznámka: aktuálne chorý...(Protivný jak voš)

Ja som chcela dať dokopy zuzkinho manžela a mukky. Lebo on chodí po nociach a za splnu von (ako poľovník) inak povedané ako dracula a mukky tiež ponocuje. Že by im to hadam šlo spolu dobre.

Ja osobne by som si rada požičala toho chlapa čo podlahy umýva🙂))

krpito
31. okt 2009

ale zabudla som napísať, sporák by ste po ňom nechceli čistiť 😠

mukky
31. okt 2009

krpito ak sa pytas mna tak ja nezehlim vobec,to je odpoved ze hadaj kto u nas zehli,maly to niie je a byvame doma traja 😀

krpito
31. okt 2009

vinifera, podľa toho čo si písala, čo by chudáčisko so mnou robil 😀 mňa by po dvoch odmietnutiach poslal domov 🙂 😀 😀

mukky
31. okt 2009

mne pozicajte toho sexualne vykonneho 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐

zuzka1.
31. okt 2009

dobra debata 😀 😀 😀

keby to tak nasi chlapi citali, ako poznam mm, poviem ze som ho chcela pozicat a povie, ukaz fotku 😀 jaaaj chlapi a krpito myslim, ze mas zase raz pravdu. vsetci su rovnaki.

aj vas sa vas pyta v strede obyvacky, kde najde panvicu?

krpito
31. okt 2009

mukky, Ty sa máš, podlahy zmýva, žehlí, ešte aj špinavé práce pri varení, Tebe je sveta žiť 😉 a čo sa týka toho upratovania, ja som utierala prach každý druhý deň, zmývala podlahy tiež každý druhý deň, kúpeľňa 2 x do týždňa sa musela lesknúť, ale to som neerdžala 😀 mám poriadok, ale zasa to netreba preháňať, no nie ?

mukky
31. okt 2009

zuzi prave som na to myslela ze keby to citali 😀 😀 moj uz isiel do hajan,zajtra ma dvanastku to bude dlhy den sama s krpcekom doma
s tou panvicou to je dobreee,daj este nieco 😀

mukky
31. okt 2009

krpito hej toto vsetko robi a aj do prace chodi a potom ze sa cudujem ze kde kupim sex?? 😀 😀 😀 😀

krpito
31. okt 2009

mukky, tak ja Ti nemôžem poslúžiť 😀 😀 😀
zuzka1. pochybuješ ? Ja mám vždy pravdu, aj keď ju nemám, doma určite 😀

mukky
31. okt 2009

aj ja ked som neerdzala tak to bolo lepsie 😀 a aj viac casu na seba,teraz ked som nemala 3 tyzdne net aj kupel som si urobila,masku na tvar a podobne 😀

zuzka1.
31. okt 2009

oblecenie pre maleho u seba v skrini, slaninu ma v ruke a hlada ju. bezne predmety, ktora hlada ma pri sebe, meter od seba dolava, doprava, dopredu, dozadu a podobne 😀

mukky ty sa mas??moj ked mu poviem spravi, ale sma od seba nie, to by som sa bala ci ochorel 😀

u nas take vacise upratovanie raz za tyzden, inak sa snazim udrziavat poriadok stale

baby dajtr si markizu, MAN iN FIRE, uzasny filmik

krpito
31. okt 2009

no môžem ísť spať ? 🙂 môj keby toto čítal tak so mnou neprehovorí 😠 a hlavne o tom sexe, fúúúúúúha by sa naštval a zodral by ma potom 😀