Do ktorých jasiel dať dieťa v Bratislave?

stolwerkas
3. aug 2011

Ahojte, kočky, mám polročného prcka a začiatkom budúceho roka by som ho chcela dať do jasiel, preto by som sa chcela spýtať, či nepoznáte dobré jasličky v Bratislave - ideálne v Dúbravke, Karlovke, Petržalke, Starom Meste, ale ak poznáte aj inde, skrátka dobré jasličky v Bratislave. Zároveň plánujem pre začiatok tam malého dávať len tak na pol dňa, takže aj ohľadne tohto privítam Vaše skúsenosti, rady, odporúčania, skrátka čokoľvek k tejto téme. Uvítam tiež Vaše skúsenosti s tým, či je problém vôbec dieťatko do jasiel umiestniť, alebo je dostatok miest. Vopred vďaka 🙂

olivija
3. aug 2011

Ahojky,

jaslí je naozaj nedostatok a zasa niesu jasle ako jasle...poznám jedné dobré ale tie sú v Rači...a určite neodporúčam Jasle Žirafa v Ružinove.

stolwerkas
autor
4. aug 2011

@olivija ďakujem, teda veľmi si ma nepotešila, ale aspoň za príspevok 🙂

bemami
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stolwerkas
autor
4. aug 2011

@bemami no rača je fakt dosť odruky - byvame v dubravke a pracu mame s priatelom v starom meste, takze petrzalka a ostatne po ceste mestske casti su ok, ale toto by bolo asi dost narocne...ale ak das viac info, urcite by to stalo za zvazenie...

dooscoby
4. aug 2011

vyborne jasle Svetielko na Peknikovej Dubravka alebo maju aj pobocku na Dlhych Dieloch na Fullu...odporucam mala tam chodi skoro rok a max.spokojnost aj co sa tyka ceny

stolwerkas
autor
4. aug 2011

@dooscoby dakujem krasne, beru sice az od 1,5 roka, ale nakoniec ktovie, ako budeme s malym, takze urcite budeme evidovat 🙂

dooscoby
4. aug 2011

jaj tak potom pre take mini mimi boli super jasle sme boli pozriet v centre mesta na Josefskej ulici a vola sa to Anjelik tusim. mala som z toho uzasny dojem a take rodinne prostredie len maju vyssiu cenu

stolwerkas
autor
4. aug 2011

no zatial chcem zostat doma, ale ked bude mat rocik a vsetko pojde dobre, tak by som ho rada skusila dat do jasliciek, ale kedze nemam predstavu, ako to je s obsadenostou, tak radsej zacinam riesit v predstihu - aj tak ktovie, ci sa to vobec podari 🙂 Anjelika som nasla na nete, som rada, ze si napisala aj osobnu skusenost, ale fakt je, ze su drahsie, kedze by som sa vratila do roboty len na ciastocny uvazok, je otazka, ci by sa to vobec oplatilo...zase ak by sa osvedcili, mohol by tam prcek byt aj viac...

stolwerkas
autor
4. aug 2011

ale teraz pozeram, ze aj Anjelik pise na webe od 1,5 roka az...

olivija
7. aug 2011

@bemami Držím ti palce, nevieš na čo si sa dala🙂 Ja si tiež chcem otvoriť škôlku a rátaj tak rok kým spustíš!🙂 A parádny úver. Ale Rača poriadne jasle má len 1! Takže ak by si brala deti od 1 do 3 rokov, ujala by si sa...a chceš to mať v rodinnom dome?

olivija
7. aug 2011

@stolwerkas treba tam zájsť a veľa krát sa s majiteľlou vieš dohodnúť. ...

stolwerkas
autor
7. aug 2011

@olivija Dakujem za tip, v kazdom pripade si chcem jaslicky pomaly zacat obehavat, tak uvidime...

stolwerkas
autor
12. dec 2011

@olivija mozem sa este opytat preco nie zirafa? dakujem 🙂

evka4
28. feb 2012

@olivija ahoj, prosim ta, preco neodporucas jasle u zirafy zofie v ruzinove? ak nechces pisat verejne, poprosim ta o IP. dakujem.

dejnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimikas
21. máj 2012

Ahojte,hľadám dobre jasle niekde v okolí devínska, dúbravka, lamač a centrum, neviete o nejakých dobrých? Nepoznáte jasle Fialocka? Dakujem.

evina313
22. máj 2012

ahoj, terazotvorili nejake nove jasle v dubravke volaju sa babyrelax a v karlovke je svetielko. tie su super, mam vyskusane 😉

clarita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dcchobotnicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
espania
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cokolada136
28. dec 2012

@olivija ahoj, mozem sa opytat preco neodporucas jasle u zirafy zofie? co sa ti nepacilo, nevyhovovalo? dakujem

marusa
3. jan 2013

my sme chodili do klučika na fedinovej,boli sme maximalne spokojní.

deborita
4. jan 2013

ak môžem rada sa zapojím..bývame v starom meste a keďže čakáme bábo určite chcem škôlku v blízkosti, no a kúsok od nás je úplne nenápadné, v suteréne paneláku detské centrum Teddy.. a túto škôločku som si vyhliadla a trošku očekovala, tak podávam info aj Vám..možno niekto hľadáte škôlku v centre (Zochova ul.).. je to súkromná škôlka takého rodinného typu.. škôlka je útulná a je v nej príjemná atmoška (na pocity vždy dám🙂) detí je tam asi do 10, tak si myslím že sa im môžu učiteľky plne venovať .. viem že momentálne tam majú aj voľné miesta, trošku to tam čekujem a pýtam sa známych.. tak pokiaľ niekto hľadá alebo sa aspoň zaujíma, okuknite 😉.. dúfam niekomu pomôžem 🙂

katuskat
24. jan 2013

@stolwerkas ahoj my chodime s malym mojim 8mesačnym do Baby Komfort v dubravke chodili sme najprv na pol dna za 240 so stravou a teraz chodime uz na cele dni za 300, len dviem ze teraz mal akciu ked sa prihlasis do marca tak za 280 mas v tom stravu cudzie jazyky psychologa vylety atd. Maju tam take rodinne prostredie max 8 detičiek malemu aj viac chuti odkedy tam chodi takze sa tesime su to fakt vyborne jaslicky ak ces viac info tak napis alebo mozes skusit zavolat ci maju este volne miesto 0948464774

katuskat
24. jan 2013

@mimikas ahoj poznam dobre jaslicky baby komfort v dubravke su aj tu na stranke Skus pozret 😉

lucia27ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aleksys
16. sep 2013

Ahpjte ak v Karlovke tak urcite HAPPY su skvely....uzsasne vychovavatelky skvely program a vsetko.
Sme tam uz druhy rok a tesime sa ze otvaraju uz aj skolku.
Maju stravu od Mudr. Bukovskeho,zvieratka(tie nas maly miluje) velky dvor a uzasny pristup timu...sme spokojny zo vsetkym naozaj tieto odporucam a kedze sme v ocakavani urcite aj druhe pojde tam.
Bala som sa zverit maleho cudzim zenam na cely den ale v Happy je stastny 🙂.
Takze odporucam
s pozdravom Alex 🙂

precudziedeti
23. sep 2013

V BA Rača, kuriatko

misinka26
23. sep 2013

Kočky neviete o nejakých dobrých jasličkách v Novom meste alebo v Ružinove, ja idem od januára do práce a potrebujem tam dať malého, ktorý bude mať vtedy rok a dva mesiace a chcem ho mať blízko pri sebe, robím na Bajkalskej ???? vie mi niekto poradiť ...lebo tá dúbravka aj Rača sú od ruky... prípadne Vrakuňa, Poddunajské biskupice tu bývame 🙂 Ďakujem...

pisklava1
25. sep 2013

Ja som spokojna so škôlkou na Šafku, naš maly si rychlo zvykol a nikdy neplakal keď tam mal ist, občas dokonca rano vypne telku a povie ideme školky...