Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mukky
30. júl 2010

@zuzka1. takze dotklo sa ma to ze spomenula ze Savier nezomrel takze do toho moje dieta zatiahnute bolo

mukky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leelo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1.
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1.
30. júl 2010

Leelo to tak napisala, dobre, ale myslela to ako nakopnutie, povzbudenie 😉

vieraj
30. júl 2010

leelo, ale podla mna mukky nic skarede do toho vyjadrenia s velkymi pismenami nenapisala, ze je citliva a potrebovala porozumenie. ved si inteligentna a velmi scitana a to na tebe obdivujem. skutocne. ale promin, teraz sa mi nepaci ako mukky pises. mne sa zda, ze mas este nejaku vyhradu voci mukky ale este som neprisla na to aku.

vieraj
30. júl 2010

@leelo objektivne- co je na tom humus????

leelo
30. júl 2010

@vieraj niekolko ludi ma tu istu vyhradu voci jednemu cloveku. kto sa ma zamysliet? ti siesti alebo ten jeden?

leelo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leelo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vieraj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vieraj
30. júl 2010

@leelo no, napisat to co darovala zuzicek bolo podla mna nestastne rozhodnutie. ale nejaky humus som tam nevidela. proste je jej luto a darovala. ale nechcela povedat, ze zuzicek je nevdacna, len ze ju sklamala a proste rozne povahy, no co uz . sme rozni, ale zato baby sa nebudeme ako supy hnevat na seba. boooze, ved o co ide. o zivot? kazdy ma svoj nazor a cez net sa to neda vysvetlit. to by sa muselo osobne. ale ty si velmi inteligentna a neuveritelne rozhladena vo viacerych oblastiach, mala by si vazit slova ako humus a podobne. moj nazor

leelo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vieraj
30. júl 2010

a nepaci sa mi, ze ste sa z nej smiali, a hovorili o nej v nepritomnosti. az tak vam neublizila, aby ste jej toto urobili.
kde su lenka, bashenka a maatka? neviete?

vieraj
30. júl 2010

to co pisala vini, ze ci skocila uz z mosta. mna by to neurazilo, neranilo, lebo som povahy ako vini, ale mukky je citlivejsej povahy. ale koniec uz. mm je nastvany, ze docitavam, pisem a sedim tu uz vecnost. tak koniec, musim ist po povinnostiach

leelo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vieraj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vieraj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuziiiicek17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leelo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leelo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuziiiicek17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1.
30. júl 2010

@zuziiiicek17 zmen si to motto ci stattus tu na koni., sebaobvinovanie je na co dobre????

zuzka1.
30. júl 2010

ok zienky,
ideme sa mi s mm a kamaratmi bavit.
snad sa dostanete k plodnejsej debate, nech mam rano co citat a nieco z coho sa naucim nieco nove, ak by mi nahodou vinko mozog z makcilo cez noc 😀

zuziiiicek17
30. júl 2010

@vieraj nevidis do toho 😉 keby s bola jedna z tych odvrhnutych ,tak by si si vsimla

leelo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuziiiicek17
30. júl 2010

@zuzka1. moje motto je myslene ironicky ,neobvinujem sa ,mne je to uz jedno .
zabav sa 😵

zuzka1.
30. júl 2010

@zuziiiicek17 ucis sa 😀 😀 😀 😀

leelo
30. júl 2010

@zuzka1. tak sa bavte. pokecame este o doronovej - je o nej aj v julovom mama a ja