Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
23. mar 2010

A vidíš, ako dobre že točil, nie 😀 máš pamiatku...
Aj mne sa páči viac Damian.. Koloman vobec... to ako by ho volali? Kolo? Kolko? Kolomaník? 😀 😀 😀
Na SR to často dávajú cigánčatám... aspon čo som videla v telke a tak...

nikollette
23. mar 2010

Anoooo ide mi ho poslať, snad to dojde... už mi ho slubuje rok 😀 😀

cestovatelkaandrea
23. mar 2010

Niki asi jedny na skusku objednam a uvidim. Aj mne sa velmi lubia. Aspon by ich mal ako papucky po dome.

nikollette
23. mar 2010

No to skôr ako papučky, na von sa mi moc nepozdávajú...
Inak na doma super 😉

cestovatelkaandrea
23. mar 2010

Niki to mi ani nehovor, ze cigancatam... A inak prijemne pozeranie porodu 😀 😀 😀 ja by som to svoje video asi nikomu neukazala. Esteze manzel netocil v nemocnici. Len doma ma natacal ako fucim pri kontrakciach...

nikollette
23. mar 2010

No vážne... vždy ked pozerám správy, a je tam nejaké podvíživené cigánčatko, alebo dieťa, velmi velakrát sa volá Koloman..
Aj ten najznámejší prípad utýraného cigánčatka 😔 Tiež bol Koloman...
Ved ale ty máš Damiánka 🙂 😉

Ale Veve tam určite nemá detaily, možno len to co bolo pred tlačením, ja neviem čo tam presne bude...
Som zvedavá na jedného doktorka 😀

vevusiatko
23. mar 2010

ja posielm len usek kde je vidno mojho doktora a detaili nemm chlap natacal z predu teda od mojej hlavy 😀 😀

vevusiatko
23. mar 2010

len mi to stale nejde ☹

nikollette
23. mar 2010

☹ hm, skodaaa...

vevusiatko
23. mar 2010

ale nechapem preco to nejde...Skusim najst jeho foto na nete ☹

nikollette
23. mar 2010

Na nete nemá foto, ja som vtedy hladala. Nasla som len foto mojho lekára 😀

cestovatelkaandrea
23. mar 2010

Niki no dik, asi si pozrem nejake spravy z archivu na jojke 😀 😀
vsak ja nepisem o detailoch. keby som poslala rodine video ako ide doktor ku mne s pumpou tak asi odpadnu vsetci 😀
niekedy to pri porode vyzera hrozostrasnejsie ako to v skutocnosti je. ked som bola tehotna, tak som si pozrela vela domacich porodov na nete a aj par z nemocnice. a ked som tam videla niektore baby vrieskat tak som sa zlakla. nakoniec som sama pri porode nekricala, ani neplakala.

nikollette
23. mar 2010

No ja som vrešťala ako nikdo nikdy......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fakt ako pavián 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😲 😲 😀 😲 😲 😀 😀

nikollette
23. mar 2010

oprava: nikto!!!!

vevusiatko
23. mar 2010

hod link..... 🙂
mna rodil aj taky holohlavy teda spolu s mojim sa o mna staral a neviem ci to nebol primar.... 🙂
skoda idem pozriet ci nema ani na tej sukromnej klinike nejaku foto ☹

cestovatelkaandrea
23. mar 2010

a co ta tak vtedy bolelo, ze si kricala ako pavian. pre mna boli najhorsie posledne kontrakcie pred vytlacanim. ale vzdy som ich predychala.

vevusiatko
23. mar 2010

ja som len tak vzdychala 😀 😀 😀 😀

vevusiatko
23. mar 2010

mna bolelo sitie ☹

cestovatelkaandrea
23. mar 2010

veve a to ti nedali injekciu pred tym? mne dali a nic som necitila.

nikollette
23. mar 2010

Môj nezvykne byť pri pôrodoch vôbec...
Iba u svojich pacientiek... On už je skôr vedec...
10titulov pred menom 😀
Mi bolo povedané že ma rodil ten najvyšší z najvyšších 😉
čo som mala aj tú tehotenskú knižku, tak on ju navrhoval 🙂 ešte s jedným docentom...

Počkaj musím nájsť jeho foto na nete. On rodil ešte aj mna pred 22rokmi 😀

Andy, mne kontrkacie neboleli vobec, mala som EPI... ani neviem co su kontrakcie... mna bolelo to už ked som musela talčiť... nie brucho ma bolelo...

nikollette
23. mar 2010

Mna ani šitie nebolelo, nakolko aj na šitie som si vypýtala EPI... takže aj to bolo v pohode...
Ale celkovo ten pôrod... auuuuuuuuuuuuuuuuuuu...
celá nemocnica to musela počuť kokos......

womenne
23. mar 2010

vin mna porazi presne tuto mam uloženu a vybratu kurnik no nič hladam dalej.Ja som si minule chcela objednat jedno triko a šaty tiež z mmb a pozeram na hodnotenia prav strana super na druhej jedno zle a na 3 strane asi zo 7 zlych hodnoteni takže som to zrušila pre istotu aj ked peniaze vratila ale trvalo t vyše mesiaca aspon tak uvadzali ostatne mamičky,škoda boli fakt krasne...

womenne
23. mar 2010

Ale dufam že sa ti ozve a vrati korunky ak nie ako sa postupuje?

cestovatelkaandrea
23. mar 2010

fuu Niki pre mna bolo tlacenie relax. to vobec nebolelo, to uz bolo take, ze uz som konecne mohla tlacit. skor tie kontrakcie pred tym ma potrapili.

nikollette
23. mar 2010

Moj dokino je na tretej fotke v pravo...

http://147.213.1.39/index.php?lang=sk&charset=&...

vevusiatko
23. mar 2010

mne tihli pichnut len skusobnu epiduralku a hned som isla rodit a pri siti uz lekar nechcel cakat na anesteziologa tak ma sil bolest jak hovado 😀 ale zijem 🙂)

Niki a ten zahranicny co a vedel len pozdravit 😀

nikollette
23. mar 2010

Ježíšššššššššššš Veve, ja som na to všetko úplne zabudla...
a ako mi to všetko pripomínaš, jejdaaaaa ja umreeeeeeemmm... 😀 😀 😀 😀
sa rehocem ako kon... počkaj co to vedel iba povedať???

Dobrý den? Ako sa citite? Dobre... Dovidenia!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vevusiatko
23. mar 2010

Niki to si bola v dobrych rukach 🙂

vevusiatko
23. mar 2010

on vzdy vosiel dobry den ako sa citite ....ked som mu odpovedala on nerozumel ...a este sa pytal ze stolica? 😀 😀

cestovatelkaandrea
23. mar 2010

veve to je divne, ved mne nedavali EPI. na nastrih a na sitie mi dali len lokalnu anestezu a tu moze kludne pichnut aj doktorka. len mi opichala miesto kde bolo treba sit a hotovo. pockali sme minutku a uz sa islo na sitie.

wom to som aj ja zvedava ako vini dopadne s tou autosedackou.