Drevená alebo plastová stolička

Ahojte mamičky, máme niečo vyše 6 mesiacov , prikrmujeme sa už ne ele 2 mesiace, a uvažujem nad detskou stoličkou na papanie. Neviem sa rozhodnúť akú, či plastovú, či drevenú z ktorej sa dá potom spraviť stôl a stolička. Čo sa vám osvedčilo? Kde ste ju kúpili,?( Ak máte nejaký obľúbený e-shop). Ďakujem za všetky rady. 😉

moni244
11. okt 2016

Plastovu, najlepsie sa cistila

janickacrazy
11. okt 2016

@danieladrengubiakova Ja som mala aj takú aj onakú a za mna je lepšia plastová, malý bol v nej spokojný a prehral sa tam aj mimo jedenia, mal tam ten svoj pultík, čo pri drevenej nie je, teda na tej našej to nebolo, možno teraz už sú aj drevené s pultíkom. My sme nekupovali nejakú drahú a dobre sme urobili, veľa sa využila, ale aj sa trochen opotrebovala. Ale tak sú rozne aj polohovateľné, pokiaľ dieťa ešte nesedí, je to dobrá vec, ale tie sú aj dosť drahé. Ja som krmila v autosedačke dokým sa nenaučil sedieť.

pribinak
11. okt 2016

plastovu, su lahsie, lepsie sa s nimi manipuluje, napr nasa sa dala nastavit do polohy vajicka, takze tam mohol syn sediet aj ked dlho este sediet sam nevydrzal a nemusela som si nic vajicko do auta

nikusik0
11. okt 2016

Za mna plastova je lepsia. Rychlejsie sa ocisti ale zabera vela miesta. Cize do velkej kuchyne ano ale do bytu skor drevennu. Mam velku kuchynu ale plastova mi zavadzia.

hettinka
11. okt 2016

pri staršej dcere som mala klasika drevenú, ale nevyhovovala mi, bola dosť nespratná, nedala sa vyčistiť a rozloženú na stoličku a stôl sme ju potom tiež nepoužívali ... synovi som kupila plastovú IKEA http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/categories/de... a super bola, ked ju zašpinil, vysprchvala som ju normálne v sprchovacom kúte, bola ľahko prenosná (mali sme ju so sebou aj na dovolenke), lacná, stabilná, ľahká údržba ... a ešte som ju nakoniec aj predala behom 2 hodín na bazariku.

dionyzka
11. okt 2016

@hettinka suhlas, ja som tiez dlho vyberala az som nevybrala. Prisli sme do ikea, ze kupme zatial tuto lacnu, pokym sa rozhodnem.
Uz ju mam rok, som maximalne spokojna. Pri prvom som mala drevenu: zle sa to cistilo, bola tazka.
Pri druhom plastovu: tiez nic moc, potah na sedenie sa roztrhal, bola velka a nespratna.
U mna ta z ikea vyhrava: za 15eur!

anega79
11. okt 2016

ja mam peg perego plastovu, som max spokojna

danieladrengubiakova
autor
11. okt 2016

No fúha, ďakujem krásne za rady. Tak už len kúpiť nejakú plastovú, ktorá nám bude vyhovovať😉

anega79
11. okt 2016

Mne ta ikea stolicka nevyhovuje pri druhom dietati. maly je velky a uz sa mi do nej neda strcit. dcera tam vydrzala do asi tak do 1 roka. toto je podobna aku mame my. ma to 7 poloh, syn sa tam aj zahra, a ma dostatok miesta asi do 3 rokov